Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

genial .. deci se poate .. asa da ..

 

a, si sustin comentariile la adresa feericului drum intre slobozia noua si slobozia (aprox 20 km) .. este intr-adevar moartea pasiunii .. drumul este prospat asfaltat cu vreo 2 ani in urma dar nimeni nu s-a gandit sa-l niveleze inainte .. drept pt care drumul pare perfect, pana ajungi sa mergi pe el cu moto .. dupa primul km deja te gandesti daca nu cumva ar fi mai bine pe camp printre lanurile de porumb ...

 

si inca ceva .. toata povestea are drumurile proaste si extraordinar de proaste drept light motiv .. trist ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva .. toata povestea are drumurile proaste si extraordinar de proaste drept light motiv .. trist ..

 

da. asa este. insa jur ca niciunul nu m-a scos din minti ca ala de la slobozia. probabil fiindca la un drum prost.. bah, vezi ca e prost si incetinesti, feresti gropile.. in fine. Da' la asta.. nu vezi nimic, doar ti se intampla doua fire electrice in urechi care te zguduie in toate directiile.

 

Multumesc de felicitari. Cea mai fericita fiinta, acum ca m-am intors, e mama! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva .. toata povestea are drumurile proaste si extraordinar de proaste drept light motiv .. trist ..

 

trist esti tu ma unicatule, te dai destept cu termeni pe care nu ii cunosti, eu as zice ca esti cam light la glagorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist esti tu ma unicatule, te dai destept cu termeni pe care nu ii cunosti, eu as zice ca esti cam light la glagorie.

 

de o vreme-ncoace nimic nu-ti mai place, gura nu-ti mai tace :)

 

ma de bine de rau io am facut fo 800 km in wend, nimic extraordinar, numa pe meleaguri natale prin mirificul judet tulcea care apropos detine cateva trasee demne de luat in seama .. singura problema e drumul pana acolo care pe oriunde ai lua-o e extrem de plictisitor si enervant .. vezi discutia despre slobozia noua ;)

 

so .. in loc sa dai vina pe altii ca nu ies din bucuresti .. vino si tu cu o propunere concreta .. anu trecut pe vremea asta ne saturasem de plimbari ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...legat de drumurile proaste de la noi

 

ia uite aici minunatie de iesire:

 

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni!

 

Am si eu nevoie de un service (oficial ar fi bine) Ducati undeva in Bucuresti sau in apropiere. Un Ducati ST4 necesita o revizie (ulei, filtre, bujii, baterie etc) si inlocuirea cilindrului de ambreiaj. Dati-mi si mie va rog un contact.

 

Ideea e ca si astea se pot face foarte bine si usor intr-un garaj dotat cu oarece scule, dar se prefera un service autorizat care eventual sa emita si factura.

 

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intors andu dar cica pleaca iar la munte, puteti apela cu incredere la cristi, partenerul lui de service desi cred ca e f ocupat(nu poti da o basina la ei in service de cate motoare sunt). seamana intre ei, zici ca sunt frati.

 

in alta ordine de idei: pt cine are nevoie de piese doar din blocul motor apelati cu incredere la liviu din suceava, baiat foarte serios - preturi studentesti, pe cautate si pe luate:

 

http://www.bikeshop.ro/accesorii/anunturi-...4+p+-63739.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intors andu dar cica pleaca iar la munte, puteti apela cu incredere la cristi, partenerul lui de service desi cred ca e f ocupat(nu poti da o basina la ei in service de cate motoare sunt). seamana intre ei, zici ca sunt frati.

 

in alta ordine de idei: pt cine are nevoie de piese doar din blocul motor apelati cu incredere la liviu din suceava, baiat foarte serios - preturi studentesti, pe cautate si pe luate:

 

 

 

bwahahahahaaaa,... poti sa "zici" ca sunt frati si poti sa o "zici" pe bune... chiar sunt (frati)... adeca andu si cristi... JUR!!! am vazut eu... si ii "chiama" la fel (ma refer la numele de familie)... ehhhh... ci'am'mai ras si azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bwahahahahaaaa,... poti sa "zici" ca sunt frati si poti sa o "zici" pe bune... chiar sunt (frati)... adeca andu si cristi... JUR!!! am vazut eu... si ii "chiama" la fel (ma refer la numele de familie)... ehhhh... ci'am'mai ras si azi...

 

mai traiesti, MAH? tu iti tii monstru dupe colt, ti-i rusine sa il parchezi in fata la publicis? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai traiesti, MAH? tu iti tii monstru dupe colt, ti-i rusine sa il parchezi in fata la publicis? ;)

 

 

normal ca mai traiesc, buey parlitule... :D. nu imi este rusine, dar acolo locuiesc ;) si cand ma duc la berou il parchez in fata (la berou), adeca la publicis. doar n'o'sa'l parchez la Oglevy... hehe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca mai traiesc, buey parlitule... ;). nu imi este rusine, dar acolo locuiesc ;) si cand ma duc la berou il parchez in fata (la berou), adeca la publicis. doar n'o'sa'l parchez la Oglevy... hehe...

 

ai noroc ca nu mai suntem colegi ca sa te fac de ras. :D Bai uratule cand bem si noi o bere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bwahahahahaaaa,... poti sa "zici" ca sunt frati si poti sa o "zici" pe bune... chiar sunt (frati)... adeca andu si cristi... JUR!!! am vazut eu... si ii "chiama" la fel (ma refer la numele de familie)... ehhhh... ci'am'mai ras si azi...

 

stiam. fu gluma colegu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...