Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

Man! Ne duci cu vorba?!?!? :P

la modul serios acum: nu-ti gasesti? putem sa te sfatuim in vreun fel?

 

pai chiar nu am , voiam sa iau combinezonu de la sasha da cred ca a plecat in moldova

 

io am niste pantaloni cu plasa cu protectii la genunchi etc , geaca cu protectii , da nu am cizme

 

si vreau sa merg azi

 

io prefer pantaloni cu slidere deaia nu vreau sa merg cu ce am

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai chiar nu am , voiam sa iau combinezonu de la sasha da cred ca a plecat in moldova

 

io am niste pantaloni cu plasa cu protectii la genunchi etc , geaca cu protectii , da nu am cizme

 

si vreau sa merg azi

 

io prefer pantaloni cu slidere deaia nu vreau sa merg cu ce am

 

corect. nu are rost sa mergi fara echipament complet. mai bine mai ai putintica rabdare moncher pana iei combinezonul ala, e mai safe. oricum, fara cizme nu te primeste pe circuit, nici macar in bocanci. usor, usor, banutz langa banutz, se face si echipamentul. pista nu pleaca nicaieri....

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai chiar nu am , voiam sa iau combinezonu de la sasha da cred ca a plecat in moldova

 

io am niste pantaloni cu plasa cu protectii la genunchi etc , geaca cu protectii , da nu am cizme

 

si vreau sa merg azi

 

io prefer pantaloni cu slidere deaia nu vreau sa merg cu ce am

 

 

Man ,iti dau eu un imprumut 1piece combi Axo(nr 52) si cizme A*(nr 45). Io nu am cazut niciodata cu ele, asa ca...sper sa iti poarte noroc si sa iti vina:P

 

Stii cum sa dai de mine. In principiu ne putem vedea la mine pe str sibiu dupa ora 20. Detalii vb la telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man ,iti dau eu un imprumut 1piece combi Axo(nr 52) si cizme A*(nr 45). Io nu am cazut niciodata cu ele, asa ca...sper sa iti poarte noroc si sa iti vina:P

 

Stii cum sa dai de mine. In principiu ne putem vedea la mine pe str sibiu dupa ora 20. Detalii vb la telefon

ok :P ne auzim pe seara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok :P ne auzim pe seara

 

Daca te ajuta eu am un costum din doua piese negru complet pe care nu-l mai port de vreun an.E marimea 54.Iti las o poza si daca iti place si se potriveste vorbim.

post-7102-1214981499_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te ajuta eu am un costum din doua piese negru complet pe care nu-l mai port de vreun an.E marimea 54.Iti las o poza si daca iti place si se potriveste vorbim.

 

pai de ce sa nu imi placa , ca il volosesc pe motor , pe circuit , nu la parada , zi un pret

 

ps: are slidere? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, dat, placut. De dimineata au fost cursurile lui Victor Nemes, apoi ceva cursuri de karturi. Dupa aia am putut sa ma dau in voie. Au aparut si trei baieti de la Ploiesti care se dadeau foarte bine, am facut ceva ture, am stat la o palavra si m-am intors la birou. Mi-am incercat noul Conti SportAttack de pe spate pt prima data pe circuit si sunt extrem de multumit. Majoritatea turelor le-am facut insa fara sa-mi pot folosi ambreiajul (c'est foutu). Per total, nice day.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La a mea nu merge, are transmisia prea lunga si smuceste sub 3.500 rpm. In virajele stranse trebuie sa merg cu a intaia si in liniile drepte ii dau a doua. Merge si fara ambreiaj, nu-i bai, doar ca era un stres in plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 saptamani pana la cursa din Ungaria....din cate stiu Caransebes e inca in Romania :bigstar:

Asa ca poate ne vedem pe amckart :crack:

Editat de ady_viteza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 saptamani pana la cursa din Ungaria....din cate stiu Caransebes e inca in Romania :laugh:

Asa ca poate ne vedem pe amckart :blbl:

 

:crack: A, da?!? in regula, am fost dezinformat, credeam ca Pannonia e acum.

Pai sa ne vedem..... by the way, Adi, azi-dimineata am reusit sa scot un 1,17 nu-mi venea sa cred (duminica trecuta 1,23 best) iar Jagi a facut 1,10. Dar cine trage la timp..... ? hihihihi :bigstar: competitia cu sine este, se pare, irezistibila......

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: voi inchiriati transpondere de va stiti timpii cu precizie? Eu imi aproximez timpii uitandu-ma la cronometrul ala de la start cand trec pe sub el. Sunt cam intre 1.25 si 1.30. Daca da, cat costa transponderul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am transponder si nici nu merit transponder...... :kiss: de unde atata transponder?!?!?! ala e pentru profesionisti sau cei care vor sa fie....

Dimineata la cursuri/antrenamente ne cronometreaza Victor Nemes cu scula specializata iar in rest unii pe altii cu...cronometrele. Ceasul din grila e...aproximativ, dar ca orientare e ok.

Pune si tu un prieten sa te cronometreze cu telefonul mobil, daca are aceasta facilitate.

 

....si am fost azi ne-am dat. Compania a fost selecta, baieti rapizi, sesiuni frumoase, fugareala pe circuit. Featuring: Adi_Viteza, Balamuc, CeBeRica si special guest-star Bombardel. Cine nu a venit, a ratat o distractie pe cinste.

Pe data viitoare.........!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Maine, adica azi - sambata , care va bagati? Eu o sa apar aproape sigur, dar nu stiu inca la ce ora.

 

Fusei, ma dadui, fu fain... Lume nici prea multa, nici prea putina. Ploua de dimineata si ma descurajasem, dar a aparut soarele si totul s-a terminat cu bine. Cu exceptia faptului ca era s-o scap o data, inchizand gazul in mijlocul acului de par... deh, mai greseste omu'. Cred ca m-am cam apropiat de 1:20, deci e spre bine. Sa ne mai vedem p-acolo sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...