Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

mda... si eu am fost martor... stateam in shop ducati la misano, ma uitam pe geam pe pista si l-am vazut pe troy cum isi baga unghia in gat ca nu poate scapa de moshnegutzu Legenda... dar n-a fost fair-play troy, a fugit la boxe inainte sa aiba bogdan posibilitatea sa-l depaseasca... :))

tu nu mai zic nimic. tie ti-am dat camera sa faci poze, si de la emotii te-ai dus in magazin la cumparaturi.

 

da, da si eu am fost martor si sustin ca daca dracu nu avea probleme cu materialul de concurs ( am inteles ceva de un fir in plus la releul de incarcare:)))) ) bag mana in foc ca ii invartea casca-n cap bietului troy. pacat ca nu a imortalizat nimeni momentul. poate in 2014, asta daca troy nu va absenta de rusine :cheers:

firul a fost facut si de atunci nu mai sunt probleme.

si da, pacat ca nu a imortalizat nimeni momentul. probabil nu a vrut nimeni sa filmeze, din respect pt a nu-l face de rusine pe troy. dar las ca in 2014 daca e, va trebui sa nu-mi anunt prezenta si sa vin sub anonimat. ca de altfel, cu siguranta va absenta de rusine.

dar daca vine.... o sa ma duc la el si am sa-i zic:

- Pretenas........esti mancat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu nu mai zic nimic. tie ti-am dat camera sa faci poze, si de la emotii te-ai dus in magazin la cumparaturi.

 

 

firul a fost facut si de atunci nu mai sunt probleme.

si da, pacat ca nu a imortalizat nimeni momentul. probabil nu a vrut nimeni sa filmeze, din respect pt a nu-l face de rusine pe troy. dar las ca in 2014 daca e, va trebui sa nu-mi anunt prezenta si sa vin sub anonimat. ca de altfel, cu siguranta va absenta de rusine.

dar daca vine.... o sa ma duc la el si am sa-i zic:

- Pretenas........esti mancat.

am cateva poze cu tine. cu berea in fata. cu genunchiul pe jos doar lui buggy i-am facut:)))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa imi inmatriculez si monsteru' meu, multumesc PetiteLutin pt ajutorul 'logistic' cu actele :)

 

Cu placere si felicitari!

Eu am avut de asteptat o saptamana dupa numar pentru ca nu le mergea noul sistem informatic celor de la DRCPIV. Maine scot monstrul pentru prima oara pe drum cu numarul final. :D

Editat de PetiteLutin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia sa vedem.

:)))))......

 

@zar916...deci miai pus camera pe hypermotardul care mi lai lasat la test daca stiam ca asa sta treaba dadeam totul din mine... :))))))

 

@monsteristul...de ce mai lasa omu sa isi expuna parerea si bucuria ...nu multi au prilejul asta:)

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))))......

 

@zar916...deci miai pus camera pe hypermotardul care mi lai lasat la test daca stiam ca asa sta treaba dadeam totul din mine... :))))))

 

@monsteristul...de ce mai lasa omu sa isi expuna parerea si bucuria ...nu multi au prilejul asta:)

nuu! poza cu genunchiul pe jos nu e facuta la misano, e facuta pe aerodromul de la forli. uite aici:))

post-47906-0-77244300-1351885086_thumb.jpg

Editat de zar916
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nuu! poza cu genunchiul pe jos nu e facuta la misano, e facuta pe aerodromul de la forli. uite aici:))

 

@crazy devil...ce credeai ca numai tu te dai cu genunchiu pe jos....

 

in alata oridine de idei...:)))...cersetor imbracat in mototrist nu ati mai vazut nu?!!... se preteaza bine ptr italia :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@crazy devil...ce credeai ca numai tu te dai cu genunchiu pe jos....

 

in alata oridine de idei... :)))...cersetor imbracat in mototrist nu ati mai vazut nu?!!... se preteaza bine ptr italia :crack:

daca iti aduci aminte si eu eram "cu genunchiul pe jos" dar na, aparatul foto a fost la mine:))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zar916...binetele ca imi aduc aminte nu o sa uit ziua aia la cat de rau imi era si caldura de afara combinatia perfecta ptr un somn de revenire in fata aeroportului:)))...

 

@monsteristul...te rog frumos sa nu te iei de monumentul meu este trecut in patrimoniu ...sau colacul meu de salvare :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@monsteristu...da chiar eram ofilit dupa o problema digestiva si o noapte de nedormit asta din cauzo unui ospatar roman si eu mam lasat la mana lui tanatalau ce sa fac:)))...

 

pai nu ma laud da sa stii ca sliderele de pe stomac le folosesc dupa ce iau ceva alcool la bord in caz de ceva numai bune este testat:))))))....

 

@neplace...probabil nu avea nimic de mancare si a zis sa faca ceva prajit ...cauciuc parajit:)))))

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Din pacate trebuie sa anunt un accident cu un 999 negru pe soseaua Pipera, vis-a-vis de Porche Bucuresti Nord sau undeva aproape.

Numarul de inmatriculare este B-88-STS.

Baiatul are piciorul rupt, fractura deschisa dar este constient, un amic a vorbit cu el.

 

Eu nu sunt acolo.

Editat de silvik1313
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ceva vreme am observat ca nu mai am mini explozile alea in tobe cand lasam acceleratia din ture de varf adica flamele alea pe tobe. dece? s-a dereglat ceva ca am inteles ca tobele fara filtre trebuie sa bubuie in genu..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ceva vreme am observat ca nu mai am mini explozile alea in tobe cand lasam acceleratia din ture de varf adica flamele alea pe tobe. dece? s-a dereglat ceva ca am inteles ca tobele fara filtre trebuie sa bubuie in genu..?

 

teoretic inainte aveai un amestec prea bogat, iar acum ceva mai sarac. drept motivul pt care nu mai bubuie.

 

as suspecta filtrul de benzina.

 

simti si vreo diferenta la putere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...