Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Salutare !

1 . Caut si eu un capac de ambreiaj uscat , original .

2 . Coco Son , vreo veste cu saua ?

3 . O sa jerpelita (ma intereseaza doar blatu` de plastic ) , modelul mai nou de pe astea cu injectie , are cineva de dat ?

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eeee... tata..Dupa atata experieinta....ajungi la concluzia ca e foarte important echipamentul...mai ales casca integrala si protectia de rect...

 

Apropos de lipsa echipamentului,,

 

 

Angele???Esti bineee???Si mai important...motoreta e ok???

 

E bine mah....traieste :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florinele,face tres bien,asteapta ambreiajul...

Doctore,ma bucur ca ambii (sper)sunt ok>frumoasa rau roscata...

titel! cine e ma tipa aia (tunsa monica lewinski) cu care te-am mai vazut la tigare la intrarea cladirii PETROM...

are niste priviri patrunzatoare, te terminaaaa .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee...daca zic ca "o stiu e larga" zici ca e cliseu!!! :D)

In fine,daca vrei sa te patrunda si pe tine(privirea,normal),iti fac lipeala!!!Eu tocmai ce-am plecat de acolo,asa ca mi-au ramas pasarile fara cocos :cheers:

 

Hai noroacw!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee...daca zic ca "o stiu e larga" zici ca e cliseu!!! :D)

In fine,daca vrei sa te patrunda si pe tine(privirea,normal),iti fac lipeala!!!Eu tocmai ce-am plecat de acolo,asa ca mi-au ramas pasarile fara cocos :10:

 

Hai noroacw!

mah, ce sa zic, nu e nevoie sa imi faci lipeala doar pentru a ma patrunde cu privirea..... ca e moka (o vad la metrou, la tigare jos)... dar daca zici ca poate patrunde si mai in profunzime ar fi o "schema"

am vorbit si cu "chelu"...si ar fi si el de acord...

 

P.S. :P chelu de la parazitii :cheers:

 

 

Mesaj completat

astaaaa ...... asaaaa...... doooaaaar.... :D daca vorbeai cu mine in postul de mai sus .... :)

daca vorbeai cu nea monsteristu nu ma bag

PACE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

astaaaa ...... asaaaa...... doooaaaar.... :cheers: daca vorbeai cu mine in postul de mai sus .... :D

daca vorbeai cu nea monsteristu nu ma bag

PACE!

 

Nea monsteristu nu se baga la priviri patrunzatoare...el doar viseaza :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Prieteni,aveti cumva vreo pedala de schimbator pe acasa?de monster biensur.Am nevoie urgent :|

Va rog mult.

 

O seara buna

 

Are baiatu' un schimbator cam lipsit de estetica da' care trece lejer orice test. Ti-l dau provizoriu pana iti vine unul nou (dupa care va sta sa astepte pe urmatorul care va avea nevoie de el). Da-mi un telefon (PM), azi sunt pana la 12 acasa (Brancoveanu). O sa pun schimbatorul totusi in masina si il vei gasi la Scrovistea dupa ora aia. Daca nu maine.

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catre gasca de detinatori de tigai cu suruburi (inainte sa dati cu pietre, sa stiti ca o spun cu invidie)

 

am auzit un zvon marshav, neconfirmat de nicio sursa insa, cum ca maine la Ducati pe Giurgiului s-ar aduce spre prezentare si incalecare noua Multistrada 1200; poa' sa cnfirme cineva?

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catre gasca de detinatori de tigai cu suruburi (inainte sa dati cu pietre, sa stiti ca o spun cu invidie)

...

 

Catre aceeasi gasca de detinatori de tigai cu suruburi, poate auzul meu mult prea nefin ma insala, sau sunt cocalar, sau ambele, dar este vreunul dintre voi care a avut senzatia ca tine intre picioare un instrument in care s-a aruncat aiurea cu o mana magica un pumn de suruburi? Nu de alta dar sunetele scoase de motor sunt precise si foarte bine definite (ok, si suieratul motoarelor de masini cu patru cilindri in linie este la fel de bine definit si fiabil si intotdeauna in parametri optimi) nicidecum un zgomot produs de un sunet compus din frecvente aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

right, cu alte cuvinte nu stii raspunsul la intrebare, nu citesti intre paranteze, dar esti roman 100% si te manca limba sa raspunzi ceva ...

 

((right))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

oameni buni cu suflet mare !

 

ce ruta imi recomandati de la Ruse (Bg) - Veliko Tarnovo (Bg)?

1. E85 ?

 

2. 501 (cred ca e drum national :P ) care se intersecteaza cu E85 in apropierea localitatii Byala ?

 

3. E70 --> 202 --> 5001 (intersecteaza E85 in apropierea localitatii Byala) --> E85 ?

 

4. Alte variante (detaliate daca se poate)

 

5. Unde se mananca bine, inafara de restaurantele din Arbanassi ?

 

Va multzamesc!

O zi buna in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Am si eu o intrebare, am cazut cu monsteru si s-a deplasat rezervorul mai in fata(s-a indoit tabla aia de la balamaua rezervorului). Intrebarea era: unde sa ma duc si eu sa o indrept? Mai putin la Andu care nu are timp.

ps: sa fie cineva care sa faca treaba buna. ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

oameni buni cu suflet mare !

 

ce ruta imi recomandati de la Ruse (Bg) - Veliko Tarnovo (Bg)?

1. E85 ?

 

2. 501 (cred ca e drum national :P ) care se intersecteaza cu E85 in apropierea localitatii Byala ?

 

3. E70 --> 202 --> 5001 (intersecteaza E85 in apropierea localitatii Byala) --> E85 ?

 

4. Alte variante (detaliate daca se poate)

 

5. Unde se mananca bine, inafara de restaurantele din Arbanassi ?

 

Va multzamesc!

O zi buna in continuare!

 

Cel mai bine o iei pe E85. E simplu de ajuns ca sunt indicatoare.

Mancarea este excelenta peste tot si preturile sunt civilizate. Daca vrei sa ramai peste noapte iti recomand sa stai la Hotel Minotel Rashev 25 EUR camera cu mic dejun inclus sau la Hotel Boliari 35 EUR camera cu mic dejun inclus.

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Am si eu o intrebare, am cazut cu monsteru si s-a deplasat rezervorul mai in fata(s-a indoit tabla aia de la balamaua rezervorului). Intrebarea era: unde sa ma duc si eu sa o indrept? Mai putin la Andu care nu are timp.

ps: sa fie cineva care sa faca treaba buna. ms.

 

Poti sa treci pe la noi pe la garaj si se rezolva. Sa imi dai un telefon inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...