Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O pagina Facebook cu fotografii inedite ale Romaniei motorizate, printre care una din fotografii are si comentarii amuzante.( eu nu vad nici o reflexie a vreunui SUV)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1459286757628964&set=a.1398101820414125.1073741826.1398076253750015&type=1&theater

 

Ba nu , este reflexia unui Tuareg , dupa ornamentele cromate de la geam , poate fi modelul fabricat in 2008 . Nu va suparati pe mine dar numai un retardat poate vedea reflexia unui SUV !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu , este reflexia unui Tuareg , dupa ornamentele cromate de la geam , poate fi modelul fabricat in 2008 . Nu va suparati pe mine dar numai un retardat poate vedea reflexia unui SUV !

Fara suparare dar cred ca esti putin cam dur in exprimare,....puteai sa-i explici cum a facut-o Adrian si atat ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare dar cred ca esti putin cam dur in exprimare,....puteai sa-i explici cum a facut-o Adrian si atat ;) .

Era vorba de persoana care a dat coment pe facebook si nici decum de motoristul care a preluat si postat aici :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Doctor X: eu tot pt continua am papat-o, insa la mine erau in spate militienii,cu MCV ul, si n-am contestat pt ca 100% baietii m-au si filmat...si n-avea sens :)

I-am zis sa-mi dea pt orice altceva (mi se pare de k.k.t. 30 zile pt o linie continua) dar n-a vrut neam... asta e...


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de persoana care a dat coment pe facebook si nici decum de motoristul care a preluat si postat aici :) .

Scuze, nu am fost eu atent :) .

 

Cateva tot de toamna:

 

post-40304-0-70416900-1382535134_thumb.jpgpost-40304-0-82020300-1382535123_thumb.jpgpost-40304-0-29488400-1382535101_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

ce o fi fost weekendul asta , erau pline parcurile de oameni cu DSLR-ul de gat ! si copii sugari aveau DSLR-uri :))

 

Frenezia aia de toamna,cand toti loserii fac aceleasi poze OVER and OVER again.... cu frunze, cu copaci, cu etc.La fel si primavar,a cu floricele,bobocei,same sh|t every year.

 

Bineinteles, ca si eu fac la fel :)

 

 

 

@warlock: misto rau Banditul tau. Imi place f mult cum inca-si pastreaza liniile clasice de naked. Toba aia e ca dracu, sunt sigur ca se incinge in draci si ca e si grea.

 

In rest misto tare (mai ales suportii de genti).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toba aia e ca dracu, sunt sigur ca se incinge in draci si ca e si grea.

 

In rest misto tare (mai ales suportii de genti).

 

multumesc. am si cutiile (se vad in avatar)...dar nu prea apuc sa le si folosesc, in 2 ani de 3 ori au fost folosite.

 

Frenezia aia de toamna,

pai ne gandim ca poate facem "za poza"...dar de fapt mai sunt alte 5000 identice :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce o fi fost weekendul asta , erau pline parcurile de oameni cu DSLR-ul de gat ! si copii sugari aveau DSLR-uri :))

stai sa vezi saptamana viitoare ce e. poimaine e blec fraidei si tot prostu o sa-si ia DSLR la bani putini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama frate cand va aud o.O..parca dslr-ul e facut doar pentru fotografii de nunti sau nu stiu ce specie aparte..pur si simplu pretul unui entry-level este acum la acelasi nivel ca a unei sapuniere acum 4-5 ani, cu diferenta ca un dslr scoate niste poze mult mai ok, de aceea sunt cautate/cumparate..nah, ca isi face nuj ce pixda poze retardate sau pozeaza numai flori and shit e partea a 2-a..fiecare isi foloseste camera pentru ce vrea.. imi pun si eu poza cu animalul, ca sa fiu asa pe trend si nu foarte offtopic :D

 

post-67629-0-37932300-1382558701_thumb.jpg

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai si? Te simti amenintat?

Ameninţat de ce? Nu văd de ce să fiu ameninţat.

 

 

Nu, el deja si-a luat la black friday ul trecut :))))

Nu mi-am luat nimic prin blec fraidei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu, el deja si-a luat la black friday ul trecut :))))

Stai sa vezi cu ce vine acum :))))

 

O mica parte din India

 

Superb!

Ameninţat de ce? Nu văd de ce să fiu ameninţat.

 

Nu mi-am luat nimic prin blec fraidei.

Stai linistit, iti iei anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa vezi cu ce vine acum :))))

Stai linistit, iti iei anul asta.

mi se pare mie sau ma iei putin de sus?

 

iar ca raspuns, nu-mi iau nimic pt ca nu am nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...