Sari la conținut

Dobitoc Cu Hayabusa


Caspiano
 Share

Postări Recomandate

bai mor pe astia care abia asteapta sa critice prietene iti pun o intrebare daca vreau sa ies la o scurta plimbare usor.. si am putina treaba ... sa zicem pe canicula asta se exclude costumul ca iti garantez eu ca o sa pici din cauza calduri .. te coci am incercat eu .:kiss:) iei toate protectile pe tine si te duci unde ai treaba si intri ca robocop parerea mea e sa sporesti atentia si sa te gandesti la pielea ta daca iesi la o plimbare usor nai de ce sa porti tot echipamentul daca te mananca manutza si nai echipament pe tine gandestete de 2 ori :lol:

 

a si o intrebarea pentru gagiu cu topicu .. daca tu cazi ? intri tot la categoria dobitoci ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai mor pe astia care abia asteapta sa critice prietene iti pun o intrebare daca vreau sa ies la o scurta plimbare usor.. si am putina treaba ... sa zicem pe canicula asta se exclude costumul ca iti garantez eu ca o sa pici din cauza calduri .. te coci am incercat eu .:kiss:) iei toate protectile pe tine si te duci unde ai treaba si intri ca robocop parerea mea e sa sporesti atentia si sa te gandesti la pielea ta daca iesi la o plimbare usor nai de ce sa porti tot echipamentul daca te mananca manutza si nai echipament pe tine gandestete de 2 ori :lol:

 

a si o intrebarea pentru gagiu cu topicu .. daca tu cazi ? intri tot la categoria dobitoci ?

 

 

Duamne fereste! el nu cade, el pica si nu mai e dobitoc!! Noi astia care mai cadem suntem dobitoci. Cum e treaba, cu cat pici mai des, cu atat esti mai dobitoc??

Bai ce dobitoc sunt cnd ma duc la enduro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, bah, dati-o dreakului.., trebe sa fii sadomatokist sa mai porti echipamentul pe canicula asta, eu sunt maniac in privinta echipamentullui..,dar sa nu exageram..,pt 3-4 km de mers cu 50km/h prin infectia asta de oras.., nu vad rostul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duamne fereste! el nu cade, el pica si nu mai e dobitoc!! Noi astia care mai cadem suntem dobitoci. Cum e treaba, cu cat pici mai des, cu atat esti mai dobitoc??

Bai ce dobitoc sunt cnd ma duc la enduro.

 

inseamna ca io-s dobitoaca dinainte sa trec la ghidon... :lol:

 

Hai, bah, dati-o dreakului.., trebe sa fii sadomatokist sa mai porti echipamentul pe canicula asta, eu sunt maniac in privinta echipamentullui..,dar sa nu exageram..,pt 3-4 km de mers cu 50km/h prin infectia asta de oras.., nu vad rostul!

 

permiteti-mi sa ofer alternative: genunchiere si plasa cu protectii, pe langa casca si manusi. genunchiere plus plasa = maxim absolut 600 roni, infinit mai putin decat daca sfarsesti in spital in urma unor "freak accidents". imi mai permit sa spun ca fix atunci cand crezi ca nu ti se intampla, atunci ti se poate intampla. o zic din experienta, sfant echipamentul si solutii exista pentru vara, zau :kiss:

 

LE @caspian (somebody seems to like Narnia), cu ce te ajuta poza aluia? sau chiar crezi ca cine i-a facut poza o sa dea fuga pe forum sa iti spuna tie? Haaaa, mai vorbim cand treci de la Narnia la LOTR...sau la Harry Potter macar :P

 

cat despre cel cu Busa... chiar crezi ca mai intereseaza pe cineva? chit ca si crapa azi, crezi ca-l jelea cineva pe aici? stai linistit, tot carne de tun e si o sa sfarseasca prost. inca unul in gramada.

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, bah, dati-o dreakului.., trebe sa fii sadomatokist sa mai porti echipamentul pe canicula asta, eu sunt maniac in privinta echipamentullui..,dar sa nu exageram..,pt 3-4 km de mers cu 50km/h prin infectia asta de oras.., nu vad rostul!

vai, esti un pusti teribilist....nu se poaaaate :kiss:

 

 

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor , adevarul e ca tre sa fi dobitoc sa cazi cu o busa la 10 20 la ora , fara sa te incurce nimeni.

inseamna ca nu avea permis , nu stia sa mearga , nu avea numar , putea sa fie furata , clar era un dobitoc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru vis-a-vis de situatia asta am invatat de la un bun prieten si fost coleg: daca e prea cald pentru protectii, ia dracului masina!!

 

As for the record, Rukka Air ruleaza. Dupa doua ore in trafic cu mobra, tricoul era doar foarte putin transpirat. Mai uzi erau pantalonii in locurile de prindere ale protectiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene nu tre sa fi dobitoc sau fara permis sa cazi .. credema am vazut oameni care nau permis si merg de 5 ani pe motor .. si nau avut nici un accident .. ma rog poate e doar o exceptie .. eu nam reusit performanta sa cad niciodata din mers.. in schimb am cazut de 2 ori la 5 km pentru ca atunci e mai greu sa iti ti echilibru si poate ai momente cand iti pierzi echilibru sau forta in picior cand te lasi sau iti aluneca piciorul pe putin nisip nu sti niciodata iti zic io ca daca iti aluneca picioru la semafor as vrea sa te vad pe tine cum ti 170 kg aproafe facand spagatu... intrun picior.. :lol: atunci te-as considera idolu meu :kiss:)))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene nu tre sa fi dobitoc sau fara permis sa cazi .. credema am vazut oameni care nau permis si merg de 5 ani pe motor .. si nau avut nici un accident .. ma rog poate e doar o exceptie .. eu nam reusit performanta sa cad niciodata din mers.. in schimb am cazut de 2 ori la 5 km pentru ca atunci e mai greu sa iti ti echilibru si poate ai momente cand iti pierzi echilibru sau forta in picior cand te lasi sau iti aluneca piciorul pe putin nisip nu sti niciodata iti zic io ca daca iti aluneca picioru la semafor as vrea sa te vad pe tine cum ti 170 kg aproafe facand spagatu... intrun picior.. :lol: atunci te-as considera idolu meu :kiss:)))))))))

frate , in primul rand invata sa folsesti chestia asta : ------

 

apoi , una e sa cazi cand opresti si aluneci pe ceva , cred ca sa intamplat la toata lumea sa alucene cu piciorul , una e sa fi dobitoc sis a cazi fara motiv , fara obstacole

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma karja, asta am zis si io ca se putea sa fie...

si oricum , furata nefurata , la cum a cazut din descriere , e un dobitoc

nu mai conteaza daca avea sau nu echipament

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

nu yoooooooooo

 

nu yoooooooooo

(sau nu-mi amintesc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

 

get a girl friend sa te dezvirgineze :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg sa rabufnesti cand actiunile celuilalt te afecteaza pe tine sau pe cei apropiati.

 

Faptul ca mergea fara echipament e alegerea lui, nu are nimeni niciun drept sa spuna ca era dobitoc, tampit etc.. De la a da un sfat prietenesc si a spune ca nu e bine sa mergi fara echipament din motivele pe care le stim deja cu totii, pana la a arunca cu tot felul de insulte... e mult.

 

psihotop.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

ie s ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate , in primul rand invata sa folsesti chestia asta : ------

 

apoi , una e sa cazi cand opresti si aluneci pe ceva , cred ca sa intamplat la toata lumea sa alucene cu piciorul , una e sa fi dobitoc sis a cazi fara motiv , fara obstacole

 

Si chestia asta: iiiiiiiiiiiiii

asta pentru amandoi.

Nu e nici un profesor de romana de la 5-8 motociclist si care sa fie pe forum? Sa explice el cum devine chestia cu "i" sau cu "ii" sau cu "iii". Plus ca "-" e pasare rara, ca nu e litera.

E obositor sa citesti ce au scris unii pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...