Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

"romanu e nascut poet face versuri si-n closet" :angryfire:

 

 

nu le-am facut eu "poetule".. mai asculta parazitii..sau probabil tu esti manelist :P) si by the way... daca nu-mi placeau motoarele nu aveam ce cauta pe site-ul asta. iar fotografii in mers pe motor poate mi le faci tu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gia, omu are motive sa creada ca nu te dai.Pozele pe care le-ai pus is statice si chiar par facut intr-o reprezentanta.Nu zice nimeni ca nu te crede, dar obiceiu general in RO.

Asa ca pana la prima poza pe motor(in mers:D) sau prima aparitie la intalnire, toti o sa fie sceptici si reticenti.

 

P.S - eu te cred :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sir are dreptate. plus, dacă se prind forumiÂştiloÂşii că aci se face reload la naughty/noti/aurel (pentru cine îÂşi mai aminteÂşte ...those were the days...) or să sară ca pitpalacii pe topicu' vostru Âşi or să facă vraiÂşte. asta ca să ma bag Âşi io ca "musca în lăptuci", că nici io n-am ce căuta aci, n-am monstru... and so on.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei, incetati ! Gata!

Fata si-a expus parerile, acum pace!

Nici eu nu am motor si asta nu ma face mai prejos decat voi!

Mo Weed... sunt iritat! Stop it!

 

da domnle sir... gata, incetati sa o mai atacati timp de 10 minute :P

 

ne trebe dovada'

hai mai mo weed, fa-i tu o poza in mers, nu dai tu o fuga pana in anglia sau galati.

a, si dai si lui sir o alifie ca s-a iritat.

 

 

:angryfire:

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu le-am facut eu "poetule".. mai asculta parazitii..sau probabil tu esti manelist :P) si by the way... daca nu-mi placeau motoarele nu aveam ce cauta pe site-ul asta. iar fotografii in mers pe motor poate mi le faci tu..

 

sunt convins ca nu le-ai facut tu...nici nu am sustinut asta. A fost pur si simplu un raspuns in versuri la o replica data cu rima :angryfire:

 

exista oameni care chiar daca nu asculta parazitii nu sunt manelisti (culmea e ca ascult parazitii) :P ...deci nu prea m-ai nimerit

 

iar daca o sa am prileju o sa iti fac poze in mers... (te referi la mers cu motoru, nu la mersu pe jos nu?)

 

imi dai voie sa iti ofer o floare de nu ne uita ;) ...asa de impacare :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dai voie sa iti ofer o floare de nu ne uita :blbl: ...asa de impacare :P

 

love is in the air ... :angryfire:

 

dnu krupp .. tu vezi ce fac oamenii astia pe canapeaua ta .. matrimoniale ??

 

Beieti .. si fete .. Ciolpani .. sambata si duminica .. cort .. bere .. distractie .. veselie .. bere ...

 

Pana acu ne-am manifestat interesul eu, moweed si zair .. care pleaca sambata seara ..

 

Tre sa reprezentam monsteristii nu ? .. haida !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, azi am vazut un S4R negru-negru la victoriei, parcat in locul acelui 620ie galben. Era cat un monstru! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

replica e dementiala (apropo, le-am aratat-o si bucurestenilor getbeget si nu prea au inteles-o).

 

ia fi tu mai explicit..poti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ladies and gents .. Monster Productions are placerea de a va prezenta in premiera absoluta episodul pilot din seria de succes "Monsters (and friends) on Transfagarasan quest".

 

Distributia de exceptie:

 

Monsteristu'

Gunix

MoWeed

Zair

Th30nly0n3

 

Special guests:

 

Mish (doar in episodul pilot din pacate .. dar promite asa ca va primi un rol permanent in viitoarele productii)

Cadavru aka zzr guy

 

Episodul pilot "Buc-Valeni" este disponibil ocupantilor canapelei pe fetepeu .. nu are decat 1.7 gigi :angryfire:

 

Pentru vizionare este recomandata calibrarea ochilor pe vibratii verticale .. ocazional si orizontale ..

 

In functie de feedback vom programa si lansarea celorlalte episoade.

 

 

Vizionare placuta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea th30nly0n3, trebuia să treci Âşi categoria figuranții (adicătelea io ;)), undeva la coadă, că aÂşa-i corect Âşi frumos :P.

 

tanti Gunix, in caz ca n-ati observat sunteti trecuta la categoria distributie de exceptie .. tre sa dam totusi cezarului ce-i al cezarului :blbl:

 

 

pai bine ma regizore...cei cu dimensiunile astea :D

nu ziceai ca il compresezi??

 

hai merci....si poate data viitoare devi si tu mai profi :angryfire:

 

figurantule .. tu am impresia ca vrei sa zbori din film .. e compresat numa ca scenele unde apari tu ocupa extrem de mult si nu pot fi compresate .. sa fie oare figurile si pretentiile ? :P

 

for your information .. originalul avea aprox 10 GB .. compresia o fac la calitate maxima .. de aici dimensiunea mare .. las ca punem mana de la mana si strangem sa-ti cumparam DVD-uri . .chitrosule !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am inceput sa-l iau si eu ... sa vedem ce a a facut dorux al nostru!

:angryfire:

Creca in coborarea de pe Transfagarasan mi se vede c_uru' in niste cadre... =))

Is curios!

 

Ma dorule, bun server ai... vine cu peste 700lb/sec. Well done!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si o sa mai astepti cel putin 3 ore, ca atat dureaza sa il dai jos :P

 

te-ai gandit ca poate nu toata lumea e pe dialup ca tine .. chitrosule! :blbl:

 

anyway .. la cererea criticilor dimensiunea episoadelor ce urmeaza va fi redusa ca sa nu afectam bugetul si banda celor mai chitrosi dintre ei :angryfire:

 

Creca in coborarea de pe Transfagarasan mi se vede c_uru' in niste cadre... =))

Is curios!

 

transul nu e in episodu pilot .. pt aia tre sa mai astepti un pic ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...