Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

HEAVY RIDERS MOTORCYCLE CLUB

 

prezintă

 

„HEAVY RIDERS BIKE FEST”

 

Ediția I.

 

Ultimul mare festival moto - muzical al verii 2008 se întâmplă lângă PloieÂşti în perioada 29-31 August 2008.

 

In adâncul pădurii de la PăuleÂşti, aflată la 8 km departare de PloieÂşti, Heavy Riders Motorcycle Club va aÂşteaptă să sărbătoriți în stil motociclistic încheierea verii 2008, propunându-vă un program deosebit: peste 12 trupe (rock & blues), multiple concursuri cu premii, parada moto, proiecții audio-video, teren de paintbal, circuitul de enduro cross, minicircuit atv, licitații cu tricouri autografiate de toate trupele participante Âşi o multime de alte surprize.

 

Fondurile strânse din biletele de intrare, licitații Âşi sponsorizări sunt destinate demarării construcției unei case, pentru copii defavorizați de la Valea Screzii, comuna PoseÂşti, județul Prahova!

 

Detalii privind harta Âşi traseele prin care se poate ajunge la locație, programul festivalului inclusiv numele trupelor care cântă în cele două seri, precum Âşi alte noutati - vor fi anunțate din timp atât pe acest topic, cât Âşi pe pagina clubului Heavy Riders M.C.

 

 

salutam inititiva si speram sa facem prezenta!

 

cu respect! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am plecare din tara duminica, pe 31. poate fac pe dracu-n patru si vin de vineri si ma intorc acasa sambata. vedem. oricum, era pacat ca ploiestiul sa lipseasca anul asta din calendarul intrunirilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drept sa spun, nu mi-am imaginat vreodata ca va fi intruire moto la Paulesti. E anuntata din timp, pare promitator, daca mai e si blues este garantat 100%

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huh,... dar cind se lasa seara o sa fie frig ?!?,... dar cind este innorat o sa si ploua ?,...

 

MOTOCICLISTI SAU BEBELUSI ?!?!? SENSIBILILOR,... ia sa va urcati pe cai si sa fiti prezenti ! Gata cu vaicarelile, daca asa abordati o intalnire moto ma intreb cum va manifestati dupa o tranta cu mobra,...

 

Daca e intalnire, E BINE !, daca vrei sa sugerezi ceva, sa dai o idee, sa fii constructiv, fa asa :

Mi-ar place sa fie si parada, si foc de tabara si bere fara alcool !

 

Imi iau motoreta citiva prieteni si vin !, Multumim pentru oportunitate si spor la treaba dragi Organizatori !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huh,... dar cind se lasa seara o sa fie frig ?!?,... dar cind este innorat o sa si ploua ?,...

 

MOTOCICLISTI SAU BEBELUSI ?!?!? SENSIBILILOR,... ia sa va urcati pe cai si sa fiti prezenti ! Gata cu vaicarelile, daca asa abordati o intalnire moto ma intreb cum va manifestati dupa o tranta cu mobra,...

 

Daca e intalnire, E BINE !, daca vrei sa sugerezi ceva, sa dai o idee, sa fii constructiv, fa asa :

Mi-ar place sa fie si parada, si foc de tabara si bere fara alcool !

 

Imi iau motoreta citiva prieteni si vin !, Multumim pentru oportunitate si spor la treaba dragi Organizatori !

 

 

 

Eu as fii mai precaut despre cine vorbesc :baldy:

 

 

 

Aflam si detalii cat de curand, nu va faceti griji!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

circuit motocross? thank you sper sa intru sa ma dau apropo e departe statie peco si alimentara?

 

 

E un Petrom la aproximativ 4 km pe DN 1...prima alimentara la vre-o 3 km in localitatea Paulesti.

 

Din nefericire locatia e cam aproape de Ploiesti...imi e teama ca se va umple de cocalari precum anu` trecut la MotorRock...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un Petrom la aproximativ 4 km pe DN 1...prima alimentara la vre-o 3 km in localitatea Paulesti.

 

Din nefericire locatia e cam aproape de Ploiesti...imi e teama ca se va umple de cocalari precum anu` trecut la MotorRock...

stai linistit,nu sunt ZILELE PLOIESTIULUI organizate cu PRIMARIA PLOIESTI ca la MOTORROCK ci este o intrunire moto cu scop caritabil organizata de HEAVY RIDERS M.C.

RESPECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit,nu sunt ZILELE PLOIESTIULUI organizate cu PRIMARIA PLOIESTI ca la MOTORROCK ci este o intrunire moto cu scop caritabil organizata de HEAVY RIDERS M.C.

RESPECT!!!

 

Ok Mirceone...I put my trust on you! :baldy: ... sper sa iasa frumos... Ploiestiul are un blazon de aparat... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, exista un motel foarte aproape de Paulesti. Se numeste Select parca... eu il stiu mai mult dupa numele patronului - Durlescu. Oricum... cred ca e un detaliu bun pentru organizatori asta. Motelul se afla la vreo 2 km de padurea Paulesti, spre Ploiesti, in Paulestii Noi. Din cate stiu preturile sunt destul de rezonabile, iar capacitatea e cam de 15 camere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem acolo :blink:

 

Era si cazul ca anul asta sa ajungem la o intrunire din Ploiesti...

 

Vin cu una bucata cort tip vila :baldy:

 

Felicitari pt initiativa ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire locatia e cam aproape de Ploiesti...imi e teama ca se va umple de cocalari precum anu` trecut la MotorRock...

 

 

Nu se va umple, pentru ca va exista o taxa de intrare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca dacii vin, ce intrebare'i asta? ... :lol: nu a intrebat nimeni daca venim? :kiss::P ... e, este raspuns in cazul in care intreaba careva. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai exista un motel deschi in primavara. e in partea dinspre gageni. cum aflu preturi si detalii va anunt

 

 

o parte din trupele care vin? intrati pe www heavyriders.ro ne puteti spune pareri pro si contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...