Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Si de ce e nasol ca nu se mai face? Sport Classic-urile vor deveni cu atat mai rare si mai exclusive.

Exact. Si, probabil, mai scumpe! Desi nu cred ca vor creste rapid preturile.

 

... dealerii vor vinde la preturi mici modelele ramase.

Eu ma gandeam la un second-hand.

 

E chiar un MH900e de vanzare la noi la un pret ridicol. Lumea il stie.

Nu toata lumea ;)

 

O frumusete ca asta e 7000 E pe moto.it, cu ghidonul putin inaltat si ambreiaj uscat... Sau asta la 4800, tot cu ambreiaj uscat! Incep sa economisesc ;)

Editat de fat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiti cumva manuale de service ca http://www.amazon.com/Ducati-2-valve-V-Twi...611&sr=8-17 pentru 749? Nu "Spare Parts" sau "Owner's Manual" de pe site-ul ducati.com. Poate manualele oficiale oferite dealerilor?!?!

ai incercat sa cauti pe ducatiblog.ro ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai incercat sa cauti pe ducatiblog.ro ??

 

Am crezut ca acolo o sa-mi gasesc norocu', da' nu prea :)! Sunt cele de pe ducati.com pentru 749. Aveti idee daca Ducati ofera/vinde manuale de service celor care detin service-uri autorizate? M-ar interesa unu' in orice format. Voi baga eu mai atent un ochi pe net diseara :). Bineinteles ca imi trebuie manual de service pentru ca Ducati nu sunt fiabile, sa va feriti de italiene, va spun eu.

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te băh de aici. ducati e cele mai fiabile mobre.

 

Nu sunt fiabile deloc, sunt nefiabile, asculta la mine, sa te feresti! Masina nemteasca si motocicleta japoneza e lege, ardelenii sunt mai harnici, ehehei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt fiabile deloc, sunt nefiabile, asculta la mine, sa te feresti! Masina nemteasca si motocicleta japoneza e lege, ardelenii sunt mai harnici, ehehei!

 

era o ironie faza cu cele mia fiabile evident.

 

cat despre ducati, iti iei pt. k estipasionat nu pentru ca este fiabila. SIpasionat rau nu oricum.

Modelele nou aparute de ceva ani incoace, 3 ani cam asa, deja au devenit mult mai ok la capitolul asta, chiar facusem un articol la un moemnt dat unde CEO prezenta cati bani au 'castigat' prin faptul ca nu au mai inlocuit pe garantii tot felul de chestii ca pana acum.

 

ma rog, peste cati ani o sa ne putem noi permite astea la SH ..mai e

 

Mesaj completat

si btw.. a nustiu cata oara..aveti monster lounge pe DUCATIBLOG.RO - FORUM..

 

indiferent ce prostii vorbiti sau chestii.. in fine..greu nene .. greu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti...si fete bineinteles, uite ca postez si eu din cand in cand si atunci cu diferite probleme. Cine stie pe unde gasesc (in Romanica) un kit de discuri de ambreiaj pt. M900 meu din '97 ? Dau o bere pt. cel cu informatii pretioase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau niste baieti la timisoara care auduceau mai ieftineanu, dar la fel de bine daca ai sa citesti prin topic vei gasi un site cu accesorii ducati din germania la pret ok.

 

:) Mersi pt. raspuns, speram la un contact, ceva, dar mai caut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti...si fete bineinteles, uite ca postez si eu din cand in cand si atunci cu diferite probleme. Cine stie pe unde gasesc (in Romanica) un kit de discuri de ambreiaj pt. M900 meu din '97 ? Dau o bere pt. cel cu informatii pretioase.

Gasesti la orice importator Ferodo , de exemplu . Eu am luat de la Autototal acum un an .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti si fete ducatiste hai sa facem un calendar cu ducati romania.

ideea a plecat de la cautarile pe care le-am avut anul trecut pentru un calendar cu ducati....

 

am inceput demersurile pe desmoriders si deja sunt cateva persoane implicate.

ideea era sa cautam niste poze la rezolutie mare, sa facem alte poze si sa le integram intr-un calendar.

orice idei/implicare/ajutor care ne pot ajuta sa finalizam proiectul sunt bine venite

 

http://desmoriders.ro/index.php?option=com...0&Itemid=37

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti si fete ducatiste hai sa facem un calendar cu ducati romania.

ideea a plecat de la cautarile pe care le-am avut anul trecut pentru un calendar cu ducati....

 

am inceput demersurile pe desmoriders si deja sunt cateva persoane implicate.

ideea era sa cautam niste poze la rezolutie mare, sa facem alte poze si sa le integram intr-un calendar.

orice idei/implicare/ajutor care ne pot ajuta sa finalizam proiectul sunt bine venite

 

http://desmoriders.ro/index.php?option=com...0&Itemid=37

 

bah Blondule..tu nu vezi ca aici au murit toti,n-ai cu cine..unu vrea nazista, altu' a plecat din tara(bine a facut) iar celorlalti le a murit orice doza de ambitie.

 

Cum ma pun pe picioare, ai tot suportul meu :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti si fete ducatiste hai sa facem un calendar cu ducati romania.

ideea a plecat de la cautarile pe care le-am avut anul trecut pentru un calendar cu ducati....

 

am inceput demersurile pe desmoriders si deja sunt cateva persoane implicate.

ideea era sa cautam niste poze la rezolutie mare, sa facem alte poze si sa le integram intr-un calendar.

orice idei/implicare/ajutor care ne pot ajuta sa finalizam proiectul sunt bine venite

 

http://desmoriders.ro/index.php?option=com...0&Itemid=37

 

hmm.. mish era bine tare cu pozele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...