Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

copii, nu imi place ce se intampla, sunt de o sapt. in concesdiu si deja vad ca nu mai reusiti sa va puneti de acord!

promit ca la revenirea mea in capitala strangem gasca si dam o tura de anvergura impreuna :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, nu imi place ce se intampla, sunt de o sapt. in concesdiu si deja vad ca nu mai reusiti sa va puneti de acord!

promit ca la revenirea mea in capitala strangem gasca si dam o tura de anvergura impreuna :) :blink:

 

acelasi lucru pot sa spun si eu .. nu poti sa lasi singuri monsteristii astia ca imediat o iau razna .. ce sa facem acum .. tre sa ne intoarcem sa restabilim ordinea si disciplina .. :)

 

in aceeasi ordine de idei .. duminica viitoare o sa fiu un pic avid de moto ... neaprat o cheia se impune .. alte propuneri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi, de esti rautacios mah? nu recomanda la oameni sa-si schimbe singuri curelele, e pacat de motor dupa aia. stii si tu ca e mai riscanta treaba. apropo, de unde ai luat curelele si cat te-au costat? mi le schimbi si mie?

Eu nu recomand nimanui sa-si schimbe singur curelele , dar nici nu le schimb eu . Singurul Monster la care ii schimb curelele , este al meu pt ca andu nu ma primeste cu motoru` la el . Cica ma pot descurca si singur . Restul va adresati maestrilor in domeniu , Andu si Cristi . Curelele le-am luat de la ei in primavara si au fost 74 de euro .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi, duminica, ora 13.00, ne intalnim la academie. mergem la amckart sa vedem cursa de la brno. care se mai baga? suntem cam cinci deocamdata.

Ma primiti si pe mine?

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca ce pot face doi monsteriÂşti. imaginile (rog să scuzați neclaritatea lor) sunt destul de grăitoare, las imaginația voastră să se distreze :)

post-10679-1218968402_thumb.jpg

post-10679-1218968388_thumb.jpg

post-10679-1218968394_thumb.jpg

post-10679-1218968696_thumb.jpg

post-10679-1218968665_thumb.jpg

post-10679-1218968657_thumb.jpg

post-10679-1218968650_thumb.jpg

post-10679-1218968643_thumb.jpg

post-10679-1218968634_thumb.jpg

post-10679-1218968616_thumb.jpg

post-10679-1218968627_thumb.jpg

post-10679-1218968409_thumb.jpg

post-10679-1218968506_thumb.jpg

post-10679-1218968496_thumb.jpg

post-10679-1218968575_thumb.jpg

post-10679-1218968526_thumb.jpg

post-10679-1218968537_thumb.jpg

post-10679-1218968550_thumb.jpg

post-10679-1218968568_thumb.jpg

post-10679-1218968582_thumb.jpg

post-10679-1218968590_thumb.jpg

post-10679-1218968598_thumb.jpg

post-10679-1218968605_thumb.jpg

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru că nu îți dai seama că sunt Âşi eu în cele trei poze. pozele în care apar Âşi eu sunt de fapt peisaj cu pată blurată pe margine :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca ce pot face doi monsteriÂşti. imaginile (rog să scuzați neclaritatea lor) sunt destul de grăitoare, las imaginația voastră să se distreze :blink:

o doamne....de ce a trebuit sa ne faci martori la asa ceva?rog un administrator cu simt estetic sa stearga pozele :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e drept că trebuia să vă avertizez în ceea ce priveÂşte conținutul pozelor, dar, domnu' Freeman, nici chiar aÂşa... trebuie să Âştiți Âşi voi cu cine vă încurcați la plimbări :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moamă, da' ce pudic e mister Freeman! le-am cerut acordu', l-au dat... acu', deh, io m-am distrat la baltă, dacă dumneata eÂşti aÂşa sensibilos trebuia să închizi ochii :). promit că de se merge la baltă cu fete pun Âşi de-acolo poze, ca să mă revanÂşez față de ce ți-au văzut ochii acu' :blink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, da-ti-mi si mie un contact de la tipul co monsterul dezasamblat, ca am facut niste bucurii prin tulcea, ieri :)

in sensul ca mi-a cedat grinda aia dintre sha si bascula; s-au retezat suruburile de unde reglai inaltimea sheii. cauze? drum din petice de asfalt, 80km/h si, cel mai probabil, a fost fisurat din saritura de pe cheia.

 

ma rog, i-am tras o sudura si e mai tzeapan ca nou, dar mi s-a zdrelit rau aripa spate. so... need spare parts!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, da-ti-mi si mie un contact de la tipul co monsterul dezasamblat, ca am facut niste bucurii prin tulcea, ieri :)

in sensul ca mi-a cedat grinda aia dintre sha si bascula; s-au retezat suruburile de unde reglai inaltimea sheii. cauze? drum din petice de asfalt, 80km/h si, cel mai probabil, a fost fisurat din saritura de pe cheia.

 

ma rog, i-am tras o sudura si e mai tzeapan ca nou, dar mi s-a zdrelit rau aripa spate. so... need spare parts!

daca s-au retezat numai suruburile se pot repara, am si persoana care poate face operatiunea

 

din cate stiu eu tipul din urziceni dezmembreaza un monster care nu are grinda, dar cine stie, poate ai bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar suruburile, dar am sprijinit grinda in suruburile inaltate de la aripa (de pe bascula) si cred ca mi s-a strambat putin pe drum. o s-o schimb cu totul, cand o fi (la iarna). in schimb, imi trebuie aripa pe spate, ca-mi arunca orice in amortizor si ce mai e pe acolo.

 

daca are cineva aripa... :)

pod da si la schimb una de fatza de SS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, nu imi place ce se intampla, sunt de o sapt. in concesdiu si deja vad ca nu mai reusiti sa va puneti de acord!

promit ca la revenirea mea in capitala strangem gasca si dam o tura de anvergura impreuna :) :blink:

 

Si eu sunt de acord cu el..dar ma intorc din Croatia si dam o tura mai in fosta,Aici sunt zeci de motoare aproape nici nu mi vine sa cred cred... ca am sa inchiriez si eu unu :) am un chef ...pfaaa de nu se poate mai ales ca soselele sunt...fara pietricica iar regulile de circulatie "culmea"se respecta.

 

Pacat ca am ratat plecare pe cheia de week asta...a mai fost ceva ?

 

@Doru...ce face?...nu te mai auzim 3 saptamani?.Te-ai indragostit si ai disparut... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, am decis urmatoarele: frustratii astia trei, adicatelea moweed si doru si zair, sa se duca sa se dea doar impreuna, daca sunt ei asa implicati si hotarati si stiu ei tot ce am facut noi cat au fost ei plecati, personal nu le-am dus lipsa si nu am vazut nicio pitzipioanca uralnda pe strada: moweeeeeed, dooooooru, zaaaaaaiiiiiir. faceti-va domle canapeaua voastra, daca nu va convin activitatile noastre, plictisitoare si posace, mereti si dati-va numa pe o roata, intr-un manson, intr-o pedala, in ce vreti voi.

 

de fapt, ca sa fiu sincer, hai mai mo weed mai repede in bucuresti, nu a mai cazut niciun monsterist de multa vreme, vino fratele meu, fa-ti planu, e pacat sa ramanem fara audienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, am decis urmatoarele: frustratii astia trei, adicatelea moweed si doru si zair, sa se duca sa se dea doar impreuna, daca sunt ei asa implicati si hotarati si stiu ei tot ce am facut noi cat au fost ei plecati, personal nu le-am dus lipsa si nu am vazut nicio pitzipioanca uralnda pe strada: moweeeeeed, dooooooru, zaaaaaaiiiiiir. faceti-va domle canapeaua voastra, daca nu va convin activitatile noastre, plictisitoare si posace, mereti si dati-va numa pe o roata, intr-un manson, intr-o pedala, in ce vreti voi.

 

de fapt, ca sa fiu sincer, hai mai mo weed mai repede in bucuresti, nu a mai cazut niciun monsterist de multa vreme, vino fratele meu, fa-ti planu, e pacat sa ramanem fara audienta.

 

cineva s-a trezit cu curu'n sus .. sau o fi de la namolu ala .. o fi intrat pe la admisie .. ceva s-a intamplat .. eu as recomanda o revizie :blink:

 

ptii ce noroc ai ca nu am timp sa scriu .. ce ti-as mai zice .. da ma bazez pe ceilalti frustrati sa completeze .. promit sa revin la acest subiect cat de curand .. nu raman dator ..

 

nea zaire, frustrtule :) .. am plecat si io un pic .. pana prin septembrie o sa fiu tot away .. dar wendu viitor sunt in buc si neaparat vreau sa ajung pe cheia .. asa cum am mai zis .. daca mai vrea vreun frustrat sau nu sa mearga e binevenit ..

 

over and out ... cius!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, am decis urmatoarele: frustratii astia trei, adicatelea moweed si doru si zair, sa se duca sa se dea doar impreuna, daca sunt ei asa implicati si hotarati si stiu ei tot ce am facut noi cat au fost ei plecati, personal nu le-am dus lipsa si nu am vazut nicio pitzipioanca uralnda pe strada: moweeeeeed, dooooooru, zaaaaaaiiiiiir. faceti-va domle canapeaua voastra, daca nu va convin activitatile noastre, plictisitoare si posace, mereti si dati-va numa pe o roata, intr-un manson, intr-o pedala, in ce vreti voi.

 

de fapt, ca sa fiu sincer, hai mai mo weed mai repede in bucuresti, nu a mai cazut niciun monsterist de multa vreme, vino fratele meu, fa-ti planu, e pacat sa ramanem fara audienta.

 

citesc acest post si ma minunez :) , uite cum unui monsterist i se face dor de alti monsteristi...nu e adorabil :blink:

trebuie sa recunosti nea kruppule ca fiecare are farmecul lui si aduce sare si piper grupului...zair cu berea, doru cu filmatu, io cu ...cu...cu....aaaa....ma gandesc si revin :)

cu alte cuvinte si frustratului din mine, mergator pe o roata ii e dor de gasca de monsteristi :laugh:

 

aveti grija miercuri, ca vin la intalneala, cine lipsete o sfecleste cu ierbaru :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...