Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

da acum ca am ajuns si eu la civilizatie pot spune c a am vazut paradisul cu ochii mei care credea, ca nu exista eu nu am facut poze ca nu am avut cu ce:))))sau ocupat restul de asta ....o sa vedeti poze alte cuv sunt degeaba si inca ceva am reusit un autograf de la legenda Paul Smart...sper sa ajung si la urmatorul wdw o sa pun cateva poze cand o sa le recuperez de la unu altu :))))))...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da acum ca am ajuns si eu la civilizatie pot spune c a am vazut paradisul cu ochii mei care credea, ca nu exista eu nu am facut poze ca nu am avut cu ce:))))sau ocupat restul de asta ....o sa vedeti poze alte cuv sunt degeaba si inca ceva am reusit un autograf de la legenda Paul Smart...sper sa ajung si la urmatorul wdw o sa pun cateva poze cand o sa le recuperez de la unu altu :))))))...bafta

mi-a tras si mie rossi o mazgalitura pe casca de imi vine sa o sterg

post-47906-0-27864800-1340740459_thumb.jpg

post-47906-0-91655000-1340740656_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mada, nimic nu era asa frumos, daca legenda nu era acolo. deci adica fara "The Legend" nu incepea.

urca pozele de la drive test.

 

si nu mai stiu cine avea camera cand a fost free practice, Eugen sau Felician. vreau sa ma vad cat de bun eram :lol: :crack:

 

Senmat:

Legenda

 

colegu', nu crezi ca iti dai prea multa importanta ? auzi la el, legenda, pff ... daca era in mintile ei as fi zis, dar e un cazan obosit ce ai tu acolo. vinde-o repede colegu' ca ai luat teapa !

arata ca o legenda dar e o coaja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ti le-a desfacut "ofticosul" de Troy Bayliss cand v-ati dat pe circuit!!!!

pai aia e, el a fost, altcineva nu avea cum. ai vazut ca in momentul in care el a observat ca stau doar in urma lui, a iesit de pe pista? e orgolios, si ii era frica. ce a zis, ma asta sta in spatele meu si vrea sa ma faca. a vazut el ca par o legenta. ofticosu de el.

 

S E M N A T......asa se zice......dar vaz ca legendele sunt emotive :D...m-ai terorizat 5 zile...am auzit MADAAAAA spus, strigat cat pt ultimii 5 ani......acu zici ca vii iar in Bucuresti???? :scratch:

ma mai gandesc daca iti pun pozele alea.....mai ales ca vad ca vrei sa te vada toata lumea in splendoarea ta....

Ciprian...sunt de acord cu tine.....este modestia intruchipata aceasta legenda!!!

 

una doar...restul nu sunt cu the legend :crack:

 

casca semnata de Paolo Pirozzi :banana:

casca aia nu are nimic tru daca legeda nu a semnato. am de gand maine sa vin la capitala. motoreta mea e bolnava rau tare. probleme cu injectia cred....

tot nu scapi de mine.

 

mi-a tras si mie rossi o mazgalitura pe casca de imi vine sa o sterg

rosi ti-a semnato, legenda ti-a atins-o(casca) deci te-ai scos. e cea mai scumpa casca.

 

colegu', nu crezi ca iti dai prea multa importanta ? auzi la el, legenda, pff ... daca era in mintile ei as fi zis, dar e un cazan obosit ce ai tu acolo. vinde-o repede colegu' ca ai luat teapa !

arata ca o legenda dar e o coaja.

nu inteleg ce vrei sa spui, pari putin frustrat si in necunostinta de cauza. :friends:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a tras si mie rossi o mazgalitura pe casca de imi vine sa o sterg

dami o mie daca nu iti place :)))))macar ptr efortuzl care lai depus sa ajungi la semnatura lui...bafta

 

asa asa baieti luati va la harta ca era prea liniste :))))

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta mea se opreste la relanti. Asta la rece. Toarce putin si se opreste. Idei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am pb cu ea. hai la SMS si discutam aici

 

Ti-am vazut statusul pe FB, mai bine veneai la Bikers, vedeam si meciul :)

 

cele mai evidente probleme ar fi benzina de slaba calitate sau relanti prea mic. eu am patit ambele.

 

Relantiul de unde-l reglez la Ducati? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa asa baieti luati va la harta ca era prea liniste :))))

 

nu i mai instiga!! :D

 

@ adidas :

 

Nu incerca sa reglezi ceva pentru ca o vei strica si va ajunge pe mainile lui Andu/Cristi.

Fa-i un plin cu benzina de 98 si curata-i cu spray admisia. Cu siguranta ii vei rezolva problema.

 

:cheers:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys....intre detaliile mecanice si tehnice, viu si eu cu o propunere si o intrebare:

- s-a vb ieri la Academie de o iesire duminica....Cheia sau Siriu....cine este pentru sa se anunte pt a vedea cati suntem.

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit pe Ducati.ms, problema poate fi de la senzorul TPS sau ECU. La multi s-a rezolvat prin inlocuirea ECU cu DP ECU. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i mai instiga!! :D

 

@ adidas :

 

Nu incerca sa reglezi ceva pentru ca o vei strica si va ajunge pe mainile lui Andu/Cristi.

Fa-i un plin cu benzina de 98 si curata-i cu spray admisia. Cu siguranta ii vei rezolva problema.

 

:cheers:

parerea mea e ca nu rezolvi nimica cu benzina de 98 aia oricum e o vrajeala de 2 lei si din cate stiu eu nu face bine nici la moto cel mai elegant o rezolvi la doctoru andu sau cristi...bafta

 

nu i mai instiga!! :D

 

@ adidas :

 

Nu incerca sa reglezi ceva pentru ca o vei strica si va ajunge pe mainile lui Andu/Cristi.

Fa-i un plin cu benzina de 98 si curata-i cu spray admisia. Cu siguranta ii vei rezolva problema.

 

:cheers:

eu zic ca laandu sau cristi o rezolvi cel mai elegant...bafta

uuups problema de net nu am vrut asta

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are adresa lui andu? sa trag o fuga pana la el

 

Carfix Team S.R.L.

Str. Preciziei nr. 34B, sector 6,

Bucuresti, CP 062202

Tel: + 40 21 319 50 90

+ 40 37 276 80 84

Fax: + 40 21 319 50 91

Editat de PzKpfW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carfix Team S.R.L.

Str. Preciziei nr. 34B, sector 6,

Bucuresti, CP 062202

Tel: + 40 21 319 50 90

+ 40 37 276 80 84

Fax: + 40 21 319 50 91

ms mult. nu am mai ajuns. motoreta mea nu stiu ce are, dar nu mai are putere. i-am luat compresia, verificat bobine, bujii....

 

cred ca Chip-ul sau senzorul TPS. azi ii schimb si filtrul de benzina, desi nu cred ca e el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...