Sari la conținut

Postări Recomandate

Lansez prima intalnire a membrilor Clubului Posesorilor de BMW , doar BMW,

 

Iar pentru ca initiativa e a ta, tu vei fi seful. Noi vom face sugestii si propuneri iar tu vei lua ultima hotarare. La faza asta, tu ai ultimul cuvant. Astfel, vom evita discutiile interminabile.

 

 

bafta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ATENTIE!!!

Acum am aflat:

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de sambata 17 ianuarie 2009 intre orele 10 si 14.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

Va asteptam!

 

 

 

Este ADEVARAT???????

Editat de taxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE!!!

Acum am aflat:

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de sambata 17 ianuarie 2009 intre orele 10 si 14.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

Va asteptam!

 

 

Este ADEVARAT???????

Editat de taxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit... prima propunere concreta...

Din pacate nu prea este adresata tuturor "beemerilor" pt ca deja ati mentionat drumuri forestiere, Transalpina etc (si nu toti au GS)

Anul trecut am facut Transalpina intr-un grup din care faceau parte si doua chopere,unul dintre ele fiind condus de o incepatoare cu doua luni de permis.Pe cea mai abrupta rampa ne-am intalnit cu o Dacia Supernova.A trecut si ea.Mai greu dar a trecut.

 

 

 

Interesanta propunerea cu Voineasa.Putem sa intersectam Transalpina spre Petrosani,apoi Campu lui Neag ....si tot asa spre Cheile Corcoaiei,Herculane. Ce zici Codrut? Daiana? Roby? Ivan? :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am facut Transalpina intr-un grup din care faceau parte si doua chopere,unul dintre ele fiind condus de o incepatoare cu doua luni de permis.Pe cea mai abrupta rampa ne-am intalnit cu o Dacia Supernova.A trecut si ea.Mai greu dar a trecut.

 

 

 

Interesanta propunerea cu Voineasa.Putem sa intersectam Transalpina spre Petrosani,apoi Campu lui Neag ....si tot asa spre Cheile Corcoaiei,Herculane. Ce zici Codrut? Daiana? Roby? Ivan? :lol: :crack:

 

Ivan e pe conducta cu degetele saltate,de la ambele miini cite doua,iar daca nu-mi merge capra,vin cu Nova...ca vad ca antecedente mai sint! :crack:

Dar sa nu va prind ca faceti glume pe baza slik-urilor mele (pe care nu le schimb nici anul asta!) ca va sparg,sa moara muma! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu la Voineasa. Dar vin "the long way round", Buc-Rm.Vlcea, Tg Jiu, petrosani, macar o noapte daca nu doua la Groapa Seaca (i-am promis mobrei ca o duc acolo sa doarma o noapte la domn Bogdan in parcare, Obarsie, Voineasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POTE AI VRUT SA SPUI, ,,stangem" ,,cine are BMW 650 F gs/Dakar stangem gasca???"

 

 

Ia te uita ..a saltat topicul pe scara valorica si a ajuns la Important Topics

Trebuie sa bem pentru asta.

E pe locul 4 in clasament, unde liderul e "cine are BMW F 650 gs/Dakar ,strangem gasca???"

Se vede ca BMW-istii sunt cei mai activi.

 

 

Ia te uita ..a cazut topicul pe scara valorica si a ajuns inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rotterdam pana la granita romana se fac in 2 zile. Si sunt generos,600 km/zi.

 

Cine te-a pus sa-ti iei casa taman in Rotterdam ?

 

..glumeam...din invidie si rautate...

 

Oricum..laudabila intentia de a lua in seama ideea ...dar ma gandesc ca poate tot o sa vii anu' asta prin romanica...

 

Asa ca ..daca ne spui din vreme...poate aranjam ceva...

 

Iar daca vii cu Murgu..poti sa-l lasi aici...ti-l cumpar eu... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nils,dupa ce-ti iei gume sa-mi spui si mie pretul si tipul ca am de gand sa-mi ieu si eu una pentru spate.

 

Ia te uita ..a cazut topicul pe scara valorica si a ajuns inapoi.

Cum dreaq a ajuns inapoi???Astia la ce puii mei se uita cand il plimba asa,la emoticoane pe mp? :yikes:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

nu schimba DOAR o anvelopa

stiu esti tentat sa nu schimbi si fata dar

 

 

e f imp sa fie amandoua noi

pai e pacat de cauciuc ca e foarte bun.O sa pun o poza cu el ca sa-mi spuneti parerile voastre.Problema cu spatele e ca am mers cu el desumflat si l-am tocit aiurea.Dar fata eu zic ca merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Angi mai , ne confunda lumea ... tipul cu anvelopele a crezut ca eu sunt Angi... ca taman i-am comandat anvelope Heidenau de care nu prea intreaba lumea. Si l-am cautat amandoi in acelasi timp... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nils,dupa ce-ti iei gume sa-mi spui si mie pretul si tipul ca am de gand sa-mi ieu si eu una pentru spate.

 

 

Cum dreaq a ajuns inapoi???Astia la ce puii mei se uita cand il plimba asa,la emoticoane pe mp? :yikes:

 

 

hai ca-s curios ce diferenta de pret e :-|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...