Sari la conținut

Inca o victima a soferilor


koffa
 Share

Postări Recomandate

Azi dimineata in baia mare un tanar de 26 de ani a murit intrun accident devenit deja clasic ,o dacie iese de pe o straduta si ii taie calea motociclistului iar in urma impactului casca sa spart si ia taiat gatul tanarului .In cateva clipe din cauza pierderii masive de sange a murit .Nu am aflat cum il chema ,probabil nu era din oras ,stiu doar ca era pe un suzuki model mai vechi .Pacat.........dumnezeu sal ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cu casca... nu stiu cam cum putea sa ii taie gatul... poate era de foarte proasta calitate; la noi se vand niste casti la preturi incredibil de mari, pe care daca le scapi pe iarba de la 1 m crapa....

pacat :drink:.... Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca. :laugh: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte. Of, inca un baiat. Nu mai suport.

 

 

 

CE FACEM?

 

TREBUIE SA LUAM ATITUDINE RAPID SI IN FORTA.

 

VENITZI CU IDEIIIIIIIIII!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am citit intrun ziar local ca pe tanar il chema Traian Eugen Pop .Soferul daciei a declarat ca nu la vazut venind .Martorii spun ca motociclistul a franat brusc cand a vazut ca i se taie calea si a fost aruncat de pe motor peste masina inainte de impact iar in cadere casca ia taiat gatul .Soferul criminal mai declara senin ca el a observat doar cand tanarul zbura peste masina .Intrun mod aproape cinic n finalul articolului se scrie "Nu este exclus ca soferul autoturismului sa fie cercetat Dacia sa fie cercetatpentru comiterea infractiunii de ucidere din culpa " .Oare cu ce se deosebeste ce a facut soferul de o crima cu premeditare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exagerezi. Idiot sau nu, e un simplu accident si o problema de echipament prost. Sint multi de astia care nu vad pe sosele. RIP.

Yo nu cred ca-i un simplu accident shi nici o problema de echipament, shi nici nu cred ca exagerez.

Yo cred ca este exact vb. despre intalnirea dintre un motociclist shi un idiot pe shosea care s-a lasat din pacate cu urmari nefaste.

Condoleantze. :drink: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo nu cred ca-i un simplu accident shi nici o problema de echipament, shi nici nu cred ca exagerez.

BA E O MARE PROBLEMA IN LEGATURA CU ECHIPAMENTUL TREBUIE SA STIM CE CASCA A AVUT. e EXEMPLU EU, DACA AFLU CA AM CASCA LA FEL SI EA A FOST DE VINA O RUP IN DOUA SI O ARUNC LA GHENA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...