Sari la conținut

viteza ne mananca...


lucius
 Share

Postări Recomandate

:drink: neadaptarea vitezei la conditziile de drum..

este clar ca a avut super viteza shi s'a izbit de vreun parapet ceva care l'a rupt pur shi simplu. se vede shi janta in ce hal a ajuns...

pana mea.. viteza e ptr circuit, unde daca faci downside ieshi in decor shi asta e..

unde nu'i cap vai de picioare, trunchi, moaca.. TOT.. :laugh:

 

nasol, anyways.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceleashi poze le-am postat acum un an de zile pe forum. Dobrescu le-a shters la acel moment. Inca nu sunt sigur ca nu sunt trucate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea, parca le-am mai vazut... oricum foarte sexi pozele.. se vede tot.. si pe dinauntru si pe dinafara..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaiiiii voi chiar credeti ca invatam noi ceva?(copii am 17 ani) ... mai mult ma demoralizati cu chestii de acest gen am inteles din pozele si din accidentele de acum 2 sapt ca trebe sa merg adecvat.. dar nici chiar ashea FRATILOR!!!!!! pacasac are dreptate imi creati cosmaruri noaptea! cred ca o sa imi cumpar ATW pana la urma daca o tineti in poze de acest gen!! SHAME SHAME SHAME!!! offtopic: no ofense!!!! :drink: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tga-reclama pe fata la Arai- :laugh: care fata,1/2 de fata ?! :baldy:

 

Oricum nota 10 ,pentru efortul depus de baietii aia la compunera"naturii moarte" .

E clar ca motocicleta a zburat pana acolo,ca nu se vad nici urme de franare,nici de frecare a motorului pe asfalt,nici a motociclistului(asa cum se vede in celelalte poze,cu asa zisa mutare,sau adunare,a corpului de la locul accidentului intr-un singur loc -ptr.sedinta foto-).

 

Dar stati! :drink: Nu cumva,motociclistul a mers pana la locul accidentului,unde a vrut sa dea foc motorului(cel putin cineva a facut-o),si sa incaseze banii de asigurare.DAR :( SURPRIZA!Motoristul mancase nu cu mult timp inainte niste FASOLIKEN MIT KARNATZEN,iar gazele cumulate,au dus la o explozie cu urmari tragice.

 

De aici concluzia:Daca ati mancat ceva ce produce gaze,nu va intoarceti cu spatele catre o sursa de foc,ca s-ar putea sa aveti valva stricata!!!i

 

 

P.S.

Pentr admin.

scuze daca depaseste,aceasta postare,limita seriozitatii impuse de topic,dar cred ca mai repede ar trbui postat in alta parte decat la accidente.Daca voi considerati ca trebuie scoasa, atunci faceti-o!

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. @bunicu... nu te pune nimeni sa te uiti. Ne pare rau daca la cei 17 ani tu ai crescut in puf si nu ai fost invatat ca la un impact violent corpul uman se face praf... Oricum stiu ce spui in mintea ta... "MIE NU MI SE POATE INTAMPLA"... hmmm, si cu scuteru se moare... chiar nasol

2. Era cumva R1??? Pe geaca scrie Yamaha si in a 4-a poza e un bord de r1 cred... deci clar... r1, metoda sigura catre rai/iad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Ai perfecta dreptate DLI! Sau stans baieti la betie au pus fiecare cate o mina ,un picior altu corpul de la brau in sus altu a spart casca arai de asfalt ...au facut nijte poze la caterinca si apoi si-au montat la loc organele si au plecat sa puna pozele p net ... :drink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei oameni nu mai puneti chiar poze din astea,ca nu am stiut ce fel de poza era, nu am vazut prea bine,si am dat din greseala click si s-a deschis full screen poza si era prietena langa mine,o ramas socata si cum am permis si motocicleta,aproape ca m-o rugat sa nu ma duc cu motorul sa nu patesc ceva.

 

Una e sa pui poze cu maini,coate,picioare julite ca sa demonstrezi necesitatea echipamentului de protectie.Poate uni o sa zica:ai vazut la ala o avut echipament si tot s-o facut praf pei daca e sa mor nu scapi oricum si ce rost mai are sa purtam daca tot nu te scapa

 

Si daca mai vad incepatorii asa ceva poate o sa se descurajeze complet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai gorelovers125!Ai dreptate sa ma critici am fost cam inuman !

M-am intors la acest topic sa sterg o parte din textul anterioarei "iesiri la rampa"( atunci am vazut si replica ta),si vad ca nu se mai poate intervenii asupra lui.

Imi pastrez parerea cum ca este o trucare,dar imi retrag (tarziu ce-i drept) partea cu SURPRIZA si FASOLIKA.

Am stat intre timp pe ogrish.com,si m-am mai inmuiat un pic.

Ca sa vin cu argument la afirmatia de trucare,trebuie sa vedeti pozele cu accidentul din Mexic

 

Iar fata de toti ceilalti merit :( ,si pe deasupra mai merit si :laugh:

Sa-mi fie :drink: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta avea in dreptu cizma si in stangu adidas???

:>

cel putin asa reiese din poza...

198260[/snapback]

Eu nu inteleg cum o ajuns acolo,cred ca o fost "adunat" acolo doar pentru poza ca daca i-or sarit mainile si picioarele de la loc nu cred sa fi ajuns in acelasi loc,cinestie pe cati metri patrati s-or gasit ramasite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb numai de viteza..am auzit de cineva care a murit pe scuter pur si simplu pentru faptul ca a cazut la viteza redusa si s-a lovit cu capul de bordura...purtati fratilor casca .... si inca ceva : better safe than sorry!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...