Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va multumesc de urari fetelor! Andrei, esti o veritabila doamna (blonda, de altfel :blbl:) pentru remarca ta! Desi adevarata (sic!) ma straduiesc sa nu las prea mult sa se vada!!! Si by the way ... de ce spui lucruri din casa??? E frumos?

 

tu sigur nu ai dat cu teasta de asfalt cu xx-ul?? ca nu pare prea intrega? :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mosului...

va anunt cu bucurie ca de azi, 02.09.2008, sunt (monstruos de mandru) posesor de Ducati Monster 620S i.e.

 

frumooos ... s-o stapanesti/calaresti sanatos domnu !

 

din ce an e si cati km are ?

 

acu nu mai ai motive sa nu ne vizitezi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mosului...

 

S-a luat dupa mine la culoare. Doar versiunea a zis sa fie si el original 620S si i.e. ehehe de. Sanatosi sa fiti ca in rest va veti impaca de minune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se leaga frate monsterist. Ca nu e permis pentru conducerea lui. In 4 saptamani sper sa revina la tataicul lui, si anume permisul pentru conducerea in limita legii (or beyond it) .... :friends:

Deci ratez intalnirea.... inca!

 

nu-l imprumuti pentru perioada asta :cheers: ca eu am permis dar n-am bani(probabil in 4 saptamani fac rost) :banana:

 

o sa apara diseara un logan visiniu la intalnire sa nu dati cu pietre :blbl:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la Sibiu si ia-l daca vrei! Ti-l dau .... dar lasi 4000 EUR garantie.... timp in care te poti da cu el cat vrea penixul tau. Iar la returnare, primesti inapoi 3500 EUR, dupa achitarea taxei de fericire, respectiv inchirierea motoretie. Ce zici Cosminake ... te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la Sibiu si ia-l daca vrei! Ti-l dau .... dar lasi 4000 EUR garantie.... timp in care te poti da cu el cat vrea penixul tau. Iar la returnare, primesti inapoi 3500 EUR, dupa achitarea taxei de fericire, respectiv inchirierea motoretie. Ce zici Cosminake ... te bagi?

 

s-a facut, ajung intr-o noapte cu eclipsa totala de luna :cheers: oricum felicitari si sa ai parte de el, o achizitie boboc :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: cine(monsterist) trece pe bucuresti-ploiesti spre buc(la cocoase :P, pe la ora 18:00 in aproape fiecare zi dintre voi ?! daca-l saluta cineva dintr-un logan visiniu sa stie ca eu sunt :P

 

 

acelea trebuie sa fiu eu :rolleyes:

 

plec de la servici din otopeni catre bucuresti pe dn1 cam in jurul acelei ore

 

ff aglomerat...dar ma strecor.... :D moto negru si o cocoasa metalica pe spatele meu :ph34r:

 

multam de salutare

 

si poate ne onorezi cu prezenta la academie miercuri la 20 :D

 

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acelea trebuie sa fiu eu :rolleyes:

plec de la servici din otopeni catre bucuresti pe dn1 cam in jurul acelei ore

ff aglomerat...dar ma strecor.... :D moto negru si o cocoasa metalica pe spatele meu :ph34r:

multam de salutare

si poate ne onorezi cu prezenta la academie miercuri la 20 :D

asfalt uscat tuturor

 

imi place de tine mereu esti precaut te deplasezi incet, ai rabdare, nu treci de pe o banda pe alta printre masini:))... vezi te-am studiat data viitoare iti fac cu mana

:P eu am facut poligonu in 3:30 min :P) mi-au zis politistii ca am mers ca o baba :P oricum asa am de gand sa merg si pe strada ca o baba :P

 

ne vedem diseara 100%

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yesterday...ce sa zic... :D

 

am patit-o...

am ramas fara cablu de acceleratie in plina ascensiune in traficul aglomerat de pe bdul. iuliu maniu.. :rolleyes:

 

dupa un dialog indelungat cu cunoscutii mei in ale motoarelor am ajuns la o solutie...kit de acceleratie

 

de la louis...are pastile mecanicedif dimensiuni, 2 cabluri pt ambreaj si acceleratie

 

adus de catre un amic pe nume ALIN...pe aceasta cale tin sa-i mai multumesc inca odata...

 

am rezolvat treaba la fix

aproape ca se intuneca ... si fericit...epuizat...injurand intr-o veselie tot ce misca pe linga mine... :ph34r: am plecat acasa

 

azi am facut comanda la un amic in nemtia sa-mi aduca kit ambreaj+acceleratie, kit lant si filtru aer pentru o schimbarea la fata a monstrului meu

tot astazi ma bag si la un ulei motul+filtru

k tot m-am bagat in datorii.... :D

 

bafta si asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava kindare, un monsterist nu e monsterist pana nu incepe sa-si faca el tot felul de improvizatii la mobra. cat costa kitul ala la louis?

 

in alta ordine de idei, aseara, la pardon, la monster lounge aftershock, am stabilit ca mergem duminica la o plimbare pe bran. plecarea se face in jurul orei 11.00, de la arc. deocamdata, si-au exprimat dorinta de participare urmatorii: cristi moto, coco monster, cristi futacila, blondu, mish si krupp, care a fost disparut mai multa vreme, dar a reaparut subit. nu mai stiu sigur, dar se pare ca vine si neamuu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava kindare, un monsterist nu e monsterist pana nu incepe sa-si faca el tot felul de improvizatii la mobra. cat costa kitul ala la louis?

 

in alta ordine de idei, aseara, la pardon, la monster lounge aftershock, am stabilit ca mergem duminica la o plimbare pe bran. plecarea se face in jurul orei 11.00, de la arc. deocamdata, si-au exprimat dorinta de participare urmatorii: cristi moto, coco monster, cristi futacila, blondu, mish si krupp, care a fost disparut mai multa vreme, dar a reaparut subit. nu mai stiu sigur, dar se pare ca vine si neamuu.

 

 

 

multam de compliment si pentru invitatie :rolleyes: ,

 

kitul costa 5euro de la louis si are codul NR.10019100 si este foarte util :ph34r:

 

momentan nu stiu daca ma pot baza pe motor sa plec la drum lung cu acest kit...astept pana la jumatatea lui septembrie sa-mi soseasca kitul original :D

 

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul e urmatorul: bucuresti - ploiesti - valenii de munte - cheia - sacele - brasov - rasnov - bran - campulung - targoviste - bucuresti. daca vreti o varianta mai scurta: bucuresti - ploiesti - comarnic - predeal - rasnov - bran - targoviste - bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...