Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aproape 3 luni acum... saptamana trecuta avea 8.5 kg.

 

In poza a 2-a pozitia lui preferata: o mana care sa o muste si una sa il scarpine pe burta aia de grasun...

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Aproape 3 luni acum... saptamana trecuta avea 8.5 kg.

 

aoleo! aste sa face ditamai ursul, esti sigur ca e caine? :-)

 

(f misto pozele, mie prima imi place mai mult, priveste de zici ca e actor de cinema)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Festina: Face niste mocute de te ia rasul... dar nu prea reusesc sa il prind in poza ca e zvapaiat.

 

@Iulia_boris: este un alintat. Toata familia ii face pe plac. Si vai de noi sa nu ii fie ceva pe plac... :crack: Totusi, se pare ca fata de mine are un comportament aparte, nu ma maraie, nu da sa ma muste cu rautate, eu pot sa ii umblu la mancare cat timp mananca el, pot chiar sa i-o iau din fata si nu zice nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu esti stapanul, de aia ai voie sa faci (aproape) orice. spun "aproape" pt ca asa e si cu al meu, eu sunt "marele stapan", la mine trage cel mai mult... dar cand ne certam, tot ma mai capseaza... si dupa aia fuge sub pat, stie ca nu a facut bine :))

sa-ti traiasa. pana la urma ce nume i-ai pus? o sa se faca maricel, a avut mare noroc ca a dat peste tine... sau tu peste el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti traiasa. pana la urma ce nume i-ai pus? o sa se faca maricel, a avut mare noroc ca a dat peste tine... sau tu peste el.

Soricutzu/Soricel. Radea si veterinarul: o sa il strig Soricutu si vine ditami catelu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al meu nu comenteaza cand ii iau mancarea, chiar si din gura... ne certam doar cand face baie :)) Daca nu reusesc sa-l pacalesc din prima, sa-l iau in brate si sa-l duc in cada, alergatul dupa el prin casa nu duce decat la capsarea mainii mele :))

p.s: asta vara l-am tot bagat in mare si nu ii placea deloc... cand ne-am intors acasa, in ziua aia, am vrut sa-l mangai si m-a capsat. Dupa aceea am fost iar prieteni, doar s-a razbunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce spui, dar pe al meu l-am luat de pe strada acum un an... era deja maricel, avea cam un an jumatate atunci (asa a zis veterinarul). Unele fixatii inca le are, dar s-a mai calmat fata de cum era atunci... foarte agresiv cu oamenii, cu toti cainii (acum are preferinte :P ), panicat in general, fugea cand vedea un bat (adica sculele mele de pescuit), daca il certam riposta instant ranjind la mine si muscand... acum e mult mai bine totusi, s-a atasat mult de noi si nu mai incearca sa domine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ordinea numerelor de pe tricou:

 

Zebrele

Barbie (e el albastru, dar numele i l-a pus fii'mea :) )

Tasha

Emilia

Clopo

 

 

ia-ti ba un urs :)))))

incearca https://www.facebook.com/stroe.macovei

uite si poza ( ca vroiai linie buna) cu aia de o am eu de la el. in acte ii zice Ulma, eu am botezat-o Tasha

 

 

...si Geni

post-69982-0-18304600-1382001170_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...