Sari la conținut

Pro Biker's Party, 22-24 August - Snagov Parc


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha ha ha ! Veniti pe tarlaua mea ! :D Sper sa ma si lase buzunarul sa chefuiesc bine cu voi ! :) Asta daca ma primiti ! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha ! Veniti pe tarlaua mea ! :) Sper sa ma si lase buzunarul sa chefuiesc bine cu voi ! :D Asta daca ma primiti ! :kiss:

Normal ca or sa te primeasca platesti intarea si esti bine venit :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca or sa te primeasca platesti intarea si esti bine venit :) :kiss:

 

Pai normal ca primesc intrarea :D Doar nu o sa o iau prin padure , sau inot .. Nu ca nu ar exista solutia asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere discutiile cu politia din ultima vreme referitoare la motociclisti si greutatea cu care s-a obtinut aprobarea pt parada va rugam pe cat posibil sa nu dam motive de comentat negativ la adresa noastra ... tks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 23 August la ora 23.00 vor canta Trooper cei care au cantat in deschidere la Iron Maiden.

Vineri:

Aron, Spitfire, Quartz, Luna Amara si Altar

 

Sambata:

Comandorul Hoisan, Teamsters Blues Band, Habar,Habar, Trooper si Act

 

:cheers:

Editat de NDR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru participarea la tombola este suficient sa pastrati fluturasul primit la poarta sau de la fetele care impart prin oras ... sa scrieti pe spate numele si numarul de telefon ... si sa il depuneti in urna amenajata la Snagov

 

Sambata vor fi strigati castigatorii ... daca nu sunteti prezent veti fi sunat si daca raspundeti si aveti vreun prieten care este prezent in momentul ala la intalnire il puteti delega sa va ridice premiul :cheers:

 

Pentru tombola vor fi fffff multe premii ... gen schimburi de ulei, echipament, ceasuri, produse promotionale ale sponsorilor : MotoLouis, Tomina, KawaMotors, KronauMoto, Agip, Motowell, Cetelem, Go Racing, ScuterCentre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai putin de o saptamana si :) :blink: :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa merg mai departe. Mai important e drumul nu destinatia. Asa ca o sa aleg Hunedoara. Multa bafta.

Da probabil multzi o sa aleaga altceva pt ca multzi prefera pur si simplu plimbarea pe motor,pur si simpla sa se "dea" pana undeva anume nu la 40 de km de casa,dar intrunirea asta nu vreau sa o ratez chiar daca este aproape ,nu vreau sa fac reclama dar este printre cele mai importante si una dintre putinele care mi`au placut si au iesit cum trebuie indiferent de vremea care a fost si sa nu uitam ca locatia este de vis chiar daca nu a fost intodeauna pe primul loc la alte conditii :blink:

Sa ne auzim cu bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta soare si caldura si 0% sanse de ploaie in uikendul asta ...

 

premii speciale pentru primul motociclist sosit ... cel mai tanar motociclist ... scuteristul venit de la cea mai mare distanta ... cea mai urata motociclista (glumeam :P ) in plus tombola cu peste 50 de premii pentru toti participanti care depun fluturasii in urna special amplasata.

 

PS - avem si invitati speciali ... am fost contactati de ambasada Greciei ... si un grup de peste 30 de motociclisti greci care au facut un tur mai mare prin europa se vor opri la petrecerea noastra si la parada (bonus vo 20 de bulgari :makeout: )

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta soare si caldura si 0% sanse de ploaie in uikendul asta ...

 

premii speciale pentru primul motociclist sosit ... cel mai tanar motociclist ... scuteristul venit de la cea mai mare distanta ... cea mai urata motociclista (glumeam :P ) in plus tombola cu peste 50 de premii pentru toti participanti care depun fluturasii in urna special amplasata.

 

Si daca eu vin primul , dar pe jos vre-o cativa kilometri , ce primesc ? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o bere :P e bine?

 

Daca dai tu una si bei doua cu mine , e perfect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stephon nici daca ti-as desena n-ai intelege ... 1 n-am zis nimic de vitezane , am spus clar toate genurile moto .. si acum placerea ta , presupunem ca am zis de motoarele de viteza si iti zic ca la Pro Bike Party se aduna toata crema motociclistica care participa la concursuri (viteza,enduro,aruncat cu scuipat whatever) + motociclisti de rand + mult hulitii forjatori de strada ... lucru care nu prea se intampla la alte intalniri . Nu continui ptr ca s-ar putea interpreta drept un conflict probike-motolism ....

 

 

:P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moara cichichan. doua intalniri se incaleca si au inceput certurile.

duceti'va ma toti la probaic, raman mai multe sarmale, mai mult aer curat si mai multa liniste la breaza. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@strumfuadi,nu cred ca trage nimeni de nimeni :P

 

si la breaza e frumos! dar... e pro-bike frateee!!! :makeout: asa ca, unii dintre noi mergem la snagov, altii la breaza. no problem! dar nu incepeti ca la snagov o sa fie asa si pe dincolo ca asta e macaneala.

si ca sa punem capat acestei macaneli, multi dintre cei care vor veni la pro-bike sunt oameni f apreciati in domeniu. sa dam nume?.... sau sa punem poze? dar oricum... multi de pe aici nici n-au auzit de ei.

 

ce usor uita unii de unde au plecat... sau poate acestia nu erau in lumea motociclismului cand a facut pro-bike'u prima intrunire la arc, intr-o zi de miercuri.... cu soare... acum ceva ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...