Sari la conținut

KALI la pamant!


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dane.. :)

 

Am ceva vesti noi: doctorul din Urgenta m-a ignorat complet, nici macar controlul nu mi l-a facut, ca sa nu mai spun ca nici nu mi-a completat concediul medical pt perioada internarii ! :wave: :o

 

In rest, o veste bunicica.. Am reusit sa intru in examenul scris pt licenta, urmand sa sustin lucrarea in februarie (nu iunie) anul viitor. La noi, fiind putini, nu se organiza examen de licenta in februarie. Am avut noroc...

 

AM aflat de examen marti seara iar miercuri dimineata m-a m prezentat la examen. Azi am si primit raspunsul. L-am luat :blbl: 9.30... Mare bafta ce-am avut, n-am deschis o carticica... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va intilniti cu mine,sa nu ma luati la bataie....ca si eu sint de vina pt piciorul lovit.....

de la mine a luat ij-l...motorul.....

habar nu aveam de accident..i-am trimis un sms sa o intreb daca il spala pe ivan la cta in wekendul asta,si ma suna..si imi spune buba....nasollllllll...

era la lucru.....inca nu e 100% ca e de operatie...astepta sa mearga sa vada ce si cum...dar dupa cum zicea..nu crede ca scapa de cutit...

i-am promis ca o sa beau o bere si o sa maninc un mic si pt ea la cta...

la telefon parea optimista putintel...dar si putin dezamagita xca nu o sa ajunga pe la intilniri anul asta...

bine ca a scapat asa..ca de.....din cite mi=a spus,a avut bafta ca pe contrasens nu venea nimeni,sa o faca mascota pe capota...

sper sa se faca bine cit mai repede...si ea,si ivan ..ca pe mine m-a purtat destui km prin tarza fara probleme.

stef

 

p.s...daca ii pun suruburi,cind o sa mearga,o sa sune ca si cum ar avea pinteni?!?!? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stef... :banana:

 

Cine a mai vazut drac mort si ratza inecata? :cheers: NU cred ca te pedepseste nimeni pt ca am luat ij-ul de la tine, ci dimpotriva. Eu una iti multumesc, pentru ca am putut sa-i cunosc pe oamenii astia de aur... :finger: :finger:

 

In alta ordine de idei, asa, schioapa, sa stii ca am condus! :finger: Ma lecuiesc de "virus" poate atunci cand oi inchide ochii. De data asta n-am reusit :what: :blbl: si, cum ce nu te omoara te intareste,....

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tije in (loc de) oase, becuri, bujii, sarme, etc prin buzunare, "carburant" in rezervor... Kali, pai tu o sa fi una cu motorul pana la urma. La propriu! Cred ca ti-ar sta bine ca upgrade la Ivan :what:

 

Bafta maxima, insanatosire grabnica si sa ne vedem cu bine la next Moeciu :banana:

 

Drive safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...