Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 740
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cbr tot moped a ramas..

mda..dar este pe locul 1 la fiabilitate si handling:) ...nu shi la design sau putere...acolo sigur mito as alege :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tor rieju rs2 as alege, sau n xt... nu ca nu as avea bani sa imi iau alceva, dar sunt sigur ca la 18 ani o sa vreau ceva mai mare... asa ca nu cred ca rieju poa sa aiba ceva asa de nasol incat sa o pui pe butuci.. motor in 4 t yamaha, nush ce s-ar putea strica... appo am vazut pe net rieju delimitat la 150... asa ca daca vrei viteza se poate cu orice motocicleta...deci RIEJU RS2 RULLZ :eek: :cheers: :kiss: :D :angry: :moto: :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu tor rieju rs2 as alege, sau n xt... nu ca nu as avea bani sa imi iau alceva, dar sunt sigur ca la 18 ani o sa vreau ceva mai mare... asa ca nu cred ca rieju poa sa aiba ceva asa de nasol incat sa o pui pe butuci.. motor in 4 t yamaha, nush ce s-ar putea strica... appo am vazut pe net rieju delimitat la 150... asa ca daca vrei viteza se poate cu orice motocicleta...deci RIEJU RS2 RULLZ :cheers: :scratch: :ok: :blbl: :) :) :hurt: :lol:

doamne sa moara fam mea

de unde veniti ma fratilor

cum puteti scoate asemenea afirmatiii????????

doamne...nu va inteleg de loc pe unii

fratimiule...de fapt ce frate...bah fanele,i-a arata0mi u mie unde ai vazut u rieju care fuge 150????

cat de rocker sa fi ma???

adevarul ca e baza rieju asta..e cel mai fortza fuge 200 delimitat de tot am citit eo undeva pe net..undeva ascuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se plimba cu Rieju cu 150 :banana: :baldy:

pai..presupun ca era o maromota teleghidata pe moto..si mergea cu rieju la 10 cm in spatele tirului la 150 la ora..si-i batea vantu din spate..si mancase si nish fasole..ca sa aiba nos :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avea 149 km/h nu 150 :baldy: intrati pe youtube si cautati rieju rs2 , totusi eu cred ca era in panta si cu vant din spate ca la mine se cam strofoaca pana ajunge la 120 :ok:

 

http://www.youtube.com/watch?v=v0JWc_bDkz8 Rieju cu turbo

 

linku de mai sus nu e cel care l-am vzt cu 149 km/h da am dat de el cand il cautam :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

esti pasionat :)

 

 

:drink:

 

da, asa e :finger: . eu chiar vreau sa-mi iau un enduro mic (125-250) cand o sa mai cresc si eu, ca sa ma dau cu el prin paduri :ok:. momentan ma multumesc cu bicicleta. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la calitate/pret eu zic ca Yamaha YBR e cea mai buna alegere. Din pacate nu are 11Kw, dar este cea mai buna alegere pt primii 2 ani.

Si Cagiva Mito arata super-tare si am auzit k fuge f bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pentru ca ma gandesc serios sa achizitionez o motocicleta de 125cc, m-am gandit sa fac un sondaj care sa includa cat mai multe modele de 125. cand votati, va rog sa specificati si de ce, sa aduceti si argumente daca este posibil (care desigur m-ar ajuta in luarea unei decizii).

pozele sunt in ordinea in care sunt trecute motocicletele in sondaj

 

pai in primul rand vad k nu ai 2 motociclete kre mie mi se par ok cel putin , e vorba de Rieju RS 2 125 R si Hyosung GT 125 R ... in alegerea motocicletei trebuie sa faci compromisuri pt k nu poti avea si viteza si cuplu si design si toate la un loc asta in primul rand iar in al doilea rand conteza si cati bani esti dispus sa dai :crack: java script:emoticon(':kick:', 'smid_15')

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...