Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Veniti azi cu motoarele??? Ca vad nori de furtuna si mi-e sa nu inceapa ploaia. :cheers:

CALARE PE MOTOARE IN BIKER'S ! :rock: :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu parere de rau va anuntz ca maine nu pot sa merg in Doftana si se pare ca nici restul Diviziei Lehliu nu mai merge (se pastreaza pt sambata urmatoare daca se merge in Vama), cred ca pt Vama o sa fim prezenti toti 5.

Deci distractie placuta maine, sper sa nu va ploua, drum fara incidente si astept pozele si Sambata cu Vama (pana sambata ajung sigur si eu sa raman cu voi la BRRC). PA, mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau va anuntz ca maine nu pot sa merg in Doftana si se pare ca nici restul Diviziei Lehliu nu mai merge (se pastreaza pt sambata urmatoare daca se merge in Vama), cred ca pt Vama o sa fim prezenti toti 5.

Deci distractie placuta maine, sper sa nu va ploua, drum fara incidente si astept pozele si Sambata cu Vama (pana sambata ajung sigur si eu sa raman cu voi la BRRC). PA, mai vb

Man,ne pare extrem de rau ca nu ne insotiti maine :( :cheers: :rock: .Va asteptam la BRRC zilele astea! :)

 

PS: Cry,Kawa va asteptam maine,right???Desigur cu Shefa si Kawalore ca altfel ma omoara Lopevigetoarea mea! Goofy te asteptam si pe tine cu tatal tau,ok?

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :P :( :cheers: :( :)

Am fost si eu cu un prieten. Nu am recunoscut evident pe nimeni. Timizi cum eram am baut 2 pepsi, am admirat populatia si ploaia, am facut un susu si am plecat.

 

Marturie stau pozele din buda :())

http://www.ecostin.com/bikers-bar-matei-voievod.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu cu un prieten. Nu am recunoscut evident pe nimeni. Timizi cum eram am baut 2 pepsi, am admirat populatia si ploaia, am facut un susu si am plecat.

 

Marturie stau pozele din buda :)))

http://www.ecostin.com/bikers-bar-matei-voievod.html

 

 

Salut

 

Erati cu 2 Intrudere M1800 ??

 

Baietii au plecat repede si mai eram eu cu Robert in spatele vostru....Intruder C800

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, pe la cat ne intoarcem?

Ne intoarcem pe la 6-7.

Hai maestre ca daca trebuie sa ajungi repede inapoi chiar nu cred ca este o problema pentru tine...

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intoarcem pe la 6-7.

Hai maestre ca daca trebuie sa ajungi repede inapoi chiar nu cred ca este o problema pentru tine...

 

 

Sal Lope,

 

Tinand cont ca ati plecat fara mine... :) :rock: o sa dau o fuga pana in Vama Veche (cu masina din pacate :( :( ) sa ma racoresc.

Apropo: sper ca sambata 28.06.08 sa fiti un pic mai multi cei care veniti in Vama Veche ( :( :D ), nu cum s-a intamplat cu iesirea la bere de vineri seara din Bikers ......

 

Lope, Mircea si Hakan ...si bineinteles Old Larry ...ma bazez pe voi da...? :P :cheers:

 

Conduceti cu grija

 

 

PS: Lope ramane valabila berea de duminica seara din Bikers Otopeni ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu cu un prieten. Nu am recunoscut evident pe nimeni. Timizi cum eram am baut 2 pepsi, am admirat populatia si ploaia, am facut un susu si am plecat.

tati va vazuram poate veniti duminica .......detalii cu ora in urmatoarele posturi:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intoarcem pe la 6-7.

Hai maestre ca daca trebuie sa ajungi repede inapoi chiar nu cred ca este o problema pentru tine...

 

 

 

 

MULTUMESC BAIETILOR (SI FETELOR :bigstar: ) DIN CHOPPER ACADEMY CA M-AU PRIMIT SI PE MINE ....LA PLIMBARE...CU EI/ELE IN ACEASTA DUPA AMIAZA LA PALTINU DESI AM FOST CU MASINA ( :crack: :crack: ).....

 

DUPA CE VOI REUSI SA DESCARC FILMULETELE LE VOI PUNE PE FORUM (SPER SA MA INVETE CINEVA CUM SE PUN :crack: )

 

LOPE: MAINE SEARA NE VEDEM IN BIKERS OTOPENI (ORA 19-20 DACA SE POATE)

SPER SA MA INTORC LA TIMP DIN VAMA VECHE :hurt: :banana: :agree: :lol: :lol: :lol: :hurt: :hurt:

 

CONDUCETI CU GRIJA....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit la accidente /index.php?...228930&st=0

era din grup ??sper ca nu Doamne Fereste !!

 

Am mai pus o intrebare dimineata dar vad ca nu stie nimeni

/index.php?showtopic=228718 sau ma rog.................

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ALEX: nu, nu era din grup... cand a avut loc accidentul noi abia ne adunam / indreptam spre Bikers Otopeni :crack:

 

pana am ajuns noi acolo nu mai era decat conserva mucificata...

 

in rest, plimbarea a fost f ok, mai ales parada din Valea Doftanei, unde se uitau ca la urs toti cetatenii de acolo... cine unde suie pozele? am si eu cateva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc baieti ca ati avut rabdare cu mine si cu copilu de 125 :crack: Promit ca atunci cand o sa fiu mare o sa se faca mare si motoru. Ma ajuta si pe mine cineva sa uploadez pozele pe......picasweb :crack: parca asa se numeste.....daca nu sorry :crack:. Si sa nu uit excursia a fost foarte sooper!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m Ma ajuta si pe mine cineva sa uploadez pozele pe......picasweb

 

 

 

puteti urca pozele arhivate si pe www.transfer.ro si sa puneti aici linkul, e valabil vreo 10 zile, cred ca e suficient

 

incep eu :crack:

 

http://s4.transfer.ro/storage/2008-06-21-16ad4.zip

Editat de wrongname
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POZELE ! CINE MAI PUNE POZE ? :crack: A FOST O ZI EXCELENTA, CU O PLIMBARE FOARTE FRUMOASA... CRED CA O SA MA PENSIONEZ CA SI MIRCEA - aka "PLIMBARE", SA POT MANCA PE PAINE KILOMETRII...DIMINEATA, LA PRANZ SI SEARA ! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...