Sari la conținut

Noua Mea Bestie


CDI
 Share

Postări Recomandate

Acesta nu mai este un anunt aiurea? Un anunt pe bikeshop sau un topic cu un filmulet de pe youtube sunt. Acestea din urma sunt cele mai mari jigniri, nu? Cum poti sa dai anunt cu motorete pe bikeshop spunand ca se ridica pe o roata cu 2 persoane? Cum poti sa pui un filmulet de pe youtube pe forum si sa mai creezi si un topic pe tema asta? Cum poti sa te dai mare cu motocicleta pe forum si sa mai creezi si un topic cu tema aceasta? A. Stai. Acest lucru din urma este tare. Da. Este cool. Monden. Wow.

 

Acum on topic. Este un cbr 600 rr, nu un cbr 1000 rr, dar nu este nimic. Cel putin, asa se vede din poze.

Sa-l imblandzesti sanatos. :friends: Daca am creat impresia ca te-am ofensat cu ceva, imi cer scuze. Poti sa creezi un topic pe orice tema. Cat timp este despre motociclism. Dar lumea de pe acest forum a uitat de bunul simt si se cam ia de orice.

Editat de crossroad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum on topic. Este un cbr 600 rr, nu un cbr 1000 rr, dar nu este nimic. Cel putin, asa se vede din poze.

Sa-l imblandzesti sanatos. :crack: Daca am creat impresia ca te-am ofensat cu ceva, imi cer scuze. Poti sa creezi un topic pe orice tema. Cat timp este despre motociclism. Dar lumea de pe acest forum a uitat de bunul simt si se cam ia de orice.

e 1000 rr(fireblade)

"baga matale nitel zoom-u" sau pune-ti ochelari....

 

ce-ai cu omu ma? :friends: daca e mandru de noua sa jucarie :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 1000 rr(fireblade)

"baga matale nitel zoom-u" sau pune-ti ochelari....

 

ce-ai cu omu ma? :friends: daca e mandru de noua sa jucarie :crack:

 

are dreptate...astia de la Honda scriu cu picioarele....zici ca a scris Garcea. nu puteau sa scrie si ei mare de tipar ? cu font de 76 ? si in paranteza sa scrie si 1000 RR ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta nu mai este un anunt aiurea? Un anunt pe bikeshop sau un topic cu un filmulet de pe youtube sunt. Acestea din urma sunt cele mai mari jigniri, nu? Cum poti sa dai anunt cu motorete pe bikeshop spunand ca se ridica pe o roata cu 2 persoane? Cum poti sa pui un filmulet de pe youtube pe forum si sa mai creezi si un topic pe tema asta? Cum poti sa te dai mare cu motocicleta pe forum si sa mai creezi si un topic cu tema aceasta? A. Stai. Acest lucru din urma este tare. Da. Este cool. Monden. Wow.

 

Acum on topic. Este un cbr 600 rr, nu un cbr 1000 rr, dar nu este nimic. Cel putin, asa se vede din poze.

Sa-l imblandzesti sanatos. :crack: Daca am creat impresia ca te-am ofensat cu ceva, imi cer scuze. Poti sa creezi un topic pe orice tema. Cat timp este despre motociclism. Dar lumea de pe acest forum a uitat de bunul simt si se cam ia de orice.

 

 

 

nici un forumist bun nu esti ... imi imaginez ce motociclist esti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta nu mai este un anunt aiurea? Un anunt pe bikeshop sau un topic cu un filmulet de pe youtube sunt. Acestea din urma sunt cele mai mari jigniri, nu? Cum poti sa dai anunt cu motorete pe bikeshop spunand ca se ridica pe o roata cu 2 persoane? Cum poti sa pui un filmulet de pe youtube pe forum si sa mai creezi si un topic pe tema asta? Cum poti sa te dai mare cu motocicleta pe forum si sa mai creezi si un topic cu tema aceasta? A. Stai. Acest lucru din urma este tare. Da. Este cool. Monden. Wow.

 

Acum on topic. Este un cbr 600 rr, nu un cbr 1000 rr, dar nu este nimic. Cel putin, asa se vede din poze.

Sa-l imblandzesti sanatos. :friends: Daca am creat impresia ca te-am ofensat cu ceva, imi cer scuze. Poti sa creezi un topic pe orice tema. Cat timp este despre motociclism. Dar lumea de pe acest forum a uitat de bunul simt si se cam ia de orice.

iar pe tine te deranjeaza ce??? esti mai bashit ca o mizda cand ii pui mana pe poponetz ... mda ... ce sa zic .... ce cool esti tu frate ca ai dat-o in filozofii de carciuma ... pastreaza-te frate pt cine te asculta si lasa-ne pe noi fraierii sa ne bucuram ca ne luam cate o mobra noua

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
:crack: superba! DAR asta nu este cumva modelul 2008? mi se pare ca a fost un topic despre modelele 2008 si CBR-1000RR a iesit cea mai urata... :bounce: cred ca parerile sunt impartite! n-am vazut un CBR de 1000 model 2008 , dar mi se pare normala! e in ton cu restul supersportivelor! FRUMOASA! grija mare la dobit.oci cu permis... ah , da , uitam: SI TOT HONDA FACE CELE MAI FIABILE MOTOARE! :friends:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu`i 2008 ii 2007.

 

Nu despre ea se spunea ca`i cea mai urata despre modelul 2008 care dupa mine ii arta fata de noul Kawasaki Zx10R.

Anyway bafta cu ea si trebuia sa postezi la Subforumul Motocicleta Mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

THIS TOPIC SUCKS

 

:crack: :friends:

Nu stiu, nu va pot intelege...

Ce aveti mai cu omul daca vrea sa impartaseasca cu noi bucuria noului motor? Nu va convine nu cititi. E un forum liber, va ocupa voua spatiu sau ce? Atata rautate, invidie si nesimtire nu am mai pomenit intre motociclisti, cum vad in ultima perioada...

E un forum de motociclism, omul isi prezinta motorul nu termopanul ce dracu...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi astia 2 de sus sunteti niste idioti. Exista sub-forum de incepatori unde sunt destule topicuri d-astea. O sa incep sa fac si eu topicuri ca mi-am luat masina de spalat.

Multumim de "compliment", ma bucur ca tu esti mai breaz totusi si inteligenta ta ne lumineaza si pe noi.

Inca ceva totusi: parerea ta...eeee...total neimportanta.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare ca la rezervor si putin la forma coditei seamana cu gsxr 750 k8

 

Degeaba seamana. Fireblade-ul asta a aparut cu un design aproape identic in 2003-2004. (nu mai stiu exact anul). Dupa parerea mea, cel mai frumos Fireblade ever made. Felicitari pentru achizitie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noua mea achizitie!

post-7046-1213312505_thumb.jpg

 

Va rog sa va dati cu parerea, e cu 1000rpm la stoarcere, e mult... e putin.... oare ma descurc cu ea... sunt incepator... ce detergent se foloseste?

Sau trebuia sa postez la masina_mea_de_spalat? :friends:

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noua mea achizitie!

post-7046-1213312505_thumb.jpg

 

Va rog sa va dati cu parerea, e cu 1000rpm la stoarcere, e mult... e putin.... oare ma descurc cu ea... sunt incepator... ce detergent se foloseste?

Sau trebuia sa postez la masina_mea_de_spalat? :friends:

 

Si eu sunt incepator, dar am auzit ca Ariel e cel mai bun. Acum ca a aparut dero lichid nu stiu ce sa zic, e posibil sa fie mai bun. Cat iti consuma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place...

 

A gresit omul sub-forumul, dar e totusi forum de motociclism. O sa mute nenea admin' topicul asta acolo unde ii e locul, probabil, la "Motocicleta mea". Si cei care or sa vina dupa aceea sa il citeasca pentru prima oara, or sa vada niste frustrati care sufera de "filozofia forumului cu profil moto" si care se rezuma la misto-uri ieftine si totalmente aberante.

 

Ma uit si raman siderata: vine un om extaziat de noua motocicleta si voi va apucati sa va bateti joc de el? Mai bine v-ati relaxa si v-ati bea mai usor cafelele dimineata, nu de alta dar ajungeti sa insultati oameni care pur si simplu nu merita mocirla voastra. Chiar nu ma asteptam... :friends: No ofense, chiar ati sarit calul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place...

 

A gresit omul sub-forumul, dar e totusi forum de motociclism. O sa mute nenea admin' topicul asta acolo unde ii e locul, probabil, la "Motocicleta mea". Si cei care or sa vina dupa aceea sa il citeasca pentru prima oara, or sa vada niste frustrati care sufera de "filozofia forumului cu profil moto" si care se rezuma la misto-uri ieftine si totalmente aberante.

 

Ma uit si raman siderata: vine un om extaziat de noua motocicleta si voi va apucati sa va bateti joc de el? Mai bine v-ati relaxa si v-ati bea mai usor cafelele dimineata, nu de alta dar ajungeti sa insultati oameni care pur si simplu nu merita mocirla voastra. Chiar nu ma asteptam... :friends: No ofense, chiar ati sarit calul.

 

Mai femeie mai. Cum sa iti explic eu tie sa intelegi. Sunt frustrat de faptul ca fiecare face topicuri pe unde il apuca, ca in loc sa se bucure de motociclete ei se lauda pe forum, s.a.m.d. Macar de ar fi zis ceva interesant, specificatii, un fel de review...CEVA!!! El a zis modelul, a pus poze si gata, iar noi trebuiam sa ramanem cu gura cascata si sa il laudam. Daca tie ti se pare normal lasa-ma sa nu fiu de acord cu tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...