Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Intreb si eu pe aici desi nu sunt posesor de monster dar de Vtwin si caut sa cumpar o pereche de tobe aftermarket second hand. Daca stiti ceva legat de acest subiect va rog sa-mi trimite-ti PM. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intreb si eu pe aici desi nu sunt posesor de monster dar de Vtwin si caut sa cumpar o pereche de tobe aftermarket second hand. Daca stiti ceva legat de acest subiect va rog sa-mi trimite-ti PM. Multumesc.

 

sa inteleg ca pt Yamaha BT1100

 

cauta tobe ovale. arata super misto. avea userul Dafway o pereche pt 748 care ai putea sa le modifici pt a ta. daca nu pe www.bikeshop.ro

 

Yamaha_BT1100_Bulldog_from_back.jpg

yamaha-bt-1100-bulldog-08.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pzkpfw ....asta arata mai bine zic eu dar tot cu 2 tobe iar sta mai bine...mai asteptam tre sa apra ceva...:))

 

@crazy devil....eu cand tiam zuis ca esti tradator teai eschivat hai ca usor usor iti dai in petec:))))))))....

post-3947-0-29345200-1352895515_thumb.jpg

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@crazy devil....eu cand tiam zuis ca esti tradator teai eschivat hai ca usor usor iti dai in petec:))))))))....

 

ce ai cu mine ma?????

 

ba si cat v-am tot zis sa nu mai fumati legale ca va distrug. voi nu ascultati nimic. :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai cu mine ma?????

 

ba si cat v-am tot zis sa nu mai fumati legale ca va distrug. voi nu ascultati nimic. hahaha.gif

bai legal ilegal ...team descoperit... sa vad acum pe unde mai scoti camasa :crack:

 

sigur motocicleta ta are motor de ducati:)))

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

bai legal ilegal ...team descoperit... sa vad acum pe unde mai scoti camasa :crack:

 

sigur motocicleta ta are motor de ducati:)))

M-ai prins. A mea are motor electric cu baterii duracell

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai prins. A mea are motor electric cu baterii duracell

 

ahaa deci tu esti de la ducati energia:))))...bai totusi e bine ca intretinem topicul ...si nici macar nu avem monstere:))))...ar trebui sa primim recompensa din partea monsteristilor:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahaa deci tu esti de la ducati energia:))))...bai totusi e bine ca intretinem topicul ...si nici macar nu avem monstere:))))...ar trebui sa primim recompensa din partea monsteristilor:)))

 

Adevarul e ca de cateva saptamani ma tot gandesc la asta, ce recompensa ati merita pentru multitudinea de post-uri interesante si captivante pentru noi monsteristii :))

 

Cu alte cuvinte, luati-va o camera si nu mai poluati topicul ! :))

 

No offense ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca de cateva saptamani ma tot gandesc la asta, ce recompensa ati merita pentru multitudinea de post-uri interesante si captivante pentru noi monsteristii

 

Cu alte cuvinte, luati-va o camera si nu mai poluati topicul !

 

No offense ! :P

 

come and play with us. :haha:

 

 

hyperstrada cu motor 1199 e prea mult frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

siner a scris mai sus. asta se intelege.

 

L.E.

 

Ai draculu cu nouă configurare a forumului ca nu pot face diferenta intre link si scris normal. Doar daca dau click pe text.

Scude..... Is my misteicu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti prost? pt astia ca tine de obicei postam cu paragrafe diferite, apasa pe fiecare nume si e un link spearat, dar ca tine sunt inca 200 care nu au dat click, daca dadeai vedeai despre ce e vorba ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti prost? pt astia ca tine de obicei postam cu paragrafe diferite, apasa pe fiecare nume si e un link spearat, dar ca tine sunt inca 200 care nu au dat click, daca dadeai vedeai despre ce e vorba ..

 

wa, eu nu vad de ce as fi prost intrucat nu am cum sa fac diferenta. daca puneai link-ul simplu, vedeam. dar asa nu am avut cum sa fac diferenta. sper ca nu vrei acum sa fac cum zici tu....adica sa dau click. ca ar trebui sa iau fiecare cuvant in parte si sa il verific daca e link.

 

 

esti prea stresat si raspunzi fara sa gandesti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre certuri, batai, smardoieli si restu.....iete aicisea

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eeliza43Cxg#!

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...