Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Cu siguranta toate lucrurile in viata au un scop. Azi mi-am dat seama de asta. Mi-am dat seama ca pasiunea mea pentru Ducati si intrarea in aceasta familie minunata a fost facuta cu un scop. El( Nik) mi-a deschis sufletul spre aceasta pasiune,- motociclismul-, mi-a pus ghidonul in mana, dar mai cu seama m-a facut sa iubesc mai presus de orice acest brand ”DUCATI”. Toate au fost facute, pt ca intr-un final, voi, dragii mei prieteni, sa aveti grija de mine in momentele grele, sa ma faceti sa plang de bucurie, sa traiesc alaturi de voi experiente si drumuri minunate, sa simt si sa stiu ca oricand toata prietenia, respectul si aprecierea mea pentru voi imi sunt intoarse inzecit.

Va multumesc din suflet pentru aceasta zi, pentru aceasta surpriza minunata si pentru cadouri, va multumesc ca-mi sunteti prieteni si ca existati in viata mea.

 

A voastra ducatista cu drag

Mada_ykys4

:hug: :kiss: :kiss: :cheers:

nelimitat mada de asta sa nu iti faci griji chiar si de la unii care sunt la distanta e la fel :))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si pe mine ma manca de un M900 '98... pe la primavara.... Dar deocamdata mi-e cam frica..

(pasarea din mana... pe aia de pe gard... :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma manca de un M900 '98... pe la primavara.... Dar deocamdata mi-e cam frica..

(pasarea din mana... pe aia de pe gard... :( )

daca pasarea aia de pe gard e in regula nu o sa ai de ce sa iti fie frica iar satisfactia va fi pe masura

@Andrei ce surpriza frumoasa sal vad pe marin si baivas cu fost 900ss a al meu si mai frumios e ca miam recvazut fost moto tare tare

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare sa fie asta o alimentare record pentru monster?

Tocmai ce-am bagat peste 16 litri in rezervor...

 

post-24526-0-87238800-1345639188_thumb.jpg

 

am bagat eu 17.1 L cand veneam de la mare anu trecut. am intrat pe bucata aia de autostrada care era in constructie.. si nu era nici un peco. cand am ajuns la primu... am crezut ca m-au furat aia la benzinarie... era uscat tot. cred ca am mers cu vapori ultimu kilometru. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete azi am celebrat impreuna cu ST 10.000km facuti in 3 luni de vara si am zis sa ma bucur si cu voi :)))) :friends:

si cu ocazia asta urmeaza al 2 lea schimb de ulei in mai putin de o luna:)...la cat mai multe :peace:

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete azi am celebrat impreuna cu ST 10.000km facuti in 3 luni de vara si am zis sa ma bucur si cu voi :)))) :friends:

si cu ocazia asta urmeaza al 2 lea schimb de ulei in mai putin de o luna:)...la cat mai multe :peace:

 

 

:cheers:

 

Bv Buggy! La mai multe.

 

Cand vii pe acasa?

 

Ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete azi am celebrat impreuna cu ST 10.000km facuti in 3 luni de vara si am zis sa ma bucur si cu voi :)))) :friends:

si cu ocazia asta urmeaza al 2 lea schimb de ulei in mai putin de o luna:)...la cat mai multe :peace:

 

Cum ziceam .. motociclist adevarat ! Bravos domnu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saua e de dat pe spate ;)

 

LUPule.. striga prezenta!!! :angryfire:

 

 

Am trecut pe acolo....dinspre Horezul spre Tg Jiu...era 6-6.30 cu aproximatie,se circula doar pe un sens...nu am oprit(nu pot sa vad asa ceva)si nici nu avea rost sa ingros randurile de gura-casca ...pe dreapta,putin oblic era un Vento daca nu ma insel,lovit frontal..in santul sensului de mers era un MOnster cu cadrul rosu si pe camp la o distanta destul de mare, cei de la SMURD resuscitau un motociclist.Aproape de scena asta,pe marginea drumului in stanga era un F2 negru de Buc..probabil fiind coleg de drum cu accidentatul.Stand sa astept semnul militianului ca sa trec,un "nene" a strigat la mine ca un coleg de-al meu e in stare grava...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saua e de dat pe spate ;)

 

LUPule.. striga prezenta!!! :angryfire:

 

 

 

 

Prezent Bro'

Stiu la ce te referi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti monsterul meu baga benzina in ulei:|. minunat abia l-am cumparat si au inceput problemele batai in motor, in maneta de ambreiaj...minunat

Hopa.. Astept cu interes diagnosticul, rezolvarea si costul pentru ca si eu vreau un M750 dar pe carburatie...

 

Sau un M600 daca e mai fiabil...

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu stiu. dar totul a inceput de la reprezentanta Ducati Bucuresti. Greseli minore dar fatale.

 

Daca vrei un diagnostic real si o reparatie de calitate cu garantie, contacteaza-ne la 0764872999, noi sunte service autorizat RAR si avem personal calificat pentru marca Ducati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...