Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce poze faine ai pus domnu' freeman! aia cu mo weed Âşi rezervoru' lu' andu e preferata mea.

 

 

trebuie sa recunosc ca si a mea :cheers:

 

@freeman: daca te porti frumos te mai invitam la intalnirile noastre :kiss: :lol: :P

danke tanke :lol:

creca o sa mai vin la intalnirile astea ale voastre...poate :D

 

ca fapt divers, cine vrea kit de lant poa sa incerce aici: mandita.dynamic@gmail.com sau tel/fax: +(40) (21) 413 2969 mobil: +(40) 728 01 96 01

eu am intrebat acu vreo luna(mi-am luat din alta parte intre timp) si mi s-a raspuns asa:

 

"da se poate cu x oring si chiar cu xw oring,

 

lant 50 respectiv 75 eur

pinion 20

coroana 40 eur

 

livrare in max 7 zile"

 

Cirz :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dont uant tu bi ior lidar. liders du nesti things laic spiching laud uen naubadi lisans. ui dont nid no lidar, ui all ar lidars. giast a secand, i nid to riset mai memori.

 

:lol: muaaaaa .. a-nebunit lupu !! , nea kruppule (ce fel suna :kiss: ) .. ce-ai tata, a fost berea de aseara expirata .. sau mai degraba prea putina ?

 

da-ti repede 2 palme in oglinda si baga programu cu marea .. ti-a trebuit canapea .. acu tre s-o intretii .. vezi ca nu e bine sa pui cu monsteristii asa cum bine remarca cineva undeva ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dont uant tu bi ior lidar. liders du nesti things laic spiching laud uen naubadi lisans. ui dont nid no lidar, ui all ar lidars. giast a secand, i nid to riset mai memori.

 

:kiss:

imi place ideea no lider...anarhie si freedom

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu freedom, ci freeman.

 

Vrem vorbe, nu fapte ...

 

Acu' serios, nu vrei sa fii Âşefu' nostru, astora care nu vor sa mearga pe ploaie in uichendu' ala ci pe vreme post-18690-1216290201_thumb.jpg o saptamana mai tarziu?

Si o sa facem astfel de post-18690-1216290875_thumb.jpg poze atunci!!! Chiar daca n-avem motoare ca al lu' Andu!!!

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ducatistilor....nu am un Monster, dar un ST3 S ABS din 2006 si vin cam pe 10-11 august in tara....poate ne auzim si vedem..o tura la mare eventual?

Oricum mi-ar place sa ne auzim si vedea...

Toate bune si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ducatistilor....nu am un Monster, dar un ST3 S ABS din 2006 si vin cam pe 10-11 august in tara....poate ne auzim si vedem..o tura la mare eventual?

Oricum mi-ar place sa ne auzim si vedea...

Toate bune si asfalt uscat

you can bet on that :kiss:

cat stai?vii calare pe el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce barfa draq, ce o sughita zair si nu stie de ce :lol:

 

Iubita mea zice ca sunt nesimtit...iar a avut dreptate..da nimic nu am simtit...

 

zair nu e vitezist, e sticlist. adica ii sticlesc ochii cand vede bere, un lucru foarte bun dealtfel.

 

Mai bine zis cate putin din fiecare :kiss: :P

 

In alta ordine de idei....

 

 

Bai animalilor..

 

Am inteles ca week asta suntem cam multi ocupati si a ramas sa mai discutam de plecarea la mare pe week din zona lui 1 aug.

Pana atunci e pacat sa stam degeaba..iar datorita ultimului drum parcurs zic ca ar fi de mers la festivalul Peninsula(mai ales ca o luam pe Cheia BV Sighisoara TG-Mures[cunoscatorii stiu :cheers: ]).Zic asa : vineri plecare..ajuns,montare cort,imbatat, festival sambata si mancat duminica @ back 2 home.

 

Sunt modest de aceea sustin ca este o idee geniala...asa ca ce zice lumea?...bagati mare!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca avem treaba:

 

"Imi pare rau ca revin cu o cerere. In acest moment Cosmin are nevoie de ajutor; trebuie sa faca transfuzii de sange si asta chiar este este o problema.

Rog pe cei care pot sa-l ajute, sa vina si sa doneze sange la Spitalul de Urgenta Floreasca, pentru "Cosmin Voicu", maine dimineata intre orele 7 - 11 AM (inainte de mic dejun).

 

Va multumesc.

 

Vasile Voicu "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT!...pentru un asemenea gest las diseara sticla deoparte.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca avem treaba:

 

"Imi pare rau ca revin cu o cerere. In acest moment Cosmin are nevoie de ajutor; trebuie sa faca transfuzii de sange si asta chiar este este o problema.

Rog pe cei care pot sa-l ajute, sa vina si sa doneze sange la Spitalul de Urgenta Floreasca, pentru "Cosmin Voicu", maine dimineata intre orele 7 - 11 AM (inainte de mic dejun).

 

Va multumesc.

 

Vasile Voicu "

 

despre ce grupa sanguina vorbim?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca nu conteaza grupa de sange, se fac schimburi intre spitale.

deci orice grupa de sange e ok.

 

situatiile mai grave sunt in cazul grupelor de sange rare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..stiu ca donarea de sange se face la clinica de pe 1 mai..vreau sa fim informati corect unde mai exact floreasca sau 1 mai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..stiu ca donarea de sange se face la clinica de pe 1 mai..vreau sa fim informati corect unde mai exact floreasca sau 1 mai?

unde?

 

Ok.Eu vreau sa merg maine sa donez.

Cine se mai baga?Aflam si noi unde tre sa mergem si ce sa facem?Ca informatii generale am gasit urmatoarele:

 

"Pot fi donatori de sânge doar cei care îndeplinesc aceste condiții:

- vârsta cuprinsă între 18 Âşi 62 ani

- greutate minimă - 58 kg fetele Âşi 60 kg băieții

- tensiune arterială - peste 110/60 mmHg

- să nu fi avut sau să nu aibă următoarele boli: hepatită (de orice tip), TBC, sifilis, malarie, epilepsie, ulcer, diabet zaharat, boli de inimă sau - tensiune peste 18 mmHg, boli de piele, miopie - 6 dioptrii.

- să nu fi suferit în ultimele luni intervenții chirurgicale

- femeile să nu fie: însărcinate, în perioada de lăuzie, în perioada menstruală.

- să nu fi consumat grăsimi sau băuturi alcoolice cu cel puțin 24 de ore înaintea donării.

Pentru ca donarea să se desfăÂşoare în condiții bune se recomandă:

- odihnă suficientă în noaptea prealabilă donării.

- înainte de donare, alimentație uÂşoară, dar bogată în fier. De evitat produsele bogate în grăsimi, prăjelile, de preferat carnea slabă, peÂştele, cerealele, leguminoase, cereale.

- aport crescut de apă Âşi evitarea băuturilor care conțin cofeină. "

 

http://www.atentie.info/meniu/articol.php?...8&general=3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze pentru aseara , da` la mine , in Berceni , ploua si d-asta n-am aparut . Si chiar daca s-a oprit , oricum era ud pe jos si eu nu pot sa merg pe udatura . Ma umplu de noroi ca porcu` .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze pentru aseara , da` la mine , in Berceni , ploua si d-asta n-am aparut . Si chiar daca s-a oprit , oricum era ud pe jos si eu nu pot sa merg pe udatura . Ma umplu de noroi ca porcu` .

 

si la mine, in Berceni, a plouat .. ce coincidenta :kiss:

 

din aceleasi motive am fost si eu cu conserva ... nota 10 pe ploaie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine, in Berceni, a plouat .. ce coincidenta :P

 

din aceleasi motive am fost si eu cu conserva ... nota 10 pe ploaie :cheers:

 

 

stai sa ne intelegem, din ce am citit pe forumu asta oamenii numesc conseve masinile...

...ori tu ai venit asera cu chestia aia bleu marin care in afara ce te apara de ploaie si vant nu stiu daca mai avea alta functie, aia era masina??? ca nu am reusit sa imi dau seama :lol: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai sa ne intelegem, din ce am citit pe forumu asta oamenii numesc conseve masinile...

...ori tu ai venit asera cu chestia aia bleu marin care in afara ce te apara de ploaie si vant nu stiu daca mai avea alta functie, aia era masina??? ca nu am reusit sa imi dau seama :P :lol:

 

mai are o functie pe care n-ai sesizat-o dar esti pe cale sa o vezi .. calca foarte bine moweedzi :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai clar:

Maine dimineata (vineri) pina in 11 la spitalul Floreasca.

Grupa sangvina nu conteaza pentru ca sangele nu va ajunge direct la el ci este recoltat pt a reface rezerva spitalului, conditie fara de care am inteles ca nu-i fac transfuzia.

Mentionati "pentru Cosmin Voicu"

Maine la ora 8- 8;30 eu voi fi acolo.

Ptr cine intereseaza.O sa fiu si eu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar fi placut sa ajut, dar cica nu am nicio sansa ca-mi ia tensiunea inainte.

si eu iau pastile de inima.

 

deh, viata de publicitar.

 

Ptr cine intereseaza.O sa fiu si eu acolo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...