Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vrei sa stii, NU MAI FUMEZ!!! :(

Am reusit sa ma las!!!! :laugh:

Daca vrei doar ne prefacem! :o

 

Mah, eu am vrut o intalnire a BMWistilor iar tu vrei un "Arc de joi". Eu am spus ce-am avut de spus iar tu ai postat anunturi de invitatie la intalnire "clubului KTM 990". Daca si ceilalti BMWisti sunt de acord cu dorinta ta de a transforma intalnirea intr-una a tuturor motociclistilor, eu n-am cum sa ma impotrivesc majoritatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept opinia BMWistilor interesati de intalnirea "EXCLUSIV BMW"

 

Vreti "Arcul de joi" sau "Exclusiv BMW"?

 

Insist pe ideea asta deoarece nu vad utilitatea unei intalniri multicolore joi, atata timp cat exista Arcul. Mi se pare fara logica. Nu inteleg de ce trebuie sa reluam la o zi distanta o intalnire care deja are mare succes. Intalnirea asta de joi era mai deosebita prin exclusivitatea ei.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

ANGI + TAXI = LOVE

 

Mah, discutii aprinse au tot fost. Le-am tinut p-ale mele si uite ca aceasta intalnire s-a realizat si a mers. N-am avut nimic personal cu nimeni cu care am intrat in diferite contradictii. Uite, spre exemplu si cu 'nea Fantoma am avut discutii. Cu toate astea l-am invitat la mine la revelion si acum, impreuna si cu altii, ne planuim o calatorie mare pentru la anul. Ti-am dat exemplul asta ca sa-ti dai seama ca n-am nimic cu nimeni. Doar am vrut sa se realizeze aceasta intalnire si sa mearga. Si asta cred c-am reusit.

Acum, sincer, eu am cam obosit vizavi de treaba asta. Nu mai zic si nu mai fac nimic. Sa mai faca si altii.

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu in masura sa dau sfaturi pentru ca nu am fost alaturi de voi decat la o singura intalnire ,si aia tinuta la Apashu,dar....

Dupa cum se vede topicul se numeste Club BMW si aici scriu doar cei care au cel putin una dintre motociclete marca BMW.

Pana acum au fost la intalniri doar cei cu BMW pentru ca SCOPUL intalnirilor este "discutii despre BMW" si nu polemici si comparatii si chiar dispute cu alte marci.Nu as vrea ca sa ajung la o intalnire unde sa ma cert ca BMW e mai cu mot decat KTM sau altele.

Intalniri mixte pot avea loc in alte zile .Eu spre exemplu ma intalnesc cu prietenii mei care ,majoritatea au Honda ,din pacate tot Joia. De indata ce vom muta intalnirile Vinerea am sa devin si eu un membru permanent al grupului BMW.Astfel voi avea o intalnire BMW Joi si una mixta Vineri.

E asa de complicat? Eu zic ca nu.

Si acum incepeti sa trageti in mine! :o :(

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de acord cu angi. Daca e sa fie club BMW, pai sa fie BMW. Altfel ne vedem la ARC. Si mie, sincer, intalnirile de la arc nu ma incanta...aglomeratie si multe motoare non-bmw.

 

Acu...daca e sa vina 2-3-10 oameni, viitori-doritori-posesori de bmw, nu-i bai. Chiar daca au altceva, daca ii intereseaza sa intre in club, foarte bine, sa vina, asa afla cel mai bine, vb cu actuali posesori de BMW, ce e bun si ce e rau la BMW.

 

Dar altfel, cum spunea si Angi, va deveni un ARC de interior cu bere si mici si pizza si salata de fructe de mare si sarmale la desert.

 

Tot respectul si sa avem un an cat mai bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vedenii micutule, vedenii...

 

 

mobra mea sta de dupa craciun in frig, abia asteapta sa o calaresc iarasi....poate vin deseara cu ea.

 

 

deci, doi suntem anuntati la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar,Buna seara!

 

In urma intalnirii de astazi,08.01.2009,la care au participat foarte putini membri,fata de cei care si-au anuntat prezenta,absent fiind si liderul clubului BMW,Angi,cei prezenti au hotarat,cu unanimitate de voturi,adoptarea culorii portocaliu,ca fundal al siglei BMW.

Mentionam ca ne-au onorat cu prezenta atat posesori BMW,cat si posesori "non-marca".Intrucat cei "pro-BMW" erau in proportie mai redusa decat cei "non-marca",iar aceasta situatie a coincis cu absenta liderului BMW,Angi,s-a luat ca masura "contopirea" celor doua "comunitati".

Asteptam parerile pro sau contra de la membrii clubului BMW,atat ale celor prezenti la intrunire,cat si a celor care au lipsit.

Va multumim!

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita faptului ca baietii cu portocala se da pe zapada de le sare surubu' din roti....

 

ma bate gandul sa urmam propunerea domnului taxi, si sa ii maid am o sansa maine, pe malul argesului, sa ne arate ce profesor e el...

 

 

deci, cine se mai anunta?

 

sa ne dam si noi nitel pe zapada, sa vedem cum e....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...