Sari la conținut

Intrunirea Seth-on -fire Cluj- Napoca-2008 - 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O intrunire reusita, pot spune eu, din punctul meu de vedere, in care toata lumea a fost multumita! :lol: :lol: :D

Conditii excelente de campare, dotari pe masura si locatia insasi de nota 10 :D

Vremea afost OK, :P distractie la maxim alaturi de prieteni mai vechi si noi!

Iata citeva poze>

post-38709-1213130887_thumb.jpg

post-38709-1213130901_thumb.jpg

post-38709-1213130913_thumb.jpg

post-38709-1213130932_thumb.jpg

post-38709-1213130949_thumb.jpg

post-38709-1213130959_thumb.jpg

post-38709-1213131000_thumb.jpg

post-38709-1213131014_thumb.jpg

post-38709-1213131022_thumb.jpg

post-38709-1213131032_thumb.jpg

post-38709-1213131043_thumb.jpg

post-38709-1213131060_thumb.jpg

post-38709-1213131074_thumb.jpg

post-38709-1213131085_thumb.jpg

post-38709-1213131094_thumb.jpg

post-38709-1213131105_thumb.jpg

post-38709-1213131114_thumb.jpg

post-38709-1213131123_thumb.jpg

post-38709-1213131134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari orgranizatorilor, o intrunire reusita !! :P

Cateva poze de la fata locului :

Ai avut rabdare nu gluma pana ai pus toate pozele.

 

Deci tu erai aia cu FZ6... Ca tot lauda un prieten o fata cu FZ6 , ce bine a mers la parada. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zolee Badboy, e adevarat ce zici, cu cateva amendamente: rockul nu e singura muzica, dar nu poti pune Beethoven la o intrunire de motociclete, desi nu e exclus total; manelele "nu e" muzica; manelistul nu asculta muzica, isi reinstaleaza doar sistemul - si tre' s-o faca des, probabil, ca e plin de "bug"-uri, cand ajunge la "dusmanii mei" le apare ecranul albastru; Eurovision-ul nu e intalnire de motociclisti; Frontul de Eliberare a Motociclistilor Gay nu s-a infiintat inca pentru ca Justin Timberlake si Traistariu sa aiba ceva fani. So... inapoi la Iron Maiden...

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zolee Badboy, e adevarat ce zici, cu cateva amendamente: rockul nu e singura muzica, dar nu poti pune Beethoven la o intrunire de motociclete, desi nu e exclus total; manelele "nu e" muzica; manelistul nu asculta muzica, isi reinstaleaza doar sistemul - si tre' s-o faca des, probabil, ca e plin de "bug"-uri, cand ajunge la "dusmanii mei" le apare ecranul albastru; Eurovision-ul nu e intalnire de motociclisti; Frontul de Eliberare a Motociclistilor Gay nu s-a infiintat inca pentru ca Justin Timberlake si Traistariu sa aiba ceva fani. So... inapoi la Iron Maiden...

:cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, marea masa a motociclistilor vor fi intotdeauna (si) roacheri (Slava Domnului!). Nu as putea sa va spun de ce, poate pentru ca sunetul metalului "forjat" in motor se aseamana cu cel al Sfintei Chitari, dar eu cred cu tarie ca motociclistii vor fi intotdeauna roacheri. Cu exceptiile care sa intareasca, de fapt, regula.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, marea masa a motociclistilor vor fi intotdeauna (si) roacheri (Slava Domnului!). Nu as putea sa va spun de ce, poate pentru ca sunetul metalului "forjat" in motor se aseamana cu cel al Sfintei Chitari, dar eu cred cu tarie ca motociclistii vor fi intotdeauna roacheri. Cu exceptiile care sa intareasca, de fapt, regula.

:)

:cheers: ... :bigstar: Dreptate si Adevar ...Asa este ... Si asa va fi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Zolee Badboy, e adevarat ce zici, cu cateva amendamente: rockul nu e singura muzica, dar nu poti pune Beethoven la o intrunire de motociclete, desi nu e exclus total; manelele "nu e" muzica; manelistul nu asculta muzica, isi reinstaleaza doar sistemul - si tre' s-o faca des, probabil, ca e plin de "bug"-uri, cand ajunge la "dusmanii mei" le apare ecranul albastru; Eurovision-ul nu e intalnire de motociclisti; Frontul de Eliberare a Motociclistilor Gay nu s-a infiintat inca pentru ca Justin Timberlake si Traistariu sa aiba ceva fani. So... inapoi la Iron Maiden...

si AC@DC! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea, mai presus de facilitati si organizare e spiritul si atmosfera generala...

aici intrunirea a fost mult peste asteptarile mele, nu m-am plictisit o clipa, n-a fost nici un conflict(cel putin nu stiu eu), muzica buna, toate accesibile, si oameni faini!

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, vin si eu cu intrebarea, poate raspunsul e dat de mult.

 

Nu exista vre-un filmuletz cu parada din centru, dar filmata de pe margine. Eu si prietenii mei, ne-am alaturat grupului abia la intrare in CJ, si tare as vrea sa mai revad toate motoarele alea. God what a beautifull sight...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, vin si eu cu intrebarea, poate raspunsul e dat de mult.

 

Nu exista vre-un filmuletz cu parada din centru, dar filmata de pe margine. Eu si prietenii mei, ne-am alaturat grupului abia la intrare in CJ, si tare as vrea sa mai revad toate motoarele alea. God what a beautifull sight...

:crack: Si eu as vrea sa vad un filmuletcu parada prin oras , pt. ca eu am fost mahmur sambata si n-am participat... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut!

 

care il cunoasteti pe baiatul asta?

 

vreau sa vb ceva cu el,am povestit si la gilau si am uitat sa-i dau sau sa-i cer nr de tel...

 

va multumesc!

post-13995-1217176221_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

care il cunoasteti pe baiatul asta?

 

vreau sa vb ceva cu el,am povestit si la gilau si am uitat sa-i dau sau sa-i cer nr de tel...

 

va multumesc!

 

 

Din cate stiu eu, e din Pitesti. A fost la intalnirea de la CJ cu o gasca din Craiova. Incearca pe forumurile regionale..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, e din Pitesti. A fost la intalnirea de la CJ cu o gasca din Craiova. Incearca pe forumurile regionale..

 

 

o sa incerc....ms pt sfat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

care il cunoasteti pe baiatul asta?

 

vreau sa vb ceva cu el,am povestit si la gilau si am uitat sa-i dau sau sa-i cer nr de tel...

 

va multumesc!

sal

este din arges dar din Stefan cel Mare; Florin

tel:0767.572.373

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am plimbat ceva cu el, dar habar nu mai am cum il cheama, e parca din craiova cu facultatea la pitesti, s-a dus sa-mi ia o data ulei de cutie de la primu peco ca era uscata saraca si incepuse sa urle.

 

sal

este din arges dar din Stefan cel Mare; Florin

tel:0767.572.373

 

da asa e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...