Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

and the winner is ...., pampamparararam, taratatatatatata, the winner..... yes ladies and gents, the winner is UZUNU.

tataie, ai trecut in dreptul numelui tau postul cu nr 7.000 de pe monster lounge, drept pentru care cu surle si trambite vei fi imbatat la garajul monster lounge. cand esti disponibil sa iti dau berea?

Bai se pare ca esti chiar tu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai din pacate pe ploaie nu o scot ca ma ud la choor...daca vrei sa te deplasezi te astept in Titan in complexul rasarit de soare...e lipit de auchan...acolo stau...suna-ma inainte sa te asiguri ca sunt acasa!

Ciaules!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, eu cu niste colegi de serviciu (motoristi) vrem sa mergem la veliko tarnovo (asta doar in caz ca e vreme buna) ... si m-am gandit sa va invit si pe VOI.

Asa ca cine vrea sa mearga, plecarea e sambata (26.06.2010) dimineata la ora 8.30 din fata parcului Tineretului.

O seara placuta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu un levier frana fata pt un monster 600 din 2000 va rog sa ma ajutati!!!!Am gasit nou la 50 euro..si sincer nu asi da atatia bani pe un levier...

http://romimoto-piese.ro/category/10200000000/vehicle/16788

eu de aici mi-am luat si e foarte ok, numai ca dureaza cateva zile pana vine comanda

bafta!

Mesaj completat

Am un amic care are nevoie de un sfat. Asa ca am sa postez eu in locul lui intrebarea:Ia dativa cu parea despre o treaba. Face banu o anvelopa noua spate pe motor Michelin + montat = 400 ron. Singurul dezavantaj daca il pot numi asa este ca anvelopa e fabricatie 2007. Dar mia placut ca gagiu mia aratat ca e fabricatie 2007 iar anvelopa arata foarte bine se cunoaste ca e pastrata in conditii optime

Multumesc pentru raspunsuri!

Mesaj completat

http://www.besttourism.ro/vremea-europa-bu...ko_tarnovo.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu as recomanda o anvelopa din 2007, banuiesc ca vrea sa o tina si la anu... cand va avea o vechime de 4+ ani, si nu iti poti da seama daca a fost tinuta in conditii optime chiar daca arata bine...

 

gasesti anvelope michelin (180 55 17) la preturi incepand cu 115 euro

Michelin PILOT ROAD (73W) TL MIC 180/55R17 Z 115 eur

Michelin PILOT POWER (73W) TL MIC 180/55R17 Z 129 eur

Michelin PILOT SPORT (73W) TL MIC 180/55R17 Z 125 eur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Imi spune si mie cineva ce kit de lant e indicat pt monster?trebuie sa cer ceva anume?nu prea ma pricep sincer iar daca ati putea sa imi dati niste detalii as fi super fericit eventual si un pret;aici(italia) mi-a zis cnv ca e in jur de 300 de euro sau mai bine.voi cam cat ati dat?

Mentionez ca am un monster de 750 din 99.

 

Multumesc si o seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici macar sa-ti faci o idee despre combinatii (pinion, foaie) si preturi:

http://www.romimoto-piese.ro/category/1010...0/vehicle/52014

 

eu l-am schimbat acum o luna, cumparand de la tipul cu topicul asta:

/index.php?showtopic=380222

 

in principiu ii zici lui model/marca/an si cam asta e...

 

 

Salutare.Imi spune si mie cineva ce kit de lant e indicat pt monster?trebuie sa cer ceva anume?nu prea ma pricep sincer iar daca ati putea sa imi dati niste detalii as fi super fericit eventual si un pret;aici(italia) mi-a zis cnv ca e in jur de 300 de euro sau mai bine.voi cam cat ati dat?

Mentionez ca am un monster de 750 din 99.

 

Multumesc si o seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Imi spune si mie cineva ce kit de lant e indicat pt monster?trebuie sa cer ceva anume?nu prea ma pricep sincer iar daca ati putea sa imi dati niste detalii as fi super fericit eventual si un pret;aici(italia) mi-a zis cnv ca e in jur de 300 de euro sau mai bine.voi cam cat ati dat?

Mentionez ca am un monster de 750 din 99.

 

Multumesc si o seara placuta.

 

 

George am eu unul de vinzare.

 

/index.php?...p;hl=kit+ducati

 

Cred ca se potriveste si la cel de 750.Pinioanele sint cumparate din Italia lantul din Romania dar este de calitate XW-RING.Pe mine m-a costat ceva mai mult.Il vind cu 80 euro ca vreau sa imi cumpar alarma :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine merge azi la bikers otopeni la o bere/cico ?

Mesaj completat

cine merge azi la bikers otopeni la o bere/cico ?

pe la 5 juma' sunt acasa, pana ma schimb, pana scot mobra (daca mai e acolo :smoke: unde am lasatao aseara) se face 6 (adica 18.00 :cheers:)

deci voi citi replay-urile pana la 18.00

Multumesc !

Mesaj completat

cine merge azi la bikers otopeni la o bere/cico ?

Mesaj completat

 

pe la 5 juma' sunt acasa, pana ma schimb, pana scot mobra (daca mai e acolo :lol: unde am lasatao* aseara) se face 6 (adica 18.00 ;))

deci voi citi replay-urile pana la 18.00

Multumesc !

*lasat-o*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

re-salut baietii care m-au luat prin invaluire azi pe Sebastian :smoke: .......incepusem sa ma simt singur , ca ducatist in zona asta a Bucurestiului !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni si ducatisti.

 

Din pacate nu pot sa scriu multe inca din cauza conditiei mainilor. Acestea fiind zise, chestia asta merita notata: NOU MODEL DUCATI IN THE WORKS. Aruncati un ochi.

 

salut baieti,

 

mi-am luat o pietricica-n far si-acum am o gaurica in geam! are cineva vreo solutie pentru asta, in afara de inlocuit faru'?!

 

BoogA - poti sa iti schimbi geamul de far. Eu am facut asta. Daca vrei detalii ai nr meu la Liviu, Coco, Son, etc. :lol:

 

Nu PM te rog, imi ia o eternitate sa tastez cu 2 degete :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni si ducatisti.

 

Din pacate nu pot sa scriu multe inca din cauza conditiei mainilor. Acestea fiind zise, chestia asta merita notata: NOU MODEL DUCATI IN THE WORKS. Aruncati un ochi.

 

 

 

BoogA - poti sa iti schimbi geamul de far. Eu am facut asta. Daca vrei detalii ai nr meu la Liviu, Coco, Son, etc. :lol:

 

Nu PM te rog, imi ia o eternitate sa tastez cu 2 degete :smoke:

 

mc, o sa te sun azi !

..sau o sa-ti dau un sms :cheers:

Editat de BoogA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...