Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu, cel mai tare e sa te duci si sa-ti faci temele, ca a inceput iar scoala, hai, basti de aici ca peste 2 ani ai bacul!

:D

 

 

 

:D suferi de bagare in seama..... zile la vecini ..., prieteni, sa te mai bage in seama nu o suge in surdina pe forum!

 

 

apropo BRAVO ... ai mai facut un post obositule! cya! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D suferi de bagare in seama..... zile la vecini ..., prieteni, sa te mai bage in seama nu o suge in surdina pe forum!

 

 

apropo BRAVO ... ai mai facut un post obositule! cya! :D

tu esti facut din laba, in schimbul 3, pe marginea patului sau esti doar un avort nereusit? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti facut din laba, in schimbul 3, pe marginea patului sau esti doar un avort nereusit? :D

 

N-ai stil bah ... ia d-aici de la Parazitii:

 

"Lua-te-ar poponarii la (cuvant urat) pe lumea ailalta,

Esti un taran la costum conceput într-o halta,

Avortat într-o balta" ...etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On topic:

 

 

Trebe sa vedeti Wall-E. Deci e adorabil filmul, zau! Ca animatie nu mai zic, vorbim de Pixar :D Dar si povestea in sine e cute si trista deopotriva, si combinatia intre film vechi (segmentele inregistrate de robot) si tehnologie de varf, si felul in care au insufletit niste masinarii. Nu stiu, m-a cucerit, efectiv. Daca stai sa sapi un pic in ideea filmului, dai si de o mica morala in poveste. Foarte fain, vi-l recomand cu caldura :D

 

Acu' ma bag la "Before Sunrise", nu l-am mai vazut de un an. Vi-l recomand, apropo, mai ales daca sunteti fani ai "romantelor" intelectuale :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On topic:

 

 

Trebe sa vedeti Wall-E. Deci e adorabil filmul, zau! Ca animatie nu mai zic, vorbim de Pixar :D Dar si povestea in sine e cute si trista deopotriva, si combinatia intre film vechi (segmentele inregistrate de robot) si tehnologie de varf, si felul in care au insufletit niste masinarii. Nu stiu, m-a cucerit, efectiv. Daca stai sa sapi un pic in ideea filmului, dai si de o mica morala in poveste. Foarte fain, vi-l recomand cu caldura :D

 

Acu' ma bag la "Before Sunrise", nu l-am mai vazut de un an. Vi-l recomand, apropo, mai ales daca sunteti fani ai "romantelor" intelectuale :D

 

 

Si daca tot te uiti la filmul ala, nu poti rata si Before Sunset :D Foarte bune filmele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca tot te uiti la filmul ala, nu poti rata si Before Sunset :D Foarte bune filmele.

 

Evident, vine dupa "Before Sunrise". E-n lista, e-n lista :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are filmul asta:

http://www.imdb.com/title/tt0080097/

Am gasit Cat Ballou(1965),chiar acum il descarc, dar pe astalalt pe torrents nu-l gasesc.Este unul cu titlu similar ,dar se pare ca face parte din seria Winnetou.

 

Va rog sa-mi faceti si mie o copie si sa mi-l trimiteti prin posta,totul contra cost fireste.

 

 

Va multumesc anticipat!

 

later edit

l-am gasit sub denumirea de Cactus Jack

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand "Youth without Youth" al lui Coppola. Din pdv-ul meu este un film foarte frumos, pur si simplu frumos, se vede ca a inceput Coppola sa faca filme de placere... a inceput cu Eliade si tare bine a inceput :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva ceva despre asta?

http://www.youtube.com/watch?v=bDMOblNAXpA...feature=related

:laugh:

multora le convine ca iutubu le face publicitate, si nu inteleg care-i faza...si Shining e super film :bounce:

 

PS: am revazut seria Omen...superb realizata, superbe idei, genial film :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' ma bag la "Before Sunrise", nu l-am mai vazut de un an.

Mie de ce nu mi-a zis nimeni de filmul asta?Eu am vazut numai "Before Sunset" acum o perioada si aseara cand mi-am "Before Sunrise" mi-am dat seama ca stiu sfarsitul :rolleyes: Oricum,sunt doua filme foarte faine cu toate ca nu o suport pe protagonista.Nu are nici un pic de feminitate.

 

PS Nu-mi spuneti ca exista si Godfather 1,va rog. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...