Sari la conținut

SNAGOV CAMPING VERSUS PARTY MOTO


aliance-steel
 Share

Postări Recomandate

Ptr ca tot sint destui acei care vor sa mearga totusi undeva in acest sfirsit de saptamina si ptr ca festivalul moto nu se mai tine am fost la Snagov si am discutat cu patronul campingului ptr a lamuri conditiile in care se poate totusi face o intrunire adhoc a motociclistilor. Omul a fost de acord sa ne primeasca dar a impus unele conditii pe care vi le transmit aici :

-INTRAREA SE FACE PE BAZA UNUI BON VALORIC DE 100 DE MII VECHI DE PERSOANA , BON CU CARE SE VOR PUTEA CUMPARA PRODUSE ALIMENTARE DIN INCINTA CAMPINGULUI !

-SE INTERZIC PLIMBARILE CU MOTORUL PRIN CAMPING PE SPATIUL VERDE DIN INCINTA ACESTUIA DAR SE PERMITE ADUCEREA MOTORULUI LINGA CORT DACA NU DORESTI SA IL LASI IN PARCAREA CAMPINGULUI

-SE POT FACE FOCURI PTR GRATAR LA GRATARUL AMENANJAT DIN CAMPING[sINT DOUO]

-SCALDATUL SI ALTE ACTIVITATI CU GRAD DE RISC SE FAC PE RASPUNDEREA PERSONALA A FIECARUIA.

 

 

 

Este bine de stiut ca pretzurile din camping sint prohibitive asa ca este bine sa va dotati de pe drum cu cele necesare.O bere costa aproximativ 35 000 de lei asa ca....... :crack:

In afara faptului ca puteti beneficia de o friptura in schimbul bonului valoric nu aveti alte avantaje desi am incercat sa obtinem bere la costuri mai mici ! :moron:

Ptr cei care veti veni sinteti bine veniti ptr ceilalti drum bun pe unde veti

pleca ! :wink:

ATENTIE ! ACEASTA" INTILNIRE"NU ESTE ORGANIZATA DE NIMENI ESTE DOAR UN PRILEJ PTR A STA IMPREUNA ,A NE ODIHNI, A PESCUI SI A NE CUNOASTE MAI BINE !

In privinta muzicii patronul a mentionat ca exista o instalatie de sonorizare trebuie doar sa aducem MP3-uri

Asadar puteti veni linistiti ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu sunt aproape sigur ca o sa iasa mai misto decat intalnirile alea "adevarate", felicitari celor care se implica.

Sper totusi sa vina suficient d multi ca sa se descurajeze manelishtii care apar pe-acolo weekend de weekend. Banuiesc ca la poarta n-o sa faca nimeni selectie, cine ia bonu' poate sa intre, indiferent ce neam de om e, nu?

 

Bafta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt aproape sigur ca o sa iasa mai misto decat intalnirile alea "adevarate", felicitari celor care se implica.

Sper totusi sa vina suficient d multi ca sa se descurajeze manelishtii care apar pe-acolo weekend de weekend. Banuiesc ca la poarta n-o sa faca nimeni selectie, cine ia bonu' poate sa intre, indiferent ce neam de om e, nu?

 

Bafta!  :crack:

234088[/snapback]

 

 

Probabil ca nu va face nimeni o selectie ... dat fiind ca aceasta intalnire nu are organizare oficiala, si nici noi nu vom avea fonduri sa rezervam tot campingul...

 

cu cat vom fi mai multi, cu atat vor fi altii mai putini ... destul de logic, nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara cu Alliance Steel la Camping Snagov si s- au stabilit cu patronul conditiile prezentate mai sus.

Mai avantajos de atit este greu de gasit.

 

Mai sunt tintari, luati solutie.

Se recomanda aducerea de catre participanti a bauturii si carnii pentru gratar.

 

Rugam comunicati daca aveti intentia de a participa pentru o mai buna organizare, Puteti veni desigur si direct.

 

Cine doreste sa ajute la organizare este rugat sa comunice pentru includere in Comitetul de Organizare.

 

Rugam idei pentru program; acesta se va afisa Vineri la intrare.

 

INTILNIREA DE LA SNAGOV ARE LOC IN PERIOADA 2 - 4 SEPTEMBRIE IN ORGANIZARE SPONTANA.

 

Va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comitetul de Organizare.

 

Rugam idei pentru program; acesta se va afisa Vineri la intrare.

234155[/snapback]

 

Nu va agitati sa faceti PROGRAM, nu cred ca e nimic mai frumos decat sa fie totul spontan, n-are rost sa premeditam ce vom face! Important e sa venim si sa ne simtim bine. Eu vreau sa fac gratar si eventual sa pescuiesc ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare referitor la intrare : pretul de 10ron e per intrare, pe zi, pe week-end ?

Am inteles ca planificati si niste mici excursii : sa nu apara surpriza ca la intoarcere, excursionistii sa trebuiasca sa plateasca din nou bilet de intrare.

 

Sugestie de excursie : in week-end-u asta se desfasoara si cursa de supermoto la circuitul de karting.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu iau miine permisul la ora 12 , am corigenta luni :crack:( la romana dar sper sa vin o zi .. cine vine vineri si pleca sambata dim cel tarziu?? sau vineri seara?? plz spuneti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba. baietii merita multa bere pentru efortul depus. Eu vin cu inca 5-6 motociclisti. Vin diseara la arc sa ne mai stabilim ce si cum. contati pe sprijinul meu. O sa iasa beton. in mod sigur va fi mai frumos decat daca se organiza oficial. Sper sa ne splalam obrazul in fata intregii tari si ca locuitor al capitalei imi cer scuze pentru acest incident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta ar fi prima intalnire la care vin :lol: , DMW mergi pe scuter?

234331[/snapback]

 

daca nu e gata ij-ul, normal ca vin pe scuter!!! am fost eu pana la sinaia shi-napoi intr-o singura zi shi nu ajung la snagov??? :crack:

 

 

CE BINE CA S-A REZOLVAT!  :crack:

Ne vedem la Snagov...chiar daca momentan nu stiu unde este  :lol:

234419[/snapback]

 

atasham harta daca vrei :friends:

 

cred ca vin si eu .... cu tot cu undite

:lol:

234427[/snapback]

 

am shi eu vreo 2 p-acasa!!! intrunirea motociclishtilor pescari!!! :moron: :wink: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...