Sari la conținut

1000rr 2009


pretzeL
 Share

Postări Recomandate

E editia HRC pe 2009, chiar ti-e lene sa citesti? :P (ca am scris la descriere). Adica este o editie speciala a modelului 2008 (cum ai zis) care va aparea in 2009 si care va avea o coloristica si o branduire speciala, HRC. De acolo si comparatia mea cu movistar si repsol. Eh, esti gixxer man, rr-istii stiu ce am vrut sa spun :jump: Numai bine

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E editia HRC pe 2009, chiar ti-e lene sa citesti? :P (ca am scris la descriere). Adica este o editie speciala a modelului 2008 (cum ai zis) care va aparea in 2009 si care va avea o coloristica si o branduire speciala, HRC. De acolo si comparatia mea cu movistar si repsol. Eh, esti gixxer man, rr-istii stiu ce am vrut sa spun :jump: Numai bine

:jump:) nu fi rau,nu e tocmai pasiunea mea RR(respectiv fireblade) :jump:

 

bafta!

Editat de le_KiKi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E editia HRC pe 2009, chiar ti-e lene sa citesti? :P (ca am scris la descriere). Adica este o editie speciala a modelului 2008 (cum ai zis) care va aparea in 2009 si care va avea o coloristica si o branduire speciala, HRC. De acolo si comparatia mea cu movistar si repsol. Eh, esti gixxer man, rr-istii stiu ce am vrut sa spun :jump: Numai bine

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/h...lorile_hrc.html

 

Marco Polo :jump:

Acolo scrie 2008, "Honda a lansat in Japonia modelul CBR 1000RR 2008 intr-o editie speciala HRC in culorile rosu, alb si albastru."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/h...lorile_hrc.html

 

Marco Polo :P

Acolo scrie 2008, "Honda a lansat in Japonia modelul CBR 1000RR 2008 intr-o editie speciala HRC in culorile rosu, alb si albastru."

 

Pai noi suntem in japan? Ma ce ve legatii ca chiorii de gard! Uite d'asta nu fac eu topicuri :jump: Inceaca omul sa spuna ceva si pac! sare toata lumea. Bine macar ca scriu corect dpdv gramatical.

 

 

 

@kiki, sry, nu am vrut sa par rautacios. Imi cer scuze, radeam si eu :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata ca dracu , si de mi ar da-o careva de pomana nu mi ar trebui si as vinde-o urgent . e deadreptul oribila ... parca e un cal jigarit la care i se vad coastele

 

 

:P Un pic cam dur , dar sincer , nici mie nu-mi place! Eu mi-am dorit 1000 RR , dar.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele nu prea ii fac dreptate rr-ului .

In sensul ca arata mult mai bine in realitate .Mergeti si voi la o reprezentata Honda analizati-o in detaliu si o sa va convingeti , e chiar foarte ok .

Mai ales partea din fata care la inceput mi s-a parut urata , acum mi se pare f reusita . Varanta HRC ar vrea sa ii puna in mai bine evidenta trasaturile . ramane de vazut daca reuseste sau nu .Astept sa vad in realitate si varianta asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta culoare, dar conservatoare. La fel cum tenkate replica nu se compara cu movistarul asa nici HRC nu se compara cu repsolul, in opinia mea.

 

Nu prea poti compara HRC cu Repsol pentru ca prima e editie speciala si a 2-a e race replica. Dupa mine, coloristica repsol e cea mai tare (dintre toate race replicas facute vreodata), fie ea pe KTM sau Honda. (rotile portocalii is de mare efect). Ten Kate e simpluta tare, puteau sa o faca mult mai spectaculoasa.

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea poti compara HRC cu Repsol pentru ca prima e editie speciala si a 2-a e race replica. Dupa mine, coloristica repsol e cea mai tare (dintre toate race replicas facute vreodata), fie ea pe KTM sau Honda. (rotile portocalii is de mare efect). Ten Kate e simpluta tare, puteau sa o faca mult mai spectaculoasa.

 

 

Ma gandeam ca se pot compara, pentru ca in definitiv amadoua sunt editii speciale si asta conteaza. Nu conteaza ca s-au inspirat din campionat sau nu.

 

Ai perfecta dreptate cu tenkatele, dezamagitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata ca dracu , si de mi ar da-o careva de pomana nu mi ar trebui si as vinde-o urgent . e deadreptul oribila ... parca e un cal jigarit la care i se vad coastele

 

:P ca o femeie urata, oricat fard si vopsea tot nu ase face frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca se pot compara, pentru ca in definitiv amadoua sunt editii speciale si asta conteaza. Nu conteaza ca s-au inspirat din campionat sau nu.

 

Ai perfecta dreptate cu tenkatele, dezamagitoare!

 

Ai dreptate, pan la urma is niste paintjoburi speciale. Clar Repsolu e tata lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mica si butucanoasa..un fel de buell

dar stie meserie...si probabil e mult mai fiabila ca si zx10 si r1 ca doar e honda

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de asta mica ce ziceti?

Sau de Konica Minolta 600RR?

Sau de Hornet Repsol?:bigstar:

Mie imi plac in principiu toate editiile speciale....singura care nu mi-a placut niciodata la Honda a fost F4i Nastro Azzuro.....

Cat despre Hannspree....cred ca i-ar fi stat mai bine cu niste jante verzi....dar dupa cred ca batea a "Vacasaki"

post-17404-1215030363_thumb.jpg

post-17404-1215030375_thumb.jpg

post-17404-1215030405_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de asta mica ce ziceti?

Sau de Konica Minolta 600RR?

Sau de Hornet Repsol?:bigstar:

Mie imi plac in principiu toate editiile speciale....singura care nu mi-a placut niciodata la Honda a fost F4i Nastro Azzuro.....

Cat despre Hannspree....cred ca i-ar fi stat mai bine cu niste jante verzi....dar dupa cred ca batea a "Vacasaki"

nu ne intereseaza parerea ta....

 

si in plus..esti offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...