Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Basset sunt cei mai frumosi caini.

Momentanam un motan birmanez cam vechi(fabricat in 1993) dar sincer alt pet in afara de basset no o sa-mi iau.Ai idee unul in stare buna (vaccinat) cu cat se da?

Am ramas foarte surprins sa vad ca sub casti desenate cu cranii draci s.a.m.d. se ascund suflete mari si f atasate de animalute.Tot respectul!!!

Ps motanul meu are 10 kg.Big fat happy cat.De la un an de cand l-am castrat e foarte ostenit 24/24h.

 

Cam acum o luna mi-a murit.....Nu pot sa descriu ce gol a lasat dupa ~16 ani de activitate.Mie unul mi-a cam ajuns cu animale de companie cu durata medie de viata.Ma gandesc la o testoasa sau papagal mare ori mai sigur un caine electronic.

Nici macar basset nu-mi mai trebuie ca si astia mor repede(mai am de gand sa mai traiesc peste 15 ani).

RIP Barezu.

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alma :D (2 ani) ( nu,nu este emo,doar ca inghetase de frig,iarna de obicei se bucura si ea de balcon,dar nu prea ii place)

post-19791-1220928752_thumb.jpgpost-19791-1220928783_thumb.jpg

Si Max :D (4 ani)

post-19791-1220928911_thumb.jpghpim2568vi5.th.jpg

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alf (2 luni si jumatate) :laugh:

 

deci Batman ala mic e cel mai pupacios catzel cu care am avut ocazia sa interactionez... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh , deci al tau cred ca-i inrudit cu al meu. A chiar, hai sa vi-l arat pe bezmeticul meu acum, are un an si vreo 5 luni acum, e castrat si este la fel de (cuvant urat) ca inainte. Guraliv as usual, acelasi escroc sentimental si carnat blanos supraelastic. Ieri a zburat dupa o musca si a dat cu capatana de rama de lemn. Nu va mai zic cum curata el conservele de pateu, astept sa prind un laptop cu bluetooth ca sa depozitez pozele din telefon :bounce: Oricum, tot febletea mea ramane :P

 

Asa, deci el e Beck's. :rock:

 

cunoscut pe individ, care asigura fondul sonor, cu mieunatul non-stop, ca la un moment dat nici nu-l mai auzeam :laugh: . si, desigur, de mentionat turele de noapte prin casa, alergand ca apucatu' :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunoscut pe individ, care asigura fondul sonor, cu mieunatul non-stop, ca la un moment dat nici nu-l mai auzeam :bounce: . si, desigur, de mentionat turele de noapte prin casa, alergand ca apucatu' :laugh: .

 

te rog frumos, Beck's este pui de reisar, sa vezi slide-uri pe carpeta din hol, de-o trage dupa el cu fundul, pe parchet... da-i bun in perioada asta recere, tine de cald :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog frumos, Beck's este pui de reisar, sa vezi slide-uri pe carpeta din hol, de-o trage dupa el cu fundul, pe parchet... da-i bun in perioada asta recere, tine de cald :laugh:

 

 

deci nenea Beck's este un terorist si luni seara/ noaptea ne-am terorizat reciproc :cheers: .

:rolleyes: tu nu stii, ca faceai nani, dar iti spun eu ca fuse o noapte foooooarte luuuunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nenea Beck's este un terorist si luni seara/ noaptea ne-am terorizat reciproc :laugh: .

:cheers: tu nu stii, ca faceai nani, dar iti spun eu ca fuse o noapte foooooarte luuuunga.

 

eu ti-am zis ca te place... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare.In 2 saptamani deschidem un cabinet veterinar la gorjului lipit de sectia 21..Motociclisti au 10%reducere la cabinet si 5% la cumparaturile din pet..Va asteptam...

 

Pet-ul merge deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si...animalutele mele :lol:

cei doi papagali Poly&Coco (fetita-galbena) - (baietel-albastru) :(

 

sunt tare dragalasi! dar ma oftic pt ca ai mei sunt cam zapaciti! nu au stat niciodata asa,pe umar; ii mai pacalesc sa manance din palma,dar mai greu :(

Iote si grasanu meu - CoCo :lol:

ia-i si lui o pereche, sa nu mai fie singur ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Holy ...ce e asta??? tarantula...? interesant sa pui o asemenea vietate la categoria" hobby" :(

Eu am oroare de chestii din astea care "colcaie" astfel ca...Dar tie daca iti plac bafta in continuare..Haida care are un piton, ceva..

Eu raman la catel :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...