Sari la conținut

Băiatul Lui Guță A Fost Rănit într-un Accident La PetroÂşani


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oare sunt rasista daca spun ca-mi pare rau ca n-a crapat? :) Anyway, imi pare rau ca n-a crapat. :(

 

Mi-ar frange inima daca cineva m-ar acuza de rasism... Dar uite ca o zic si eu: imi pare rau ca n-a crapat!!! Ma consoleaza doar gandul ca mai are timp destul! Sigur n-o sa-l tina pe junior un amarat de dosar penal departe de pasiunea lui - motoarele! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rai mai sunteti,n-am vazut asa ceva.... :) Va bucurati de necazul bietei inaripate...Mai asteptati oleaca ca sigur crapa! Si atunci sa vezi bucurie, mai rau decat atunci cand a castigat Doroftei... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate chiar era cu tac'su si filma clipul cu suzuki. :rock:)

versuri traduse de un sarb

 

"Japanese machine, 500cc

when its ridden by balcanian,

real macho man...

 

Kawasaki

 

Kawasaki

 

when it goes fast on the road,

every girl wants to ride it..."

 

It doesnt have any sense even on our language, so dont even try to understand it :P

 

versuri originale:

 

"japanska masina od 500 kubika,

kad je vozi balkanac pravi

macho muskarac...

 

Kawasaki,

Kawasaki

 

kad juri po putu,svaka cura želi,

da ga voza bar minutu" :) :( :cheers:

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naspa pt bietu' baiat!

Asta e... prostia si selectia naturala sunt rude.

Poate cu ocazia asta e mai ocupat si 'nea Gutza si ne mai lasa draq cu "manelurile"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naspa pt bietu' baiat!

Asta e... prostia si selectia naturala sunt rude.

Poate cu ocazia asta e mai ocupat si 'nea Gutza si ne mai lasa draq cu "manelurile"!

 

 

 

Ce vorbesti...acum da "tunu" , "baiatu' meu are valoare,motoru' nu-i sta in cale".Nu trebe' domne' sa-i dedice o melodie lu' sufletelu' lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rasfoind niste clipuri similare cu cel de pe iutub postat mai devreme (cel cu manelistii si motocicletele) am mai gasit unul si mai jenant. si cum discutia a luat-o in alta directie nu pot sa ma abtin sa nu va arat asta: http://www.youtube.com/watch?v=40d4t3tO4-M

Si inca ceva. Daca o sa inceapa si indienii astia sa se dea cu motoarele, vor mai crapa din ei incet incet. asa ca....

 

ps : accidentul a fost stire pe antena1 http://youtube.com/watch?v=oYooc1TdBis

Editat de skyalex82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem presubune ca baitul lu guta conducea motocicleta suzuki fara permis si fara numar...fara numar...fara numar.... :)

 

scuze...chiar nu m-am putut abtine. da nasor oricum...incidentul...pe langa soferul neatent, incontienta cea mai mare este a parintilor lui Guta Jr. care i-au luat fiului moto la varsta, cand din punct de vedere legal nici nu are ce cauta pe asa ceva.

 

Bine ca a scapat intreg...putea sa se termina tragic, si poate acum o sa aibe sechestru pe motocicleta pana la varsta adecvata....sau poate nu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti ,de ce sunteti asa rai ... omul a avut accident .Hai sa fim solidari ,sa mergem sa donam sange pentru bietul baiat .Si ca sa dau eu un exemplu ma duc sa beau pana ma fac tapan si dupa care ma duc sa donez sange dar precum nu prea mi se vad venele am sa rog asistenta sa-mi recolteze sange dintr-o buca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tot respectul, ma adresez celor ca i-au facut pe baietii astia "bestii inumane ca au dorit moartea unui copil de 14 ani"... am cateva mentiuni, asa, din punctul meu de vedere, aplicabil nu doar puilor de manelisti, ci tuturor celor care fac asemenea lucruri.

 

- ca parinte, daca am copil oligofren, il feresc de motociclete. daca al meu copil e normal, discerne si el la 14 ani destule cat sa nu se suie pe o motocicleta. Da' asta e o utopie, pt ca atat parintele si copilul sunt oligofreni in cazul de fata

 

- doi la mana, daca Oligofren Jr. omora un alt copil in timp ce-si conducea mareatza motocicleta, si ajungea in spital, urlati toti "moarte tziganului, moarte lui!"

 

- trei la mana, parerea mea sincera si obiectiva: nu vreau sa ma intalnesc cu asemenea exemplare pe drumurile publice, pentru ca viata mea valoreaza mai mult decat viata lor. Si la fel de obiectiv va spun ca prefer sa-i stiu cativa metri sub pamant, atat pe Oligofren Jr. cat si pe Oligofren Sr., decat sa ma trezesc iar in rubrica de accidente. e legea eliminarii si functioneaza perfect si printre oameni. animalele ucid animalele care reprezinta un pericol pentru ele. in cazul de fata, nu ii omoram noi, dar le dorim moartea. suntem niste pacatosi nenorociti, care vrem sa traim.

 

ramaneti sa dati vina pe parinti suta la suta, sunteti niste naivi. si maimuta aia de 14 ani stia foarte bine ce face. sa fim seriosi...

 

si da, astfel de maimute stau cel mai bine intr-un ospiciu, intr-un centru de reeducare, legati de un calorifer sau cativa metri sub pamant. si asta pentru ca EU nu vreau sa mor din cauza unui asemenea exemplar. now call me a heartless bitch :)

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tot respectul, ma adresez celor ca i-au facut pe baietii astia "bestii inumane ca au dorit moartea unui copil de 14 ani"... am cateva mentiuni, asa, din punctul meu de vedere, aplicabil nu doar puilor de manelisti, ci tuturor celor care fac asemenea lucruri.

 

- ca parinte, daca am copil oligofren, il feresc de motociclete. daca al meu copil e normal, discerne si el la 14 ani destule cat sa nu se suie pe o motocicleta. Da' asta e o utopie, pt ca atat parintele si copilul sunt oligofreni in cazul de fata

 

- doi la mana, daca Oligofren Jr. omora un alt copil in timp ce-si conducea mareatza motocicleta, si ajungea in spital, urlati toti "moarte tziganului, moarte lui!"

 

- trei la mana, parerea mea sincera si obiectiva: nu vreau sa ma intalnesc cu asemenea exemplare pe drumurile publice, pentru ca viata mea valoreaza mai mult decat viata lor. Si la fel de obiectiv va spun ca prefer sa-i stiu cativa metri sub pamant, atat pe Oligofren Jr. cat si pe Oligofren Sr., decat sa ma trezesc iar in rubrica de accidente. e legea eliminarii si functioneaza perfect si printre oameni. animalele ucid animalele care reprezinta un pericol pentru ele. in cazul de fata, nu ii omoram noi, dar le dorim moartea. suntem niste pacatosi nenorociti, care vrem sa traim.

 

ramaneti sa dati vina pe parinti suta la suta, sunteti niste naivi. si maimuta aia de 14 ani stia foarte bine ce face. sa fim seriosi...

 

si da, astfel de maimute stau cel mai bine intr-un ospiciu, intr-un centru de reeducare, legati de un calorifer sau cativa metri sub pamant. si asta pentru ca EU nu vreau sa mor din cauza unui asemenea exemplar. now call me a heartless bitch :crack:

 

Heartless bitch :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorba celor de la Guerilla: "Cand vad cati prosti sunt pe lume..... imi vine sa ma reproduc!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost primul RIP dat cu bucurie ,pacat poate data viitoare moare,fiti mai optimisti ce naiba :crack:

Facem o cheta sa-i luam busa ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica riderului! Prea multi motociclisti cu experienta cad prada indiferentei soferilor, cum a fost si cazul lui!

poate ca ar fi bine sa-i recomandam sa se dea pe circuit ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem o cheta sa-i luam busa ? :crack:

oameni buni nu ganditi rau depre altii pt ca puterea gandului e napraznica si loveste si pe cine nu trebuie.ganditi mai mult pozitiv iar acest topic trebuie inchis,parerea mea este ca nu-i nimic de invatat pt voi,sunteti la alt nivel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni nu ganditi rau depre altii pt ca puterea gandului e napraznica si loveste si pe cine nu trebuie.ganditi mai mult pozitiv iar acest topic trebuie inchis,parerea mea este ca nu-i nimic de invatat pt voi,sunteti la alt nivel.

 

 

Deci iti place maneaua :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...