Sari la conținut

KALI la pamant!


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cei care trec pe acolo stiu ca linia de tramvai intersecteaza drumul de iesire din pasaj, iar vatmanii merg pe principiul ca "AL LOR ESTE MAI MARE".

TRAMVAIUL ARE PRIORITATE IN FATA AUTOVEHICULELOR

de aia zone ca pasajul obor, pasajul muncii, trafic greu intersectie cu linia lui 8 sunt foarte periculoase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, fato.

Speram sa nu fie cazul de operatzie. :moto:

Nici nu shtiu ce sa zic cu privire la shofer. Ia decizia pe care tzi-o indica inima. Totushi este un mare nenorocit. Poate shi-a invatzat lectzia poate nu. :makeout:

 

Multa sanatate. Ne gandim cu totzii la tine shi suntem cu totzii alaturi de tine (macar sufleteshte).

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfat medical, cat si din propria experienta. Nu te opera la Floreasca! Pentru probleme ortopedice :makeout: te duci la Spitalul de Ortopedie Foisor la Dr. Mihailide. :ok: Super baiat bun si artist ca puna la loc motociclisti, schiori si alte specimene dintr-astea care mai zboara din cand in cand si aterizeaza fortat. Mie nu mi-a luat nici un ban si s-a purtat super si a fost super eficient, mi-a rezolvat mana artistic, acum nu mai am probleme. Daca ar fi sa ma opereze cineva in probleme de oase si muschi numai pe asta l-as lasa sa ma taie.

 

Oricum nu strica sa te duci pana acolo sa vb. Multa sanatate!!! si cat mai putine suruburi!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa- te bine Kali! Dupa cum vezi toti se gandesc la tine! De asta pe langa motoare frumusetea mai e ca ai prieteni multi si saritori!

Cat despre amaratu' cu Nisanu' ti-am mai zis si la spital! Mai bine isi ia leapsa acum decat s - o mai faca si altadata pana se trezeste.Stiu ca ti-e mila de el si ca s-a purtat omeneste...dar te rog fa-l sa se asigure si de 10 ori cat e in trafic, sa-i tremure chilotii pe el cand depaseste, intoarce, iese, de pe stradute fara vizibilitate.....mi s-a acrit de ei..in fiecare zi in drum spre si de la birou ma intreb daca o sa cad sau nu, daca o sa ma tina frana suficient, daca nu dau idiotii peste mine si asa mai departe..

Felicitari pentru caracterul posedat sau mostenit, esti intr-adevar o motociclista!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrasem in panica in drum spre spital dar cand te-am vazut razand in patutzu' ala strigand p-acolo ca vrei sa fumezi si vazand ca-ti facusei prieteni cu sateliti in picior(stii tu ala de care faceai mishto ca prinde radio prin ele :makeout: )m-am calmat oleaca....dar oricum ce s-a intamplat s-a intamplat...impotant e ca ai un suflet mare si o personalitate de apreciat!!! :ok: parerea mea e sa faci cum iti vor mushchii tai cu tipu' cu Nisanu' ,e alegerea ta!

 

Stiu cum e sa stai cu picioru-n gips muuuult timp si crede-ma ca nu-i asa de rau ideea e sa te tii ,dupa operatie de sfaturile doctorului si sa ai grija de tine! :moto:

 

P.S.: Si eu iti recomand sa te duci la Foisor cum a spus Metalghost ca spune bine!

 

 

te pupik dulce rau de tot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA iesirea din pasajul de la Obor, cu tot respectul, tramvaiul pierde prioritatea, asa cum se intampla de fiecare data cand schimba directia de mers spre stanga... Acolo asta se intampla... Pe sensul celalalt, insa, are prioritate, din cate stiu eu, pentru ca schimba directia de mers la dreapta, ca sa ocoleasca pasajul... De asta am spus ce am spus...are cedeaza trecerea si reducere de viteza (daca nu incurc cumva cu pasajul de la Muncii). Oricum, eu reduceam de fiecare data viteza... Next time.. ii dau gaz :ok:

 

 

Pana una-alta... :moto: nu scap de cutit... sper sa nu-l deranjeze pe dom' doctor ca am inca 2 picioare si sa ma lase numai cu unul :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te speria, e marfa cu suruburi, or sa te traga cu magnetul prin casa

:makeout: :ok: :moto:

Zahei...

Cand oi mai calca prin Bucale, o sa te caut sa-ti dau o bere!!!

E tare faza cu plimbatul!!!

:blbl: B) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oficial kali devine membra cu depturi depline in dac motors

ca membra beneficiaza de sprijinul haitei in ori ce problema

multumiri tuturor celor care au ajutat si vor sa ajute numai asa ii putem dovedi pe

conservari .

leoncio hai ca avem treba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...multumiri tuturor celor care au ajutat si vor sa ajute numai asa ii putem dovedi pe

conservari .

leoncio hai ca avem treba

Daca aveti nevoie sa spargeti oglinzi ... sunt doctor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dac motors inroleaza membri,odata intrat nu iesi decit cu benzina in cisme in urma unor greseli fatale .se ofera tot se cere tot

nu conteaza ce motor ai ,conteaza cine esti,nu avem nevoie de fitobaycari :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te speria, e marfa cu suruburi, or sa te traga cu magnetul prin casa

zahei, dupa accident am slabit aproape 4 kg... in ritmul asta, or sa ma duca la masa cu ventilatorul... :makeout: magnetul or sa-l foloseasca pt directie, sa ma traga pe directia buna... :ok:

 

 

sa stii ca , de indata ce-am ajuns pe etaj in Urgenta, la tine m-am gandit... pana l-am vazut pe Geo... Apoi pe Ivan, Ninja, Joe, Miu!, janel... D-na Leoncio mi-a adus un minunat crin.. i-am turbat pe aia in salon :scratch: Invidiosi :baldy: N-am apucat sa ma gandesc la prea multe, ca tel au sunat nonstop...

 

Ry, thx.. :baldy: :moto:

 

(Daca am uitat sa mentionez pe cineva, o s-o fac indata ce nu-mi mai zdrangane piesele in cap...

 

@kombat: mi-ai dovedit, pentru a nu stiu cata oara, ce fel de om esti... m-ai ajutat de fiecare data cand mi-a ars buza, m-ai scos din toate porcariile... multumesc pt "inrolare", incerc sa vin sa bem ceva ca s-o oficializam :blbl: )

 

da doamne sa dispara complet rubrica asta de topicuri de pe motociclism.ro.... B)

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti nevoie sa spargeti oglinzi ... sunt doctor!

Pai nu organizezi niste cursuri de 'conducere agresiva' :

- cum se sparg oglinzile

- cum se dau suturi in portiera

... ce mai stii sa faci.

 

Azi am vrut si eu ca omu sa dau un sut in portiera unuia care mi-a taiat fata in piata victoriei si l-am nimerit in aripa, cam pe dunga (m-a durut putin picioru).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot decat sa-ti doresc sanatate si sa-ti impartasesc din experienta mea anterioara, drept ca pe 4 roti: acum cativa ani cand am trecut prin d-astea era penal la peste 10 zile de ingrijiri medicale DACA depui plangere si automat la >60, iar termenul de introducere a plangerii 60 zile (+cele de spitalizare eventual), asa ca fa-ti "temele" inainte de a decide ce si cum, sa nu se-ntoarca omu' cand nu mai ai ce-i face si sa-ti rada in nas, cat de uman s-o arata acum. Eu unul nu l-as ierta... Nu de alta dar nu se stie care din noi se intalneste cu el data viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tind sa cred ca nu se va mai intalni nici unul din noi cu el data viitoare... In plus, ce nu v-am spus este ca... si el e motociclist... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali tata,

intru rar pe net, prin gprs ca sunt plecat cu treaba. de data asta prin tara.

vad insa ca te smecheresti, si te dai pe jos.

tocmai acum cand mi-am luat si eu motor "twobik"

te astept sa te "faci" bine si sa ne vedem sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...