Sari la conținut

Simson


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

RESPECTELE MELE PENTRU MUNCA DEPUSA,INTRADEVAR SA MERITAT.......A IEIT CEVA CE NU AI CUVINTE SA IL DESCRII....IN ANSAMBLU SI STILUL DE MODIFICARE FOLOSIT.....NOTA 15

 

RESPECTE SMEAGOL...deabea acum am observat topicul :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Frumos lucrat Simsonul, se vede mina de artist si meserias. Mi-ar place sa simt si eu asa ceva sub mine. Da, o guma diferita ar prinde bine in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut f mult esapamentul ala, are o linie foarte interesanta.

de curiozitate, cat spatiu iti trebuie ca sa faci un U - turn?(adica sa o intorci 180 de grade)

Cit spatiu ai nevoie sa intorci un chopper? intrebarea asta nu se pune unui chopperist nici o data....nusi are sens...se da motorul inainte inapoi si se intoarce la 180 grade....intorsul la 180 grade nu mai are nici o legatura cu un chopper.....doar nu om construii acum choppere ca sa le intoarcem pe un drum cu doua benzi una de dus si una de intors......le facem asa cum ne plac noua chiar daca trebuie manevrat mai mult la ele

salut cu respecte

C.F.F.C.

CHOPPER FOREVER;FOREVER CHOPPERS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut roby

ma bucur ca ai bagat ochiu

ai fost cu mine de la inceput

sper ca ai observat toate retusarile ce le-am facut la sfatul tau

merge super bine

se mai poate dar se pare ca timpul si planurile mele nu mai merg pe aceelasi drum cu motoru

btw, cine e interesat sa se bage in seama

am deja 2 clienti la 1300

motoru valoreaza 1500 deci e reducere

nu se mai fac reduceri

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă tu ai client la 1300, eu zic să-l dai că nu vei mai avea un altul! ÂŞtiu ce însemnă să bagi bani, muncă multă tradusă tot în bani Âşi timp în motocicletă, dar în România nu mai recuperezi banii!

Baftă la vânzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... super motoru' :(

 

pana la urma pontu' e reprezentat de omul de la rar la care trebuie sa cotizezi, nu? pt ca la noi numai asha merge omologarea... :drink:

 

bafta la vanzare :laugh:

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumusel cu 2 obiectii :

- stai prea lasat pe spate, atarnat de ghidon, cu rucsacu pe roata

- o aripa nu strica in clima asta ploioasa

Editat de NaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumusel cu 2 obiectii :

- stai prea lasat pe spate, atarnat de ghidon pe el

- o aripa nu strica in clima asta ploioasa

199218[/snapback]

 

deci sa stii ca motorul acesta a fost creat ,exact dupa ideea unui show bike,cu chopperul acesta nu se va merge toata ziua buna ziua,pt ca este un showbike,nu are nevoie de o aripa mai lunga si pozitia pot sati spun ca este foarte comoda

daca ar fii sa cream toate motoarele cu utilitati practice....si altele...nu ar mai fii choppere de show .....ar cam semana intre ele

 

salut cu respecte :bounce: :nono: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut motorul la intilnirea de la cluj!arata criminal!!!cum poti sa ceri numai 1300 de euro pe motor cind numai vama la un motor japonez e atita?in tara asta munca nu este apreciata deloc :bounce: sa lucrezi 6 luni de zile la o motocicleta,sa bagi o gramada de piese(numai o toba la comanda costa citeva sute)si dupa aia sa primesti 1300 pe ea iti vine sa :crack: mai bine pleci dincolo!baietii de la cluj mai preiau lucrari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

belea COMUNISTA,face cit 2 virago" fabrica" nu sunt fan choppar dar apreciez munca omului pacat ca la intrunirile de dupa 2001 a disparut traditia oferii de premi unor motoare faurite deMODIFICATORI in beciuri pivnite garaje fara suport financiar si prea tehnic ca apoi sa-ti zica unu la RAR ca nu e bine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai bagat ceva banuti in el . scuze k nu tiam raspuns atunci acum am intrat si eu pe net am o luna si ceva de cand nam mai fost paici .

a iesit frumusel motorul bafta in continuare sper ca ai gasit buba . magnetoul e nou de misk aprinderea electronica, bobina noua de minsk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super frumos dar a-si fi vrut sa vad si eu o poza din fata

ca nu-mi pot da seama cum arata din fata cu ghidonul ala

mare :bounce:

Editat de Rinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...