Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zair alearga in cupa libre:)))))...

 

si detine recordul de viteza intre shoturi :D)))

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce e aici, cu atatea "insulte". sa fie clar buggy nu bea...apa ca se duce la genunchi si la plamani,nu e sanatos. cat despre alcool...ii face o magie neagra sau ceva dar dispare repede :alcy:

@luci, care insulte bre, astea-s insulte?? astea-s complimente-n toata regula :))))) @buggy, aici e un forum serios de motociclisti domn'le, consumul de alcool nu dauneaza imaginii:)))) @angel, care balarii??? de cand nu-ti mai place bautura??? mai bine ne povestesti si noua ce si cat ai consumat pe unde ai fost plecat:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa fie clar consum cat in cosnuma si motoreta deci un 7,5 mixt....

 

 

@luci...hai punem si noi tara la cale cu wdw astia care or sa vina din noord:))....ca restul inca is amortiti dupa serbarile de iarna...

buggy ma bate gandu sa vin, doar ca anu asta termina pretena cu faculta, si ar vrea sa vina in belgia...si cam am nevoie de o masina. sa vad acuma, la ce ma hotarasc,

oricum daca vin o sa vin pnv, ca nu imi place treaba prea organizata. Am un prieten care locuieste in Rimini si a zis ca ma tine la el, deci prb cu hotelul/cazarea nu ar fi..acuma

ramane de vazut ce masina imi iau..daca imi iau, sau investesc in monster tot ce am si la cine nu ii convine, sa ia taxiul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i cu scandalul asta aici ma? huooooooo..... Buggy si Angel nu pot fi diferentiati la concursul de alcool viteza.

 

Vezi ca se supara Melnic si Zair ca nu le-ai remarcat si lor performantele.

In plus, eu vad o legatura intrinseca si aici intre numarul de ani in care ai avut Ducati si nivelul de alcoolizare: eroi precum Coco, San sau Cumpat nu trebuiesc dati uitarii.

Editat de PzKpfW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vezi ca se supara Melnic si Zair ca nu le-ai remarcat si lor performantele.

In plus, eu vad o legatura intrinseca si aici intre numarul de ani in care ai avut Ducati si nivelul de alcoolizare: eroi precum Coco, San sau Cumpat nu trebuiesc dati uitarii.

scuze, ma refeream doar la cei doi "subiecti" ai discutiei..

dar, intr-adevar, ar fi dificil daca-i punem la comparatie si pe Zair, Mel.....

 

adica ne bagi in aceeasi sticla...aaa oala ....ce zici angel....nu e normal:)))))))

v-ati bagat voi in piscina cu apa, dapai intr-o sticla cu alcool... nici nu trebuie sa ma ating de voi.... o faceti de buna voie si nesiliti de nimeni :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, ma refeream doar la cei doi "subiecti" ai discutiei..

dar, intr-adevar, ar fi dificil daca-i punem la comparatie si pe Zair, Mel.....

 

v-ati bagat voi in piscina cu apa, dapai intr-o sticla cu alcool... nici nu trebuie sa ma ating de voi.... o faceti de buna voie si nesiliti de nimeni :lol:

:)))))).......ne siliti de nimeni zici a?... adica zair e un nimeni ...:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...