Sari la conținut

Ducati Monster Negru - B 03 Pwn


noro
 Share

Postări Recomandate

Acum m-a sunat un prieten si mi-a zis ca pe Magheru tocmai a fost un accident.Cazul clasic o dacie a intors pe linie continua.Motorul este un Ducati monster negru cu nr B 03 PWN. In momentul acesta il ia salvarea de acolo, inconstient. Am inteles ca l-a aruncat 20 de metri in aer. Daca este cineva care il cunoaste sa mearga sa ia motoreta. Mai multe detalii nu am, asa ca nu ma intrebati!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...o dacie a intors pe linie continua....

 

Daca si pe Magheru se intoarce pe linie continua, suntem fara de scapare! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema mare e ca motoreta ramane acolo NESUPRAVEGHEATA si cica deja e plin de colorati cu ochii pe ea!!! Daca poate cineva sa o ia, ar fii cazu sa o faca!

 

locatia mai exacta: vis-a-vis de biserica sf.gheorghe, inainte de pasajul unirii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-a sunat un prieten si mi-a zis ca pe Magheru tocmai a fost un accident.Cazul clasic o dacie a intors pe linie continua.Motorul este un Ducati monster negru cu nr B 03 PWN. In momentul acesta il ia salvarea de acolo, inconstient. Am inteles ca l-a aruncat 20 de metri in aer. Daca este cineva care il cunoaste sa mearga sa ia motoreta. Mai multe detalii nu am, asa ca nu ma intrebati!!!!

 

 

mdeah ... in inaltime ? :(

Editat de Catalin de pe forum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa fii mai explicit?

 

mdeah ... in inaltime ? :(

 

Ce-i cu sictirul asta pe tine? Un om a avut un accident! :D

 

..nu cred ca ai vrea sa-i superi pe monsteristi :kali:

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdeah ... in inaltime ? :(

 

Cred ca se refera la lungime....20m inaltime are un bloc de 5 etaje...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa-mi permit sa citez un alt user care a deschis un topic tot pe acest forum:

acum app 15 min un dobitoc a crezut ca poate sa isi intoarca loganul pe patru benzi de circulatie si un motociclist care venea din pasajul unirii l-a lovit in aripa dreapta fata.un urma coliziunii motociclistul a zburat peste masina si a aterizat in gardul viu care desparte benzile de circulatie dinte pasaj si suprafata.totul am vazut in oglinda retrovizoare si a parut destul de grava.sper sa fie cat de cat bine motociclistul si insanatosire grabnica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai a ajuns cineva sa ia motoreta.daca afla cineva cine e baiatu sa il anunte pe el sau pe prieteni.

cel care ia motoreta este Mo Weed (Andrei) de pe forum. nr tel: 0729600403

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pana acolo....tataie o tinea una si buna ca nu a fost vina lui.... :( .I-am mutat motorul pe spatiul verde dintre benzi si i-am cules de pe asfalt ce mai era pe-acolo...rulmenti de jug...etc... Au ramas baietii care ii vor lua motorul si cativa motociclisti...

Insanatosire grabnica... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care spatiu verde dintre benzi pe Magheru omu???

Daca citeai mai atent, vedeai ca accidentul a fost in fata la Sfantul Gheorge :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cara-te dracului de aici cu impresiile tale... ca poate te arunc eu in aer.. un om are accident si unora le arde de glume proaste.. DISPAAAAAAARI!!

gangsta giril sau ce?cata utilitate in postul tau...mai ai rabdare pt bietul om cu accidentul inca traieste,revin in caz de rip :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care spatiu verde dintre benzi pe Magheru omu???

 

 

 

 

nu a fost pe magheru ,a fost pe bratianu chiar in dreptul "sheriff's" ,motociclistul venea din pasaj si loganul i-a intors chiar in fata...acesta lovindu-l in aripa dreapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care este biserica Sf. Gheorghe ... din pacate pentru mine eu stiu arterele si punctele dupa intersectii asa m-am obisnuit ... pe bune si fara misto ... oricum Magheru nu are nici un spatiu verde pe toata lungimea lui (tin sa precizez ca Magheru incepe de la Romana si se termina la Rosetti adica la cinema SCALA pt cei care le stiu dupa obiective)

 

nu a fost pe magheru ,a fost pe bratianu chiar in dreptul "sheriff's" ,motociclistul venea din pasaj si loganul i-a intors chiar in fata...acesta lovindu-l in aripa dreapta...

 

E uite niste date foarte exacte care m-au lamurit! Foarte multumesc jinx :( Dar daca moto venea din pasaj inseamna ca loganul nu i-a intors (ca nu avea de ce sa intoarca) ci doar a efectuat o schimbare de banda fara sa se asigure in baza regulii : NU L-AM VAZUT DOM`LE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nightwolf, motociclistul era in stanga masinii, masina pe banda 2/2 , sa plictisit el sa o ia inainte sau i sa sculat sa aintoarca.. si a intors peste motociclist PE DUBLA CONTINUA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care este biserica Sf. Gheorghe ... din pacate pentru mine eu stiu arterele si punctele dupa intersectii asa m-am obisnuit ... pe bune si fara misto ... oricum Magheru nu are nici un spatiu verde pe toata lungimea lui (tin sa precizez ca Magheru incepe de la Romana si se termina la Rosetti adica la cinema SCALA pt cei care le stiu dupa obiective)

 

 

 

E uite niste date foarte exacte care m-au lamurit! Foarte multumesc jinx :( Dar daca moto venea din pasaj inseamna ca loganul nu i-a intors (ca nu avea de ce sa intoarca) ci doar a efectuat o schimbare de banda fara sa se asigure in baza regulii : NU L-AM VAZUT DOM`LE!

 

 

 

am vazut accidentul pe viu,am trecut pe langa dobitoc cand avea semnalul stanga pus in functiune(loganul),si pardon,o mica greseala,totul s-a intamplat pe acele 4 benzi de pe bratianu*(cu sens dublu) cand loganul care a venit din pasaj si s-a incadrat pe banda 1 din directia de mers unirii-universitate a incercat sa intoarca si sa schimbe directia de mers spre unirii moment in care motociclistul l-a lovit in aripa dreapta fata(el venea de pe banda doi si a fost proiectat in gardul acela verde parca.eu am vazut astea in oglinda retrovizoare pentru ca mi-a atras dobitocu atentia cand l-am vazut cu semnalul pus in functiune si mi-am dat seama ca vrea sa intoarca pe linie continua)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...