Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator PetruSilviu

Salut. Caut sa vand o femela in varsta de 4 luni, cu vaccinurile la zi, carnet de sanatate, deparazitata si cu microchip. Ar fi o incrucisare de boxer cu bulldog englez, pe care unii ar numi-o bullboxer..E sanatoasa,jucausa si cuminte. O tin in apartament si este dezvatata sa faca in casa! Nu roade si nu strica si nici nu lasa par, acesta fiind scurt, nu este nevoie nici de periere decat in sens de alint.

 

Daca e cineva interesat, discutam de poze si de restul pe PM sau la tel. 0747 743 800. Locatie Neamt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Admin

Salut, donez doi masculi perusi, pasaroii sunt foarte jucausi, frumosi, sanatosi, singura problema este ca am 4 masculi si doua femele, si la doi dintre ei li s-au aprins calcaiele dupa o fetita, se cearta si se bat, odata cu asta ducandu-se si linistea din casa :-))).

Este vorba despre cei doi galbeni din poza (in mijloc este printesa dupa care sufera..).

Se pot ridica din Bucuresti / Crangasi, 0722 625 710.

20170102_121845.jpg

20170102_121958.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

 

post-16456-0-28662000-1483522407_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

Cu 250 ron o trimiti cu posta la Timisoara , o sterilizam si o trimitem inapoi tot cu posta . Cum dracu sa ceri atat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

 

Din cate stiu, e in jur de 100 lei. Nu stiu daca include si analize sau alte chestii.

Eu iti pot recomanda un cabinet pe Prelungirea Ghencea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti pot recomanda un cabinet pe Prelungirea Ghencea.

 

Multam, sunt receptiv la orice recomandare, dar poate gasesc ceva mai aproape de casa (Crangasi)...daca nu, mergem si acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Crangasi am fost la un singur cabinet si nu prea mi-a placut.

Acum sunt la al 3lea cabinet si sunt multumit, oamenii sunt f de treaba, preturile ok, nu iti baga pe gat produse scumpe, dau sfaturi bune, ajuta etc. Plus ca fac o gramada de operatii, nu doar vaccinuri si deparazitari.

https://www.facebook.com/VeterinarDoctorHam/?fref=ts

p.s: cu mentiunea ca eu am caine, dar e irelevant, am vazut si iepuri dusi la ei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu caut de câteva luni deja un pui de Golden retriever (exclusiv). Tot ce am găsit sunt ba de la particulari (unii adevărați traficanți), neîngrijiți și cu dubii privind rasa, ba de la canise la niște prețuri incredibile și în plus cu dubii privind vârsta!

Dacă aveți vreun pont, dați-mi un mesaj, vă rog! Mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai PM.


» Post actualizat in 06 Jan 2017 13:11


Si mai jos ai o lista cu canisele autorizate de Golden

 

http://achmb.com/20-romanian/110-golden-retriever

 

uita-te dupa data nasterii.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit numărul. Mulțumesc!

 

Legat de canise, le știu. Numai una are 2 pui (la restul sunt dați sau deja mari), dar care felul în care îi baga pe gât nu mi-a plăcut, plus ca prețul e destul de mare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asta ma cam deranjeaza si pe mine... plm, nu luati de la samsari, de la magazine, cainele nu e o marfa, dar veniti sa-i luati de la noi cu pedigree pe bani f multi... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca erau cateva exemplare gasite sau la care stapanii lor vor sa renunte si-i doneaza, am primit un astfel de anunt pe FB, dar atunci nu citisem cerinta ta...poti incerca pe site-uri de vanzari...sunt care doneaza, ori poti gasi la pret modic! O femela neagra, necastrata, as lua si io pentru Rocco al meu, ca e suferind baiatu'...n-are gagica! Dar nu pot da sume astronomice pe ea, fiindca mi-e bine totusi cu cei doi rinichi! :peace:

post-2215-0-61993500-1483717510_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o gramada de caini in adaposturi, unii si de rasa, mai tineri, mai batrani... plus multi altii gasiti si pt care se cauta stapan, vad destul de multe anunturi pe fb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...