Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

eu confirm ca facusera coada ducatistele la tine la "usa cortului" dupa ce au vazut cum i-ai dat rusine lui Bayliss dar nu te mai lauda si tu acum... :)))

nici nu-ti dai seama. uite in poza cum statea lumea adunata dupa mine... si nici nu eram in forma mea maxima.

post-59565-0-66734500-1386182557_thumb.jpg

post-59565-0-49162700-1386182573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ptr angel niste austriece sa l stropeasca cu apa rece poate isi revine:)))))))......

nu nu. nu se prinde.

 

recomand incercat inca odata experimentul "piscina" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la anu poate facem si noi zar916 da cu fetele de la effenbert cu niste beri reci ca si accesorii:)))))))....si ptr angel niste austriece sa l stropeasca cu apa rece poate isi revine:)))))))......

nici o femeie nu va fi in stare sa il faca pe angel sa-si revina, poate sa-l stropeasca s cu stroh :))))))))))

 

adidas, sunt ducatiste cu duiumul :)) uite si una de-a noastra! ;)

 

nici nu-ti dai seama. uite in poza cum statea lumea adunata dupa mine... si nici nu eram in forma mea maxima.

tu nu dar motoreta se pare ca era in forma! avea carenele la locul lor )))))))))))

post-47906-0-17608100-1386187995_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se lasa si cu party-uri din alea, cu alcool si dragoste sub cerul liber pe plaja din Rimmini? :D Sau alea-s numai in Vama? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si am gasit autohtone

 

hai ca-ti zic eu o faza de la WDW

ne ducem intr-un magazin. eu cu Ciprian (cipenyrider) si ne uitam la "toale" Ducati. pun ochii pe o tipa draguta tare... da frumusica fatuca. asa ca, pe mine ma framanta ceva pt ca era prea frumoasa printre italience.(urate cu crengi) ea vede ca noi suntem nedumeriti cu hainele, si vine la noi intrebandu-ne ceva in italiana. (un fel de: va pot ajuta cu ceva?) la care eu cu asta, ne uitam unu la altul si eu ii zic:

-inglish?

ea imi raspunde:

-Si!

apoi asta ma intreaba:

-bah, cum se zice la tricouri in engleza

dar ea, ne-o da seaca:

-dar nu vreti sa vorbim in romana?

am ramas amandoi :eek:

 

aflasem ca era din constanta si lucra pe undeva in imprejurimi. imi pare rau ca nu am mai stat cu ea la barfa, ca se uitau sefii ei dupa ea.

:)))))...asta a fost ceva de genul celei patite de mine si de Dr. Horia la camping, dimineata cand ne luam cafea:)......ii cer eu in italiana cafea si mai vroiam si ea ne da rest un "punm de fise"...la care doctorul zice....mai marunt nu aveai cucoana sa-mi dai???.....si dupa casa de marcat se aude.....nu, imi pare rau, doar asa am:))))......italienii astia......nu mai scapam de ei, au invatat toti romana:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu dar motoreta se pare ca era in forma! avea carenele la locul lor )))))))))))

mda, saraca de ea... ce peripetii :lol:

 

 

:)))))...asta a fost ceva de genul celei patite de mine si de Dr. Horia la camping, dimineata cand ne luam cafea:)......ii cer eu in italiana cafea si mai vroiam si ea ne da rest un "punm de fise"...la care doctorul zice....mai marunt nu aveai cucoana sa-mi dai???.....si dupa casa de marcat se aude.....nu, imi pare rau, doar asa am:))))......italienii astia......nu mai scapam de ei, au invatat toti romana:))))

tipa de la bar.. da, o stiu. am uitat cum o cheama. pfffffff, imi aduc eu aminte. prima data am intrebat-o si eu de engleza, dar a dat din cap ca nu. apoi, vine o colega de-a ei si vorbesc in romana. dupa care... ne-am dat la barfa. era de treaba tipa. si el, Mario sau Mauri. nu-i mai tin minte numele atat de bine.

acum stau pe ganduri daca sa merg sau nu.... poate nu mai las carenele pe acolo si de data asta.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si de ce scrie 18-20? Ca pentru doua zile, nu prea merita..nu ca as avea bani :D

pentru ca alea sunt zilele alocate (treburi de "culise")

 

tura trecuta, intradevar au fost 4 zile.

 

sunt 99% sigur ca pe langa faptul de spatiu in timp, desi n-as crede, este si problema financiara. pai putin timp, mai putine costuri.

 

oricum, daca ajungi joi seara sau vineri dimineata, tot acolo esti. noi am fost de joi, si nu mi s-a parut cine stie ce. vineri si sambata a fost "grosul". duminica am plecat pe la amiaza, dar n-am mai ajuns pe pista si nu stiu ce a fost.

cred ca si astea 3 zile sunt suficiente. cheltui mai putini bani.

daca vrei sa stai 4 zile acolo, poti s-o faci. ai putea ca joi dupa ce ajungi si te instalezi, sa te duci sa vizitezi fabrica si muzeul. si ti-ai ocupat si cea de-a 4 zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mereu a fost pe durata a trei zile evenimentul! anul trecut au fost patru dar spre deosebire de ceilalti ani, au fost evenimente si in centrul orasului, pe plaja etc. in 2014 se pare ca va fi doar pe circuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu cum de nu s-au gandit organizatorii sa faca wdw-ul in danemarca...

aici vor face World Cows Week

 

vreo 700capete le pot pune eu la bataie :lol:

 

tu daca vii, iti dau deoparte ceva bun. Jersey, Holstein, Limousine. dar daca vrei, am si cativa vitei. :P

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

varianta corecta era:

pai nu va mai fi ce a fost anul trecut! sa nu uitam ca anul trecut au avut pt cine sa tina mai multe zile: au fost Rossi, Hayden, Checa, Bayliss, P. Smart.. Crazy Devil

 

ca sa fiu si eu serios, intradevar lipsesc Checa, Rossy, Hayden. cred ca Bayliss va veni la anu, P. Smart si el. (eu, nu se stie inca)

dar sa le asteptam calendarul artistic, sa vedem ce se intampla.

 

la Targu Secuiesc nu va mai place,vreti Italia acum :))

sincer nu va e dor ?

eeee, Italia e un moft exclusivist dar si un concediu un acelasi timp. la Tg Secuiesc nu pot sa-mi fac concediu, ca is unguri acolo :lol:

 

de ce sa ne fie dor?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu va mai fi ce a fost anul trecut! sa nu uitam ca anul trecut au avut pt cine sa tina mai multe zile: au fost Rossi, Hayden, Checa, Bayliss, P. Smart....

vine pirozzi asa ca o sa ai dupa cine sa ti se scurga ochii :D :P

 

ca sa fiu si eu serios, intradevar lipsesc Checa, Rossy, Hayden. cred ca Bayliss va veni la anu, P. Smart si el. (eu, nu se stie inca)

dar sa le asteptam calendarul artistic, sa vedem ce se intampla.

anul trecut a fost deosebit! pe langa faptul ca evenimentul nu a fost doar pe circuit, a fost si record absolut ca si numar de participanti, peste 65000! sper ca de data asta sa fie si mai si :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine pirozzi asa ca o sa ai dupa cine sa ti se scurga ochii :D :P

 

anul trecut a fost deosebit! pe langa faptul ca evenimentul nu a fost doar pe circuit, a fost si record absolut ca si numar de participanti, peste 65000! sper ca de data asta sa fie si mai si :)

hmmmm

 

3 zile - Checha, Rossi, Hayden = slabe sanse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...