Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

bai, eu am fost in weekend cu monsterul pe meleaguri natale, dar mi-au dat mucii pe A2 de la racoare.

asta ca sa nu ne mai acuzam de lenevit ;)

post-24526-1286349760_thumb.jpg

post-24526-1286349799_thumb.jpg

post-24526-1286349809_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

s-ar putea sa mai am un loc in garaj pentru iarna. care e interesat sa ma caute sa vorbim. ca bani e in jur de 100 de lei, in functie de numarul de mobre care sunt inauntru. pentru cine nu stie, garajul e la favorit, are usi de fier, e incalzit, are apa, curent, sistem audio, fotolii, postere cu mobre ducati si muieri mai mult sau mai putin dezbracate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu creeeeed. e photoshop. nu aveau cum sa prinda un diavel fara pic de camuflaj... nu ?!?

 

 

:crack: de parca ar mai fi vreun secret. Ia la numarat pixeli sa vezi ca e adevarat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Check this out!!!

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...997-329346.html

 

 

Motocicleta de exceptie, pregatita de o tura la mare sau plimbari pe Cheia. O am de trei ani si inca sunt fascinat de cum poate sa se comporte pe curbe.

 

Curelele de distributie noi originale Ducati (Iulie 2010); filtrul de benzina, filtrul de ulei si filtrul aer noi originale Ducati (Iulie 2010); oglinzi noi Ducati performance, cabluri acceleratie noi originale Ducati (primavara 2010), semnalizari noi de Monster 620, bujii noi Champion luate de la Ducati, cauciucuri Dunlop Sportmax bune, carburator curatat si sincronizat recent. Toate componentele originale Ducati.

 

Motocicleta va veni cu carte de service Haynes (foto sau http://www.amazon.com/Haynes-Manual-Ducati...8285&sr=8-2 ).

 

De asemenea motocicleta va veni si cu o geaca JAG Moto Thunder impecabila de toamna, marimea 54, 200 RON (daca nu se va vinde pana atunci) /index.php?showtopic=580925 .

 

 

Intre timp poate fi vazuta pe la Academie Miercurea sau pe Cheia in week-end-uri. Mai multe detalii la telefon sau mail.

 

Vandut dar geaca este inca disponibila!

 

Apropos, cum pot scoate un anunt de vanzare de pe bikeshop?

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eusebiu, o dai Âşi tu? te-ai plictisit deja? vrei ceva mai mare? caută-mă, pot să-ți fac rost de un 900 calumea. ia bagă un ochi aici: http://www.irum.ro/photo-simple.php?photo=...u=TAF%20900p%20[photo%201/6]

da o vand si eu, ca am nevoie de bani, in fine, este la anunt de ceva vreme si nu m-a sunat nimeni ....

daca ar fi sa o vand, tot ducati monster de 600 mi-as cumpara ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti niste figuri incredibile.

Credeti ca eu vreau un forum serios? pai nu va mai dadeam add ba baietii deloc :blink:) hea hea hea

 

Ideea este sa fie numai ducatisit, unde mai pui ca iti poate scapa cate o zicala de duh fara sa apara m** d\astea. :wink:

 

deci.. da-o dracu, eu va fac taram speciald e joaca, dedicat si voi..? :) I mean.. i made it only for this common passion we have.. pierd mult timp pt stiri ci chestii, daca imi pierd motivatia va fi pacat:) .

 

hia va pupa tata si bagati la taste - our playground

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea este sa fie numai ducatisit, unde mai pui ca iti poate scapa cate o zicala de duh fara sa apara m** d\astea. :blink:

 

deci.. da-o dracu, eu va fac taram speciald e joaca, dedicat si voi..? :) I mean.. i made it only for this common passion we have.. pierd mult timp pt stiri ci chestii, daca imi pierd motivatia va fi pacat:) .

 

hia va pupa tata si bagati la taste - our playground

 

TOATA semnatura mi-a fost stearsa de catre adminu' de aici, pentru simplu fapt ca aveam linku catre Ducati'blog. Nu mai scriu decat daca intr-adevar pot ajuta personal.

 

Intrebarea mea..de ce mai stam aici atata timp cat unu dinre noi ne-a creeat un loc al nostru ????? Sau va e frica sa va maimutariti in casa altuia?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...