Sari la conținut

Fiabilitatea Kawasaki


Sergiu 30
 Share

Postări Recomandate

Stati putin... sa mi-l arati si mie pe ala care scoate fum din guma de pe fata. tu te-ai dat cu motoru sau ai vazut numai la televizor? stii ce insemana sa franezi fata astfel incat sa nu se mai invarta roata? te duci cu mecla de asfalt :cheers:

iarta-ne maestre ... nu m-am dat frate , visez la un minsk de vreo cativa ani incoace ... da` plm , am auzit ca e periculos rau . pana atunci ma dau expert pe forum

 

Se referea la Honda CB 500, o motocicleta ideala pentru incepatori. Insa nu a vazut ca defapt in clip era un CB 600 Hornet, care-i alta mancare de peste ;)

e racing :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 577
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stati putin... sa mi-l arati si mie pe ala care scoate fum din guma de pe fata. tu te-ai dat cu motoru sau ai vazut numai la televizor? stii ce insemana sa franezi fata astfel incat sa nu se mai invarta roata? te duci cu mecla de asfalt :cheers:

 

Nimic nu stii... Uite aici campionatul si cum se face treaba

http://www.motogp500online.com/

Ignorantule ;) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati putin... sa mi-l arati si mie pe ala care scoate fum din guma de pe fata. tu te-ai dat cu motoru sau ai vazut numai la televizor? stii ce insemana sa franezi fata astfel incat sa nu se mai invarta roata? te duci cu mecla de asfalt :cheers:

fum nu stiu daca a scos ca nu m-am uitat , da sigur a scos scart si am vazut urma pe asfalt, se poate frana cu fata sa scartie fara sa cazi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se referea la Honda CB 500, o motocicleta ideala pentru incepatori. Insa nu a vazut ca defapt in clip era un CB 600 Hornet, care-i alta mancare de peste :cheers:

Stiu si eu ce e CB-ul... am avut una... si ai dreptate...aprox... e CBF 600 Hornet ...

 

Numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tibi am incercat si alte motociclete dar cele care au imprimate sigla kawasaki sunt unice pt mine si au din start prima optiune

kawasaki pt mine e mai mult ca o firma... e un grup care e specializat pe un singur lucru

SA FACA MOTOCICLETE PT SINUCIGASI CARE NU DAU DOI LEI PE VIATA...

poate e o chestie mentala si poate puteti spune ca sunt bolnav dar pt mine kawasaki primeaza mereu

daca ar fi iau o moto de la alta firma care are performanta mai buna cu 10 la suta fata de o kawa as alege tot kawa

sunt mandru sa ma plimbcu o motocicleta verde pe care sta scris cu negru KAWASAKI

voi nu vedeti lumea prin ochii mei si nu o simtiti prin inima mea deci nu e bine sa va puneti in locul meu :)

ma voi multumi atunci cand veti spune "asta e incuiat la cap"

asa e..:blink:

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sergiu...

e un grup care e specializat pe un singur lucru

SA FACA MOTOCICLETE PT SINUCIGASI CARE NU DAU DOI LEI PE VIATA...

 

asta de unde naiba ai mai scos-o...?

Editat de magg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beautifull so beautifull

finally someone who feels my pain :)

post-17190-1219006566_thumb.jpg

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sergiu...

e un grup care e specializat pe un singur lucru

SA FACA MOTOCICLETE PT SINUCIGASI CARE NU DAU DOI LEI PE VIATA...

 

asta de unde naiba ai mai scos-o...?

 

 

Motocicletele Kawaski de serie ,sunt cele mai "ascutite" !mai ales 636 si zx10 dar si altele...ma refer la directie ,frane ,putere !Astfel posesorii -incepatori sau avansati -ar trebui sa fie pregatiti in orice moment so mierlasca mai mult ca la orice alt ss :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi strict la forma geometrica suzuki sunt cele mai ascutite

kawasaki e o alta firma

e ceva aparte...acolo se fac moto din dragoste pentru ele...nu e o prioritate a kawasaki company

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi strict la forma geometrica suzuki sunt cele mai ascutite

kawasaki e o alta firma

e ceva aparte...acolo se fac moto din dragoste pentru ele...nu e o prioritate a kawasaki company

 

 

DUTE SI ANGAJEAZA-TE LA KAWASAKI poate te primesc aia ca menajera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi strict la forma geometrica suzuki sunt cele mai ascutite

kawasaki e o alta firma

e ceva aparte...acolo se fac moto din dragoste pentru ele...nu e o prioritate a kawasaki company

 

 

iti dai seama ca toti rulgmentii sunt trecuti prin penisurile angajatilor,ca deeh le fac cu dragoste :P

 

sergiu fara caterink ...deja o dai in altele :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fum nu stiu daca a scos ca nu m-am uitat , da sigur a scos scart si am vazut urma pe asfalt, se poate frana cu fata sa scartie fara sa cazi

 

am cb 500 si sunt relativ incepator, si am reusit in vreo doua ocazii scartul pe fata, fara sa pierd in nici un fel controlul. alta data derapaj pe fata: ploaie+frana puternica fata, dar atunci nu a mai fost stiinta, ci noroc pt ca nu am cazut

Sergiu, cum sa nu iubesti asa ceva?

:P

aici chiar ai drptate, kawa actuale mi e par cele mai aratoase ss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cb 500 si sunt relativ incepator, si am reusit in vreo doua ocazii scartul pe fata, fara sa pierd in nici un fel controlul. alta data derapaj pe fata: ploaie+frana puternica fata, dar atunci nu a mai fost stiinta, ci noroc pt ca nu am cazut

Wow... cat de tare esti !!! Tatic, ce mai ...

 

De ce plm povestiti voi faze d-astea care-s dea dreptu penibile ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mabaiatul ca a vazut moartea cu ochii si acum se descarca

io vad moartea cu ochii de fiecare data cand deschid usa garajului si imi apare in fata ciuma verde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mabaiatul ca a vazut moartea cu ochii si acum se descarca

io vad moartea cu ochii de fiecare data cand deschid usa garajului si imi apare in fata ciuma verde

Joke:

Kawasaki provoaca senzatii d-astea doar oprite cand te uiti la ele.

Honda provoaca senzatii d-astea cand bagi mana`n gaz.. si trage.. si trage.. si tot trage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joke:

.........................

Honda provoaca senzatii d-astea cand bagi mana`n gaz.. si trage.. si trage.. si tot trage

Joke:

 

Honda, power of dreams. :makeout: :P

Editat de Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joke:

Kawasaki provoaca senzatii d-astea doar oprite cand te uiti la ele.

Honda provoaca senzatii d-astea cand bagi mana`n gaz.. si trage.. si trage.. si tot trage

E,hai ca acum chiar exagerezi, in afara de CBR1000RR care cand bagi mana in gaz se intampla ceva, chiar daca mai slab decat la concurenta, la toate celelalte modele Honda o sa vezi cum concurenta trage mai tare...si trage...si trage...exact cum zici, trebuie doar sa te sui si sa mergi pe alte modele,nu mai fii "habotnic Honda-crede si nu cerceta-power just in dreams-guy"! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...