Sari la conținut

Accident Cu Baieti De Baieti


sauron
 Share

Postări Recomandate

Justitia e oarba... :D :moron: :D

Ca e oarba n-ar fi o problema (de fapt asa ar trebui sa fie), mai nasol e ca momentan e proasta rau, proasta satului...

De exemplu nu e in stare sa dea de doua ori aceeasi sentinta in cazuri similare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce mortii matii faci cand te lovesti de realitate? ai dreptate,

O sugi.

Nimeni nu-ti tine parte,

Si, de departe toti stiu ca tu n-ai fost acolo,

Cand apar baietii spun: 'Da-te mai incolo

Editat de metoxil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce mortii matii faci cand te lovesti de realitate? ai dreptate,

O sugi.

Nimeni nu-ti tine parte,

Si, de departe toti stiu ca tu n-ai fost acolo,

Cand apar baietii spun: 'Da-te mai incolo

Gretos. Incep sa cred ca taranii aia din Cluj de la Truda sunt niste eleganti si finuti pe langa golanii astia. Eu as fi pentru interzicerea difuzarii unor asemenea tampenii, mai nasol e ca nu am idee cum sa alegem oamenii care interzic asemenea tampenii ca sa nu apara prea des abuzuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gretos. Incep sa cred ca taranii aia din Cluj de la Truda sunt niste eleganti si finuti pe langa golanii astia. Eu as fi pentru interzicerea difuzarii unor asemenea tampenii, mai nasol e ca nu am idee cum sa alegem oamenii care interzic asemenea tampenii ca sa nu apara prea des abuzuri.

In cazul asta, bine ca nu lucrezi la CNA. L-ai vazut pe Filip ce-a patit, dupa ce si-a luat blesteme de la "Parazitii". Ai interzice si "Playboy", este? Ai suspenda si bana toti userii care folosesc cuvantul "pasarica" si apoi ai interzice chiar si cuvantul cu pricina. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sentinta irevocabila e de 6 luni cu suspendare pt tatae,iar omul a primit daune de 150 mil vechi de la tribunal si zicea ca mai cere 400 mil de la el personal pt 90 de zile de recuperare din care 30 le-a stat in spital alegandu-se cu niste suruburi in picior. Tatae a recunoscut ca a gresit si e normal sa plateasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha... Doom / Mr. Juice. :moron:

 

ON: inteleg ca asta l-a depasit pe linie continua si l-a trozinit DAR ala ce cauta sa faca stanga peste linia continua? Nu ii iau apararea lu' Mr. Juice [mai da-i in pnm cu formatia lor de manelo-hip-hop] :D dar... nu e culpa comuna intr-un fel? Sau se bazeaza pe faptul ca ala n-a apucat sa faca stanga si practic n-a apucat sa o comita? Ori poate nu s-a intamplat asa?

 

...Pantelimonu' petrece... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gretos. Incep sa cred ca taranii aia din Cluj de la Truda sunt niste eleganti si finuti pe langa golanii astia. Eu as fi pentru interzicerea difuzarii unor asemenea tampenii, mai nasol e ca nu am idee cum sa alegem oamenii care interzic asemenea tampenii ca sa nu apara prea des abuzuri.

 

Ce grețos? Ăia de la Truda sunt mai breji?

 

E ca Âşi cum ai compara "o f__ pe mă-ta" cu "îmi bag ___ în mă-ta". E una mai .. indulgentă decât alta?

 

Dar rapperii americani sau din alte tari ce naiba canta? Nu aceleasi injuraturi spuse verde in fata?

 

Nu-ti place, nu asculti.. ce atatea discutii. Vai vai.. ce ne facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce grețos? Ăia de la Truda sunt mai breji?

 

E ca Âşi cum ai compara "o f__ pe mă-ta" cu "îmi bag ___ în mă-ta". E una mai .. indulgentă decât alta?

 

Dar rapperii americani sau din alte tari ce naiba canta? Nu aceleasi injuraturi spuse verde in fata?

 

Nu-ti place, nu asculti.. ce atatea discutii. Vai vai.. ce ne facem.

N-ai pe cine sa convingi, multi au ramas comunisti desi in mintea lor ei se cred de partea democratiei, daca unii considera egala conceptia de a nu iti place ceva cu cea de a interzice acel ceva nu avem ce sa mai asteptam de la altii (cum ar fi cei de la putere de ex.) ne meritam soarta...

Foarte frumos ca Tatae (sau cum se scrie) si-a recunoscut vina insa cred ca a primit sentinta asta doar pentru a arata lumii ca justitia face dreptate.Sunt atatea cazuri care s-au musamalizat incat nu pot sa nu compar justitia cu o loterie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gretos. Incep sa cred ca taranii aia din Cluj de la Truda sunt niste eleganti si finuti pe langa golanii astia. Eu as fi pentru interzicerea difuzarii unor asemenea tampenii, mai nasol e ca nu am idee cum sa alegem oamenii care interzic asemenea tampenii ca sa nu apara prea des abuzuri.

 

Dar de exces pervers ce parere ai? :moron: (e interzis sub 18 ani, dar daca o asculti nu mai conteaza cati ani ai :D ) - o melodie care imi place cum suna.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta, bine ca nu lucrezi la CNA. L-ai vazut pe Filip ce-a patit, dupa ce si-a luat blesteme de la "Parazitii". Ai interzice si "Playboy", este? Ai suspenda si bana toti userii care folosesc cuvantul "pasarica" si apoi ai interzice chiar si cuvantul cu pricina. :cheers:

Offtopic: Daca nu ai observat eu lucrez la "CNA"-ul de aici de pe forum, si daca vroiam puteam sa sterg link-ul pe motiv ca e off-topic in loc sa-mi dau cu parerea ca nu-mi place.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: Daca nu ai observat eu lucrez la "CNA"-ul de aici de pe forum, si daca vroiam puteam sa sterg link-ul pe motiv ca e off-topic in loc sa-mi dau cu parerea ca nu-mi place.

Am vazut.... Se zice ca aia mai batrani ar trebui sa fie mai toleranti. Nu stiu cati ani ai, nu te cunosc, dar imi dai impresia a fi un pic mai inaintat in varsta. In fine, nu asta conteaza. Unii dintre astia mai mici au crescut cu muzica aia, asa cum e ea de cacao. Nici eu nu-i mai ascult de ceva timp, dar de la subiectu' topicului, pana la "sa-l bage in puscarie ca si asa canta de cacao" e cale lunga. Seara buna! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi ce legatura are cu motociclismu? ca a fost implicat un scuterist :laugh: ?? domnule Petru Moldovan are vreo legatura cu motociclismu'?daca NU poti sa-ti faci treaba,daca DA da un motiv

Sigur o sa vrea sa raspunda fiecaruia in parte! Eu zic sa ne oprim aici. Imi retrag cuvintele! Iti dai seama sper, de ce scriu asta, avand in vedere ora la care scriu. Cand vii cu o parere de genu' "care-i cel mai smecher aici ca sa stiu sa-l fuck in gura", cand stii prea bine la ce instigi, n-are rost s-o dam in "mi-am zis decat parerea, d-aia nu am sters post-ul" si alte din astea.

On: A gresit, a recunoscut, o sa plateasca. Cati dintre aia care-i cunosti tu, si carora li s-a intamplat o chestie de genu', bineinteles, au avut de tras ca omu' asta?

:cheers:

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...