Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buuunnnnnnn, deci...sa recapitulesc

oameni de gasca,ducatisti,alcolisti cu furtunu ;)) ma regasesc....astept sa vad care se aboneste :tempted:

yup...astia sunt baietii veseli......viu si eu!!!

Ma gandesc......iar o sa fiu singura bikerita intre atatia baieti????.....rasfatata clubului :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cate camere ai ?

Am o cabana cu 3 camere(mansarda) si o camera mare jos, care serveste si pe post de living.In camerele de la mansarda am cate 2 paturi/camera.

Este si un hamac pt cei care vor sa doarma in cabana dar in hamac...sau de ce nu afara :crack: si mai am casa batraneasca unde e ok sa dormi inca 6 paturi...

Doar ca acolo nu prea e de dus cu mandra, ca e mai veche constructia (110ani). Conditii sunt. Este dus cu apa calda, este furtunu din gradina este incalzire pe calorifer,

daca cumva sunt fete zgribulite de frig. 2800mp pt gratar/fotbal sau fiecare cu preferintele lui.

 

sper ca am cuprins tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh ca am injurat p forum si am un warning post :P la cate warning-uri ti se da ban/kick etc ????

nu e la un numar exact, ci doar cand un asa zis modelator crede ca ai gresit prea mult. daca nu abuzezi prea tare, nu e bai. doar de se trezeste o minte ingusta sa se erecteze asupra ta prin natura functiei.... in rest.... nu e pb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o cabana cu 3 camere(mansarda) si o camera mare jos, care serveste si pe post de living.In camerele de la mansarda am cate 2 paturi/camera.

Este si un hamac pt cei care vor sa doarma in cabana dar in hamac...sau de ce nu afara :crack: si mai am casa batraneasca unde e ok sa dormi inca 6 paturi...

Doar ca acolo nu prea e de dus cu mandra, ca e mai veche constructia (110ani). Conditii sunt. Este dus cu apa calda, este furtunu din gradina este incalzire pe calorifer,

daca cumva sunt fete zgribulite de frig. 2800mp pt gratar/fotbal sau fiecare cu preferintele lui.

 

sper ca am cuprins tot.

Vin si eu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pai ce sa zic eu creca e destul.... propunerea mea ar fi ptr 2 nopti daca nu sunt prea insistent sau nu s cum sa zic:))))....

de acord cu tn si nu ma deranjeaza. prb e cu unii care nu pot veni de joi pana duminica sau vineri dim macar....

 

nu e la un numar exact, ci doar cand un asa zis modelator crede ca ai gresit prea mult. daca nu abuzezi prea tare, nu e bai. doar de se trezeste o minte ingusta sa se erecteze asupra ta prin natura functiei.... in rest.... nu e pb.

ok, merci d info drace :alcy:

 

Vin si eu :D

esti binevenit :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu zici rau, si eu as merge la fel.

JOKER, ne primesti de vineri? :D

Va primesc de miercui daca vreti, eu o sa ajung in tara Duminica 08/09/2013 dupamasa,

 

auzi ca ne primeste :)))))...eu mai mult ca sigur o sa am examen dar dupa ora 16 pot fi gata de drum poate si mai devreme....hai care cum facem echipele...o singura dorinta am frate fara zair va rog:)))))))

mah, nu il cunosc pe zair dar daca e satanist,violator de babe....plm, pe acolo pe la tara e multe doamne cu an de fabricatie 1900 la poarta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o singura dorinta am frate fara zair va rog:)))))))

distractia fara el ar fi ca berea fara alcool... n-are niciun gust. ;) cine te mai arunca in apa :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractia fara el ar fi ca berea fara alcool... n-are niciun gust. ;) cine te mai arunca in apa :))

aaaaa, deci sa inteleg ca zairu e sufletul petrecerii si voi nu vreti sa il aduceti??? pai nu e frumos asa. El ar trebui sa fie cap de lista :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ca ne primeste :)))))...eu mai mult ca sigur o sa am examen dar dupa ora 16 pot fi gata de drum poate si mai devreme....hai care cum facem echipele...o singura dorinta am frate fara zair va rog:)))))))

 

Subscriu: fara zairi.

 

In other news, o interesanta analiza aspra recentelor poze spion cu "Baby Panigale", care a aparut pe tot interwebul cu bascula normal (a.k.a. "blasfemie" in dictionarul ducatist).

 

2014-ducati-899-panigale-spy-photo.jpg

Editat de PzKpfW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Subscriu: fara zairi.

 

In other news, o interesanta analiza aspra recentelor poze spion cu "Baby Panigale", care a aparut pe tot interwebul cu bascula normal (a.k.a. "blasfemie" in dictionarul ducatist).

 

2014-ducati-899-panigale-spy-photo.jpg

poate vor s-o aduca aproape de desmosedici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bascula normala devine necesara la prototipurile de MotoGP datorita cuplului si puterii (+/- 240 cp, +/- 130 N/m). Iar Desmo16 cam asta e: un prototip de GP cu faruri.
Aici necesitatea nu exista dpdv tehnic: de ce 1199 s-ar descurca cu bascula monobrat, iar 899 (sau ce motor o avea) ar avea nevoie de DSS?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul 'raspundem cititorilor'

o singura dorinta am frate fara zair va rog:)))))))

 

fiecare picatura de apa iti va duce gandul catre mine. :)))

Va primesc de miercui daca vreti, eu o sa ajung in tara Duminica 08/09/2013 dupamasa,

 

mah, nu il cunosc pe zair dar daca e satanist,violator de babe....plm, pe acolo pe la tara e multe doamne cu an de fabricatie 1900 la poarta :crack:

vom sta in prime-time la protv ;)


Subscriu: fara zairi.

ii voi da un mail..

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Zair, Buggy, Angel, bine sanatosi? :D Nu stiu cum reusesc, dar cand zice cineva Ducati ma gandesc la voi trei :)) In fine.. Voiam sa intreb daca avem pe aici consumatori de muzica Ska. Daca da, puteti sa ne ajutati cu un like/share pe https://www.facebook.com/Nivelu4. Ne-ar ajuta mult la promovare.

 

Sanatate si o viitoare intrunire macar la fel de reusita ca precedenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai 1 la mana terminati cu pozele cu ragalile aste de panigale ca au inceput sa mi se faca greata de ele ...

 

2 hai sa vedem cum scapam de zair

 

3 sa facem echipele ptr excursie fara zair :))))))

am eu o solutie, dar nu strigati la mine (@ZaiR nu dai cu pietre)....cum sa scapati de zairi?

pai e om negru adoptat de romani???.....deportatil :crack: :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...