Sari la conținut

Intrunire Breaza


djeeckx
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PAI EU ZIC SA IMI ADUC SI EU LUPII-DE-MARE(SEAWOLVES) PE LA VOI ANU' ASTA. CE ZICI STEF? SA LASAM TURISTII SA FACA BAIE IN MARE NESTINGHERITI(DE NOI),IAR NOI SA CIOCNIM CU VOI UN PA'AR DE RACHIU. HA? VENIM TATA,CUM SA NU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine....????????promit ca o sa fiu cuminte :laugh:

numai daca vii cu o tigae...si nu pt. prajit cartofi :crack: ..

hai ca am niste trasee acolo de iti scot limba si se termina chiar la platoul cu intrunirea :laugh:

creca vin de vineri pt ca anu trecut sambata dimineata n-am mai gasit nici macar o foaie de sarma :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupilor...va astept! :crack:

 

Hasule...te primesc decat daca esti cuminte! :laugh:

 

Intalnirea este in Talea(langa Breaza)

 

 

Gixule...lasam formatia mp3 si...ti-o aduc si pe gagica aia! cre' ca i-au mai crescut ceva ceav tzatzele! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima vedere nimic nu ar suna mai ridicol decat sa merg 400 Km ca sa beau bere pana pic in semi-inconstienta. Da intrunirile astea fac saptamanile sa curga in picure. Pe de alta parte eu cu vaca mea am unde ma da sau trasee soft "nu prea e"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam si Road Riders Pitesti :10:

 

Anul asta nu mai ratez ! :crack:

 

In atentia disporei de betivi formata la Ruse :...adunarea la Breaza !!!! :laugh: :lol: :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai vecine, cred ca imim misc si eu kuru pana la Breaza anul asta. Poate vin cu comunista impreuna cu tovarasul Aleko.

 

Daca mereti cu maxim 70-75 vin si eu cu voi daca ma primiti! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai daca vii cu o tigae...si nu pt. prajit cartofi :crack: ..

hai ca am niste trasee acolo de iti scot limba si se termina chiar la platoul cu intrunirea :laugh:

creca vin de vineri pt ca anu trecut sambata dimineata n-am mai gasit nici macar o foaie de sarma :lol:

As vrea eu dar nu mai am cu ce... :lol: mai am doar Transalp-ul.......dar cuminte tot nu o sa fiu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta nu mai ratez ! :crack:

 

In atentia disporei de betivi formata la Ruse :...adunarea la Breaza !!!! :laugh: :lol: :D :laugh:

 

deci stefane pune deoparte o sticla de palinca de aia de iti pusca urechile ,si ai de grija de branza de burduf :crack:

 

As vrea eu dar nu mai am cu ce... :crack: mai am doar Transalp-ul.......dar cuminte tot nu o sa fiu :D

hasule ... de pe acum iti zic La multi ani (tre sa dai o bere hehe... :10: :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hasule ... de pe acum iti zic La multi ani (tre sa dai o bere hehe... :D :moto: )

 

Anul asta imi fac ziua la Paulesti la HEAVY RIDERS BIKE FEST si tot acolo trantim si ciorba de "reveneala"....la breaza o sa-mi fac incalzirea :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...