Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a amutit omu` !

cred ca nu a primit aprobarea/credit

Stai sa o intreb pe nevasta-mea cat "vrea sa imi dea"

 

fonduri insuficiente, va rugam incercati mai tarziu

:lol:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anca bine te-ai gandit sa nu te grabesti cu vanzarea,daca gasesti ceva bun pt circuit ai acolo monsterul sa mergi pe strada cu el

"pe nimic" nu are rost sa-l dai

bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine v-am regasit sanatosi dupa 300 de zile... trebuiau sa fie 30 dar ce mai conteaza un zero :)))

bine ai revenit :hug: ...sa fii baiat cuminte de acum incolo, sa nu te mai "incontrezi" cu vreun moderator, ca ai vazut ca sunt sensibili si iti taie elanul :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit :hug: ...sa fii baiat cuminte de acum incolo, sa nu te mai "incontrezi" cu vreun moderator, ca ai vazut ca sunt

sensibili si iti taie elanul :)))))

Unii pe certificatul de naştere au trecut femeie, deşi arată a bărbaţi, alţii is gay şi toţi au drept de vot. :) o parte din ei is aşa sensibili, încât ţie frică să deschizi o discuţie cu ei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit :hug: ...sa fii baiat cuminte de acum incolo, sa nu te mai "incontrezi" cu vreun moderator, ca ai vazut ca sunt sensibili si iti taie elanul

"cara", baiat cuminte am fost mereu... de parca nu ma stii... altii au diverse probleme ;) oricum, multumita lui Radu activez pe aici din nou. sunt curios daca in opinia lui de moderator a fost meritat sau nu suspendul asta de 30 de zile! sau 300??!!?? :)))

 

Unii pe certificatul de naştere au trecut femeie, deşi arată a bărbaţi, alţii is gay şi toţi au drept de vot. o parte din ei is aşa sensibili, încât ţie frică să deschizi o discuţie cu ei.

sa fie la ei acolo

 

Welcome back

multumesc Radu!

 

PS: forumul nu e ca mersul pe motoreta, in 300 de zile uiti sa postezi! jumatate de ora m-am chinuit sa postez, nu reuseam din cauza emoticoanelor:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios daca in opinia lui de moderator a fost meritat sau nu suspendul asta de 30 de zile! sau 300??!!?? :)))

M-am uitat acum si nu a fost meritat suspendul, daca ti-a dat tie trebuia sa-si dea si lui. Era o discutie despre frane si nimic mai mult. luv e baiat ok de fel dar mai greseste si el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat acum si nu a fost meritat suspendul, daca ti-a dat tie trebuia sa-si dea si lui. Era o discutie despre frane si nimic mai mult. luv e baiat ok de fel dar mai greseste si el :)

ma, sincer, mi s-a mai spus asta... vazusem la un moment dat ca donase nu stiu ce casca... geaca... chiar il apreciam ptr asta! imi spuneam, ia uite ma ce baiat bun, mai rar... dar in discutia aia nu a gresit, a sarit calul ca sa zic asa. oricum, am pus-o pe seama unui stres personal, noapte nedormita, cearta cu nevasta etc... nu mi-a lipsit forumul foarte mult in tot timpul asta asa ca nu am nici o problema! sa fie sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o ce naiba mah.. 300 de zile sunt deja pedeapsa judecatoreasca la curtea de apel. Oameni suntem.

noi da! moderatorul respectiv s-a simtit ranit in amorul sau propriu, ce sa faci :D

Editat de zar916
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am şi eu un gay care în momentul în ca-i dau câte-o replică, se udă tot si-mi scăpa câte o zi.. Mi-a dat şi două intr-o zi, de emoţii.. Dar îi dau şi eu crezare ca a ajuns la "putere"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe :)

Am purtat o discutie pe e-mail cu danny si daca totul merge bine ( pe partea financiara la el acasa ), posibil ca el sa se fi facut cu mobra mea si eu sa caut alta pana la urmatorul sezon. Dar momentan, nu avem nimic semnat, deci in momentul in care vom finaliza tranzactia, anuntam pe toata lumea si dam o bere tuturor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cooldown: Primul venit primul servit...promptitudinea lui b52izgodlike, si felul cu arata utiliajul lui, m-au facut sa merg pe mana lui!

vezi ca e stricata. bate ceva la ea, ca se aude urat. clok clok clok...clak clak clak

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...