Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,

diseara ceva organizat parca in parcare la Bila din Dr.Taberei la 22:30 ? :D

se anunta ceva monstere sau doar diverse moto :kiss:

am inteles ca se protesteaza pentru tentativa de interzicere a circulatiei motocicletelor noaptea incepand cu 1 sept ?

 

daca se preconizeaza ceva bagati un tel sau ceva :)

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva intrebari :kiss: :

cati cp are un monster 600 din 98-00 ? (am vazut mai multe anunturi si mai rau m-au bulversat :D )

sunt monsterurile suficient de manevrabile pt oras ?

exista posibilitatea sa iti pui alte ceasuri ( si turometru) la cele care au doar kilometraj ?

 

multumesc anticipat

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cosminake, am atasat niste scanuri cu un articol din motolife cu multe chestii pe care sa le stii despre monster, cand il cumperi sh. este inclusiv un tabel comparativ

 

tot eu...

 

maine (sambata) dimineata plec la plimbare. pe siriu.

dupa calculele mele, o iau prin buzau > gura siriului > (brasov) > cheia > valenii de munte > bucuresti. orientativ asta e traseul, da merg cu gps, nu e problem.

 

cine are chef de plimbare si vrea sa vina?

plecarea pe la 8 jumate. o iau prin buzau, chiar daca ocolesc, dar nu vreau sa plec cu tot bucurestiul pe deneu.

 

 

vreau sa testez ghidonul de la doru :kiss:

post-24526-1218199887_thumb.jpg

post-24526-1218199890_thumb.jpg

post-24526-1218199895_thumb.jpg

post-24526-1218199898_thumb.jpg

post-24526-1218221746_thumb.jpg

post-24526-1218221838_thumb.jpg

post-24526-1218221869_thumb.jpg

post-24526-1218221907_thumb.jpg

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde pot sa montez si io doua anvelope ?? m-am innoit cu doua Dunlop Qualifaier :D :kiss:

 

 

Salut

 

Eu am schimbat vis-a vis de MC la Buzesti... in jur de 1 milion montatul...sa mergi incet 20 30 km dupa ce le pui....

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut canapeaua cu respect. Dati-mi si mie nr lui andu si ziceti-mi si mie pe unde e service-ul. k as vrea sa ajung lui pe acolo. va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''p15oi'' ai acelasi motor ca si mine, zi-mi te rog cat papa la % monstru tau , nu de alta da simt ca tre sa mai reglez ceva la el.

 

Nelule nush exact ce sa iti zic pt k nu i-am facut inca o verificare la consum si nici a mea cu cred k e reglata f bine. si banuiesc din cate am vazut k imi bate un pic spre 9%. O sa ma duc saptamana care vine la un service specializat "andu" :P si o sper sa imi zica el tot ce trebuie sa ii fac. dar din cate am inteles m750 ar trebui sa consume cam 8 in coras si cam 6 in afara. eu am stat cu ea doar in orasi si nu am tinut-o prea bine in ture adica ba ii dadeam mai tare ba o subturam deci sincer nush ce sa iti zic in momentul in care o sa o reglez sa fi sigur k o sa iti spun

 

P.S. sper sa nu uit :D, dar sunt sigur k o sa imi aduci tu aminte :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti spun dar din cate am inteles eu la ducati cu atat mai mult la monster reglajele sunt destul de intortochiate si prea mere sa le faci singur

dar iti zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caucioace se pot schimba si la shama, in pipera. din cate stiu, gagiul alin de la autozone e in concediu.

 

diseara se pune de o curatare de lanturi la orizont, drumul taberei. eu nu am ce curata, ca il schimb azi. cine se simte cu lantul murdar, poate veni la mine, cu carpe si spray de lant. motorina luam de la petrom, in caz ca nu aveti spray de curatat. treaba poate incepe de la 17.00. pentru mai multe detalii, sunati la 0744522214.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti ma, nu e bine ce faceti...

 

daca sariti toti cu monsterele la vanzare pretul lor o sa ... scada.

piata saturata -> scade in procente probabilitatea de a vinde un produs si totodata scade si pretul.

 

:D apropo, daca auziti pe cineva interesat de un taxi, vand si eu monsterul pe vreo 3500 :P

(are caucioce noi, frane noi, merge brici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, tot al meu e mai atractiv, ca e doar 2.900 de euro. si i-am schimbat si kitul de lant azi. are pinion de 14, cunoscatorii stiu despre ce vorbesc.

 

gunix, o spal bre si pe a ta. accept si doua beri, nu pentru ca nu ai merita gratis, dar pentru ca as face un compromis, adica sa lucrez pe uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai banul, poti lua mobra inainte. multi au facut asa si au fost mai motivati la examen.

 

are dreptate monsteristul,

o sa iei din prima A-ul daca ai mobla parcata in fata casei. :D

 

poate reusesc sa ajung si eu diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahh ce bine ca am de unde sa aleg :P) o sa negociez la sange dupa ce iau A :D ca-i piata supra-saturata :D

Nea Liviule, si altii care s-au luat inainte au fost motivati sa le incalece fara echipament si carnet si au ajuns subiect de topic la accidente. Mai bine fara tentatie bre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...