Sari la conținut

Plecare la mare


Vladimir_HD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 88
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu vad ca am ajuns la spartul targului pe forum... au zis baietii cam tot ce era de zis... macar cateva poze sa mai pun si eu, ca deh...

Altfel trebuie sa recunosc, a fost o experienta interesanta, chiar daca am mers cu 80-90 cam tot drumul (4,5% consum la BMW cu pasager?!?! :ok:)

 

FELICITARI RAY!!! Tot respectul din partea mea, s-a tinut admirabil tot drumul, eu unul nu cred ca ma duceam la un astfel de drum cu ceva mai mic de 250cc.

 

post-877-1121757108_thumb.jpg

 

Extind felicitarile pt Ninja_skija care a tras de Guzzi cu incrancenare pana la bac desi se vedea ca e obosita. As mai avea o poza cu ea pe Dominator, dar nu o pun pe forum, ca dup-aia se umfla in pene prea tare! :blink:

 

Bronto, de tine ce sa mai zic... la tine nu mai zic nimic, o sa pun o poza graitoare! :kick:

 

post-877-1121756828_thumb.jpg

 

Ipman a condus eroic la intoarcere GPZ-ul lui Bronto, singura plangere fiind ca trebuia sa schimbe vitezele un pic mai des ca la ZX9! :birthday:

 

post-877-1121756961_thumb.jpg

 

Asa ca toate bune si frumoase, poate mai mergem si we-ul viitor! :P

 

Ry.

 

P.S.: La final poze de grup si poza cu tunu'! :kick:

 

R.

post-877-1121757221_thumb.jpg

post-877-1121757307_thumb.jpg

post-877-1121757408_thumb.jpg

post-877-1121757472_thumb.jpg

post-877-1121757515_thumb.jpg

post-877-1121757580_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ati fost singurei pe-acolo :ok: post-143-1121766110_thumb.jpg

va urmaresc peste tot :kick:

...asadar,un alt grup:Roger, Ablenick, Adolphyno, Co Blue, Nicole si eu.Aa..si sa nu-l uitam si pe Smeagol care a stat cu noi :birthday:

post-143-1121766017_thumb.jpg

post-143-1121766038_thumb.jpg

post-143-1121766069_thumb.jpg

post-143-1121766090_thumb.jpg

post-143-1121766158_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene Radule ce aparaat foto zici ca ai?! :birthday: Asa de curiozitate... Si le mai "prelucrezi" in vreun fel dupa descarcare?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cata pe tine te-am vazut ca ai venit sa dai cu buna ziua, si deja stiu ca tu esti peste tot...

@ Hellryder - dacu nu vrei s-o pui pe forum trimite-mi te rog pe mail, m-am laudat de cum am ajuns acasa ca m-am dat cu dominatoru' si ca uite domne uniii mi-l dau fara sa-l cer nu ca tine...

ps te rog te rog...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... ca uite domne uniii mi-l dau fara sa-l cer nu ca tine...

..

206076[/snapback]

hmm...daca ne mai gasim pe undeva, nu ezita sa-mi ceri dereul :ok: .Pun pariu ca o sa-ti placa :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei am facut consumul la Kawa (de 3 ori pt ca nu imi venea sa cred) shi mi-a luat 3.8 pe drumurile alea din Dobrogea pe serpentine...

204985[/snapback]

 

 

Creste inima-n mine!!!!! :kick: :kick: :P :birthday: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene Radule ce aparaat foto zici ca ai?! :birthday: Asa de curiozitate... Si le mai "prelucrezi" in vreun fel dupa descarcare?!

205778[/snapback]

 

Astea nu au fost prelucrate... ca dovada ca nu apare semnatura mea in stanga jos. Aparatul meu este un Ricoh. Pentru cine nu a auzit de marca asta si e curios... ei bine ii dau amanunte pe privat.

 

In alta ordine de idei... il vand, pe aparat, cu 6 milioane. Mai are inca 6 luni garantie, luat de nou, facut 5603 poze, abia pe la 20.000-25.000 incepe sa aiba probleme cu senzorul CCD. Eu vreau altul mai mare, asta e semiprofesional.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa mergem spre Constanta, si apoi spre Cernavoda-Fetesti-autostrada, am luat-o prin Negru Voda - Baneasa - Ostrov, apoi bac, pana aproape de Calarasi, si apoi spre Lehliu si intrare pe autostrada. Am facut in total cam 280 km, deci cu 30-40 in plus fata de drumul normal. Dar peisajul este superb - se trece prin muntii Macinului, numai vai si dealuri, prin paduri de conifere dar si de salcami, si apoi pe malul Dunarii. Drumul e destul de bun, trafic - ZERO (am intalnit 2-3 masini tot drumul), in schimb multe rate, gaste, gaini, curci, cai, vaci, magari, catei si pisici -- toti in mijlocul drumului... Multe curbe, serpentine, deci in total - foarte foarte misto!

 

Foarte frumos traseu. :birthday:

Dar nu sunt Mt Macinului ci dealurile din Pod. Dobrogei.

 

Pe la 10 jumate eram la bac, am prins cu noroc ultimul bac chiar in momentul in care masinile se urcau pe el.. daca nu-l prindeam trebuia sa mai facem un ocol destul de mare, de vreo 100 km, pana la Fetesti parca.. Am avut noroc!  Am aruncat un ochi si la orasul bulgaresc de pe malul Dunarii - am trecut foarte aproape de el, practic era drumul romanesc, apoi un gard cu sarma ghimpata si apoi blocurile bulgare!

Si de pe Dunare, de pe bac, se vede in mijlocul orasului un ... avion! destul de mare (se pare ca l-au adus acolo si l-au facut restaurant -- atractia orasului).

Chiar nu mai stiu acum cum se cheama acel orasel, o sa ma uit pe o harta.

 

 

Silistra

post-6008-1121945366_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pt completari/corectari :birthday:

off-topic: am downloadat mai demult o harta militara... suuper detaliata.... si dupa intoarcerea acasa, m-am uitat vo'juma' de ora pe ea, sa vad traseul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...