Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

băh talentatule, nu o punem Âşi noi de o petrecere de sfârÂşit de sezon la cabana lu tătuca tău? pune mâna pe abac Âşi fă o calculație cât vine de căciulă de monsterist ca să se zbenguie o noapte Âşi să bage în el un vinuț, o ciozvârtă de miel, o măslină, un fursec. ha, ce zici? e păcat să nu facem nimic anul ăsta, având în vedere că la andu Âşi cristi nu se poate deocamdată.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bine bre.

ps. dacă vrei ceva vechi, am eu o cursieră gudereit din 89. facem schimb? mai dau Âşi un clasor cu timbre, 100 de surprize turbo Âşi un roboțel din pachete de assos.

eu pot sa iti dau in plus fata de monsteristu' 3 postere: unul cu Backstreet Boys, unul cu Madonna, unul cu Vanilla Ice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, de la tine am pretentii, asta este exact mentalitatea gen... de ce sa ma chinui eu sa arunc hartia la cos ca restuld e 10 mil o arunca pe strada.

 

toata lumea urla ca in romania nu e comunitate de ducatisti, ca ce misto e afara unde oamenii is uniti si se reusesc tot felul de chestii faine din pricina acestei coeziuni.

Nu e vorba de vorbit pe un forum pentru ducatisti, este vorba de un principiu, mai ales ca nu poti face din ceva inexistent peste noapte o mare comunitate, sa ca da.. marea comunitate incepe cu astia trei.. if u got the point.

 

MONSTER LOUNGE

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, ca să fiu sincer, nu mai dau doi lei pe comunitatea asta de ducatiÂşti. mulți au motocicletă doar cu numele, foarte puțini o scot la asfalt. facă fiecare ce vrea, eu m-am lecuit.

 

ps. vând brandul monster lounge. aÂştept oferte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un altfel de Monster - Diavel, site-ul lansat oficial. Hmm, posibil sa iasa tot mai mobre la vanzare, second hand acum, pentru cine nu mai rezista si vrea o herghelie de cai putere!

 

http://www.diavel.ducati.com/jsp/en/index/index.jsp?lang=en

 

iar pentru cine are timp si ceva bani, cu Easyjet se poate zbura la Milano in weekend, pentru 165 eur la targ, unde se poate vedea si Diavolul, plus toata linia Ducati 2011...

http://www.eicma.it/moto/en/publishing-new...n-s-ev-1283.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranță toți ducatiÂştii vor vinde mobrele ca să îÂşi cumpere in corpore diaveluri.

 

ps. serge tataie, te-am tot aÂşteptat pe la garaj, digeaba, nu ai venit.

wai draci, dar pi mini nu mai ..... mai chemat la garaj la o beri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranță toți ducatiÂştii vor vinde mobrele ca să îÂşi cumpere in corpore diaveluri.

 

ps. serge tataie, te-am tot aÂşteptat pe la garaj, digeaba, nu ai venit.

 

 

Adevar graiesti, te-am inoportunat cu rugaminti de vazut motorul si apoi nu am mai dat niciun semn - scuze in public. Am o urma de justificare, un pretenar bun care sta la macaronari, a insistat sa merg la el, eventual acum la targu din Milano si sa imi iau monstru de acolo, ca sunt la preturi imbatabile. Intre timp m-am sucit (din nou!) ca nu ma simt in stare de un drum Milano-Dambovita, de unul singur pe mobra si eventual pe vreun viscol! De aceea nu am revenit sa iti vad murgul, dar trebuia macar sa iti dau un semn ca nu mai vin. o fac acum, cu intarziere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce e nasol ca nu se mai face? Sport Classic-urile vor deveni cu atat mai rare si mai exclusive. Iar in varful piramidei vor sta Paul Smart si mai ales MH900e... In plus, fiind la sfarsit de stoc, dealerii vor vinde la preturi mici modelele ramase. E chiar un MH900e de vanzare la noi la un pret ridicol. Lumea il stie. E o capodopera motocicleta aia, un bibelou. Cumpara, lume!

 

Oricum, cel mai probabil vor scoate o noua generatie de "jucarii" clasice pana la urma. Modelele astea au fost discontinuate pentru ca aveau niste motoare relativ vechi, de generatie anterioara. Urmeaza sa puna niste motoare de 796/1100 pe viitoarele "Classic".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...