Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De iesit, cu parere de rau spun ca nu pot in week-end-ul asta. Deh, muncesc pentru castigarea painii cea de toate zilele. Si a mea, si a motoretei.

 

Week-end-ul viitor, in schimb, daca nu e ca-ca-tor de frig, spun prezent la o serpentina, ceva.. probabil o Cheia, sau pe-acolo (e fain si Targu Secuiesc-Onesti, dar e mai departe).

 

Si la academie ajung tot saptamana viitoare. Tot din cauza [locului unde te duci sa dai cu harletzu' pentru bani] n-am ajuns nici saptamana asta. Dar miercurea care vine mi-am luat liber. Cu cap(u).

 

PeSeu: ducatistu' cu Monster cu doi ochi e invitat sa incalece pe un s4r cand vrea.. doar sa anunte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost fain la academie aseara zaire, nu? erai singurul ducatist, nici capu nu te durea. in rest, un bemveu, un hondeu si un derbedeu cu bicicleta. asta a mai ramas din monster lounge. halal sa ne fie. eu zic sa votam inchiderea topicului.

 

Singurul cu monster de miercuri il saluta pe cel cu bicicleta respectuos. Trebuia sa mai stea un pic sa-l salute live. Miercurea viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu ma uratule, treci diseara pe la garaj si il ai. suna-ma la 0753.379.594 sa iti explic cum ajungi.

 

atentie: intrarea in garaj se face cu doua beri timisoareana in mana.

 

in alta ordine de idile, monster lounge teveu va prezinta ultima aratare video - plimbare biciclistica cu motociclisti: niculae (editor de imagini cu tricou rosu, in conditii motorizate calare pe bemveu geseu 650eu), fănuță (arhitect fara de constructii, dar dibaci la mesterit seveul din dotare) si eu (priceput la toate si la nimic, de fapt)

 

ps. sa dati cu urechea si pe versurile din cantecul de pe film.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam slabutz..ma asteptam si eu la niste giumbuslucuri noi. Nu mers pe o roata,nu genunchi jos..ce e asta?!?!?

 

 

 

PS:mi a picat fisa, e pregatirea de toamna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza ora 2, atata timp cat nu venim noaptea inapoi

eu aveam de gand sa ajungem pana la bv !

Mesaj completat

hai sa ne auzim la un telefon, merge mai repede.. 0749267808

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...