Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi dimineatzã,am gãsit într-o cutie,aruncati în stradã, 5 (cinci) pui de Brack German.Au cam 1,5 luni. Maro închis,cu crãvãtzele albe-gri,si unii,si cu ghetutze. Trei bãietzei si douã fetitze. URGENT,de dat,gratis !!!!

post-2143-0-25701500-1328032807_thumb.jpgpost-2143-0-26841800-1328032852_thumb.jpgpost-2143-0-40293800-1328032871_thumb.jpgpost-2143-0-70338900-1328032895_thumb.jpgpost-2143-0-93034800-1328032928_thumb.jpgpost-2143-0-17965900-1328032963_thumb.jpgpost-2143-0-53927800-1328033007_thumb.jpg

 

În prima pozã,sunt ceilalti doi pui,pe care i-am gãsit aruncati,vineri...Acuma,am zece cãtzei,în casã...Cã mai aveam Westie,Schnauzer pitic si maidanezã....

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineatzã,am gãsit într-o cutie,aruncati în stradã, 5 (cinci) pui de Brack German.Au cam 1,5 luni. Maro închis,cu crãvãtzele albe-gri,si unii,si cu ghetutze. Trei bãietzei si douã fetitze. URGENT,de dat,gratis !!!!

post-2143-0-25701500-1328032807_thumb.jpgpost-2143-0-26841800-1328032852_thumb.jpgpost-2143-0-40293800-1328032871_thumb.jpgpost-2143-0-70338900-1328032895_thumb.jpgpost-2143-0-93034800-1328032928_thumb.jpgpost-2143-0-17965900-1328032963_thumb.jpgpost-2143-0-53927800-1328033007_thumb.jpg

 

În prima pozã,sunt ceilalti doi pui,pe care i-am gãsit aruncati,vineri...Acuma,am zece cãtzei,în casã...Cã mai aveam Westie,Schnauzer pitic si maidanezã....

pana ii dai pot sa te ajut cu un sac de mancare

ce sa iau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana ii dai pot sa te ajut cu un sac de mancare

ce sa iau?

Saru-mana ! Ceva pt. catzei mici...Au 1,5 luni...Au mancat peste 1 kilogram de crantzanele,plus altele,in 2 zile...Pe doi dintre ei,ii hranesc separat (un maidanez alb,semi-paralizat,si-un braculetz mic rau de tot).Cand am fost azi la doctor,cu astia doi,plus o fetitza cu diaree,i-am si cantarit: fetitza avea 1,6 kg,braculetzul asta mic,doar 1,15 kg...E circ ,cand le dau de mincare...Termite,putin spus...Ala micu',avea virful nasului putin degerat - ieri,a stat c-o crema,pe nasuc...Au stat cateva ore la minus 12 grade,ieri,pina sa-i iau eu....Fetitza mea favorita,face la tavitza pisicii...Nici ieri,si nici azi,n-am facut nimica,decat sa am grija de ei.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saru-mana ! Ceva pt. catzei mici...Au 1,5 luni...Au mancat peste 1 kilogram de crantzanele,plus altele,in 2 zile...Pe doi dintre ei,ii hranesc separat (un maidanez alb,semi-paralizat,si-un braculetz mic rau de tot).Cand am fost azi la doctor,cu astia doi,plus o fetitza cu diaree,i-am si cantarit: fetitza avea 1,6 kg,braculetzul asta mic,doar 1,15 kg...E circ ,cand le dau de mincare...Termite,putin spus...Ala micu',avea virful nasului putin degerat - ieri,a stat c-o crema,pe nasuc...Au stat cateva ore la minus 12 grade,ieri,pina sa-i iau eu....Fetitza mea favorita,face la tavitza pisicii...Nici ieri,si nici azi,n-am facut nimica,decat sa am grija de ei.

Cand se termina sacul de la ianachim ma inscriu si eu cu unul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se termina sacul de la ianachim ma inscriu si eu cu unul ;)

 

Ramin dator....Interesati-va si voi,pe la prieteni,cine vrea un puiut de brac...Nici nu eram fan al rasei...Da-s asa de haiosi si lipiciosi... Destepti,numai zic....Vreau sa stiu c-ajung pe maini bune.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darian, am vorbit cu cineva are are mai multe cunostinte printre iubitorii de animale si s-ar putea sa gasim un stapan, doi...

Ideea e ca trebuie sa ii deparazitam intern si extern. Deci, propun sa ne vedem sambata sau duminica pentru treaba asta (mai devreme nu pot, din pacate, pentru ca sunt in sesiune).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, intuna din poze sunt si eu, dar nu vad legatura. mai trol e cel ce a pus niste poze aiurea. poza e una veche si nu avea niciun scop decat comercial pt a arata ceva. acu inteleg si le dau dreptate celor ce blureaza fata cand pun o poza pe net. cu toate ca e o poza veche de 3ani daca nu mai bine.

 

oricum se vede ca e iarna si lumea se plictiseste.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate. Trebuia sa-ti puna si tie o banda pe ochi, asa ca la pozele cu minori, sa nu ti se vada fata.

Care din poza esti tu? Ca toti sint frumosi si nu-mi dau seama? :huh:

unu de acolo. si fara sa-mi iau apararea, dar sunt si persoane care nu au treaba cu poza. adica nu-si au locul fiind doar niste poze copiate de pe FB sau alte site-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti toti niste Feti-Frumosi :hug: si cand sunteti la cutite sunteti foarte funny :blbl:....dar nu pe topicul asta, care-i chiar fain.....e loc destul la FUN :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde esti tu ba in poza aia ca nu te recunosc?

Eu il vad acolo doar pe userul mosghnegutzu, dar ala are ban definitiv asa ca n-ai tu treaba cu ala, nu? :smoke:

eu nu am treaba cu nimeni. ala nu mai e activ, poza e informativa referitor la echipamentul ala prin care se arata cum arata impreuna geaca si pantalonul. poza cred ca e facuta in 2008 daca nu ma insel, sau 2009.

de aia se voteaza acta probabil. pt ca un agarici obosit, in timpul liber cand se plictiseste, scoteceste si cotrobaieste internetu la la maimuta inceace si aduna poze. ori cand vede poze le salveaza pe PC avand o ampla colectie de poze, prin care isi satisface poftele motociclistice(in lipsa motorului) este comportamentul tipic pustilor de 17ani care se viseaza spidi.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin am satisfactia ca ala de a pus pozele alea acolo la gramada e o clona. Deci nu are destule oo sa iasa la interval.

Ce eroi mai suntem frate ascunsi in spatele tastaturii.

E drept ca mai faceam si eu la pubertate niste chestii de genul asta. Dar eu macar le faceam fara sa ma sacund. :lol:

 

Oricum a muncit sobolanul ceva ca sa adune toate pozele astea. :crack:

Nu ma deranjeaza ca mi-a pus poza acolo, ma deranjeaza ca sunt la gramada cu un mare jeg de om. :D

 

Daca afla cineva cine e ciudatul asta sa imi dea si mie un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin am satisfactia ca ala de a pus pozele alea acolo la gramada e o clona. Deci nu are destule oo sa iasa la interval.

Ce eroi mai suntem frate ascunsi in spatele tastaturii.

E drept ca mai faceam si eu la pubertate niste chestii de genul asta. Dar eu macar le faceam fara sa ma sacund. :lol:

 

Oricum a muncit sobolanul ceva ca sa adune toate pozele astea. :crack:

Nu ma deranjeaza ca mi-a pus poza acolo, ma deranjeaza ca sunt la gramada cu un mare jeg de om. :D

 

Daca afla cineva cine e ciudatul asta sa imi dea si mie un PM.

ma nu poate fi nimic altceva decat o clona in viata reala cum e si aici. un experiment nereusit chiar si dupa intentii de avortare. un nimeni care nu are o viata a lui, care sta si de plictiseala aduna poze si le lipeste, un masturbat care 99% are un PC plin de poze cu de toate.

 

nu ai ce sa ii ceri, e rezultatul unui prezervativ spart, lucru care probabil il regreta chiar si cei ce l-au conceput. dar e prea tarziu, el acum doar respira si incearca sa realizeze ceva pt a se afirma. dar rezultatul e mult sub zero datorita nivelului sau de cultura inexistent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...