Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

 

Nu cu multa vreme in urma am reusit si eu sa-mi iau A-ul.

Acum sunt in cautare de parteneri de iesiri, de contacte, de amici/vecini care sa-mi impartaseasca entuziasmul.

Locuiesc in Bucurestii Noi/Chitila( de fapt undeva intre cele doua) si tare m-am bucurat sa dau peste topicul asta.

Sper sa va intalnesc cat de curant la o proxima intrunire :laugh:

Nu stiu daca se mai tin, n-am citit inca tot topicul, din lipsa de timp.

O s-o fac deseara, acasa :)

 

Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve fratilor, vroiam sa va rog , cum eu sunt nou pe site-ul respectiv daca ati fi voi draguti si amabili sa va prezentati pentru a putea stii cu cine imi pot face si eu relatii prin zona turda 1 mai podul grant si chiar si mai departe, in rest asfalt uscat nu k azi k deja vad ca au inceput ploile si va astept cu cate un id de mess sau nr de tel makar sa ne cunoastem si noi mai bine, bafta si mult noroc, va salut un motociclist incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai spuneti ora si ziua si mai ales locatia

astept confirmare

 

fratilor o intrebare am si eu, exista cineva pe forumul asta care sa vina la o intalnire??? sau sa inteleg k altii din alte cartiere sunt mai uniti decat noi,tot ce vreau este sa stiu daca sunt persoane din zona 1 mai grivita chitila damaroaia jiului sa vrea sa ne vdm la o intalnire sau fiecare a plecat in alte forumuri din alte cartiere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai spuneti ora si ziua si mai ales locatia

astept confirmare

 

fratilor o intrebare am si eu, exista cineva pe forumul asta care sa vina la o intalnire??? sau sa inteleg k altii din alte cartiere sunt mai uniti decat noi,tot ce vreau este sa stiu daca sunt persoane din zona 1 mai grivita chitila damaroaia jiului sa vrea sa ne vdm la o intalnire sau fiecare a plecat in alte forumuri din alte cartiere?

 

 

Salut. Hai sa ne vedem maine pe la 19,00 in fata parcului Bazilescu. Poate ne vedem mai multi din zona si ne cunoastem si putem apoi sa mergem dupa ora 20,00 sa ne intalnim si cu baietii si fetele din 1 Mai,... care au "sedinta" in fiecare joi. Alinutza ne poate introduce si tine companie :-) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem apoi sa mergem dupa ora 20,00 sa ne intalnim si cu baietii si fetele din 1 Mai,... care au "sedinta" in fiecare joi.

 

Vezi ce frumos gandesti? imi place...Keep up the good work! :bounce: Deci, va asteptam maine dupa orele 20, la Bordo, la obisnuita"sedinta"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K@rbon,eu i-ti inteleg usoara suparare,eu obisnuiam sa vin la intalnirile de zona,pot spune ca eu,Emi2009,Catalin de pe forum,suntem pintre primi care au initiat intalnirile de la Bazilescu,dar din nefericire eu sunt destul de jumulit la fel si mobra,deci pot spune ca pt mine sa cam terminat sezonul 2008 de ceva vreme,ca urmare pe mine nu contati o perioda buna de vreme,asfalt uscat desi este destul de greu avand in vedere vremea,si sa ne auzim cu bine,bafta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

okey, so astept confirmarea voastra daca se va produce vreo intalnire azi in fatza parcului bazilescu , sa nu ma duc singur si sa fiu dezamagit, uitati si un id de mess karbon_23, va astept cu propuneri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Hai sa ne vedem maine pe la 19,00 in fata parcului Bazilescu. Poate ne vedem mai multi din zona si ne cunoastem si putem apoi sa mergem dupa ora 20,00 sa ne intalnim si cu baietii si fetele din 1 Mai,... care au "sedinta" in fiecare joi. Alinutza ne poate introduce si tine companie :-) :rolleyes:

 

buuuun..stimatul ZZr-ist si-a facut aparitia ieri la "biroul" de la Bordo ( intalnirea celor din Crangasi, 1Mai, Turda, etc), dar din pacate nu am reusit s aretinem cine ii tinea companie, asa ca am aprecia o lamurirea suplimentara. In alta ordine de idei, sper ca vremea rea nu ne va imputina ( nici pe strazi, nici la locurile de intalnire).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buuuun..stimatul ZZr-ist si-a facut aparitia ieri la "biroul" de la Bordo ( intalnirea celor din Crangasi, 1Mai, Turda, etc), dar din pacate nu am reusit s aretinem cine ii tinea companie, asa ca am aprecia o lamurirea suplimentara. In alta ordine de idei, sper ca vremea rea nu ne va imputina ( nici pe strazi, nici la locurile de intalnire).

 

Salut. Vali este numele prietenului meu care isi tine motorul prin Cotroceni, dar l-am corupt si o sa participe la intalnirile 1 Mai, .... Ne vedem si data viitoare cu el. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu si endurica mea, proaspat casatoriti dam un bine v-am gasit. Lasand gluma la o parte, salut cu respect de bun venit lumea de pe forum in speranta unor noi prietenii. Am o batrana yamaha dt200r si stau pe strada modestiei (sos Chitila). Daca se mai tin intalnirile de la Bazilescu sper sa apar si eu sapt viitoare pe acolo. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu si endurica mea, proaspat casatoriti dam un bine v-am gasit. Lasand gluma la o parte, salut cu respect de bun venit lumea de pe forum in speranta unor noi prietenii. Am o batrana yamaha dt200r si stau pe strada modestiei (sos Chitila). Daca se mai tin intalnirile de la Bazilescu sper sa apar si eu sapt viitoare pe acolo. Numai bine.

 

Iti uram bine ai venit si sper sa discutam saptamana viitoare si sa o punem de o intalnire mai multi la Bazilescu :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu si endurica mea, proaspat casatoriti dam un bine v-am gasit. Lasand gluma la o parte, salut cu respect de bun venit lumea de pe forum in speranta unor noi prietenii. Am o batrana yamaha dt200r si stau pe strada modestiei (sos Chitila). Daca se mai tin intalnirile de la Bazilescu sper sa apar si eu sapt viitoare pe acolo. Numai bine.

esti vecin cu mine..eu stau pe fanionului :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna Seara fratilor, am si eu mare nevoie de voi, ieri in jurul orelor 12.30 am observat k placuta de inmatriculare a motorasului meu scump lipseste, se pare ca cineva nu foarte binevoitor a avut ideea de a mi-o fura, daca vedeti prin trafic vre-un motor cu numarul de inmatriculare B 60 NAB am marea rugaminte sa ma contactati , mototcicleta se afla la momentul respectiv in zona TURDA parc sf Regina Maria (pt cunoscatori strada Iani Buzoiani ), daca vedeti pe careva cu nr respectiv pe motor sau il vedeti aruncat pe undeva , am amrea rugaminte sa ma contactati la nr 0723188392 ofer recompensa o lada de bere , Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara fratilor, am si eu mare nevoie de voi, ieri in jurul orelor 12.30 am observat k placuta de inmatriculare a motorasului meu scump lipseste, se pare ca cineva nu foarte binevoitor a avut ideea de a mi-o fura, daca vedeti prin trafic vre-un motor cu numarul de inmatriculare B 60 NAB am marea rugaminte sa ma contactati , mototcicleta se afla la momentul respectiv in zona TURDA parc sf Regina Maria (pt cunoscatori strada Iani Buzoiani ), daca vedeti pe careva cu nr respectiv pe motor sau il vedeti aruncat pe undeva , am amrea rugaminte sa ma contactati la nr 0723188392 ofer recompensa o lada de bere , Va multumesc

 

Salut. O sa ma uit si eu dupa numar. Poate ar fi ok daca ai posta anuntul si pe topicul Crangasi - Giulesti - 1 Mai etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

cbr-ul rosu e al unui amic (sau poate nu), ideea e ca a mai aparut un r6 2003 recent si un r1 2005 (al meu ,fostul motor fiind un r6 2001). in spate la cris tim unde stau eu sunt 5 motoare si vis a vis de cris tim mai e un zx6r din 99 (al unui prieten). ceva am fii ,eu nu am venit niciodata la intalnire din pacate nu m-am incadrat sau nu am mai avut motor. astept o noua intalnire...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Daca se mai org. intalniri dati un semn altfel bag bestia la hibernat.

ASFALT USCAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A incercat cineva sa comande dupa www.krax-moto. daca da vreu si eu amanunte

 

 

poti sa o bagi, la primavara... acum suntem in revizii ,bibileli, tunning si alte pregatiri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Ma numesc Alex si sunt un proaspat motociclist din Mogosoaia,asa ca vreau sa va intreb daca imi permiteti sa ma "afiliez" la grupul vostru.Momentan motorul meu e in curs de inmatriculare si avand in vedere ca am carnetul abia din iulie,deci zero experienta,nu cred ca ne putem cunoaste pe motociclete decat la primavara.Pana atunci numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...